Coventry University Wrocław

Financial Management and Accounting

Powstańców Śląskich 17,

53-332 Wrocław

Tel: +48 71 748 85 55

Financial Management and Accounting

Coventry University Wrocław

Powstańców Śląskich 17,

53-332 Wrocław

Tel: +48 71 748 85 55

 • FINANCIAL MANAGEMENT AND ACCOUNTING

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Edukacja w zakresie zarządzania finansami i rachunkowości ma na celu wyposażenie Cię w umiejętności i kompetencje niezbędne do pracy w finansach, zawodzie obecnym we wszystkich branżach. Studia na tym kierunku mają na celu przygotowanie przyszłych absolwentów do wniesienia istotnego wkładu w funkcje zarządcze i księgowe różnych typów organizacji, takich jak prywatni przedsiębiorcy, spółki osobowe, spółki prywatne i publiczne oraz organizacje charytatywne. Nauka w języku angielskim pozwoli Ci na większą swobodę w wyborze przyszłej kariery.

   

  The BA (Hons) Financial Management and Accounting degree is designed to equip you with the necessary skills and competences to work in finance, the lifeblood profession to all industries. The course aims to enable students to make a valid contribution to managerial and accounting functions of any organisation such as sole traders, firms of partnerships, private and public companies and charitableorganisations. Studying in English allows you more flexibility in your future career.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Coventry University Wrocław.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)