plac Powstańców Śląskich 1/201

53-329 Wrocław

E-mail: kontakt@studia-online.pl

Tel.: 22 60 20 110

 

plac Powstańców Śląskich 1/201

53-329 Wrocław

E-mail: kontakt@studia-online.pl

Tel.: 22 60 20 110

 

 • CYBERBEZPIECZEŃSTWO - STUDIA ONLINE

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: online
  Pokaż więcej

  forma studiów: online
  poziom studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Kształcenie w ramach specjalności Cyberbezpieczeństwo w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego umożliwia pozyskanie obszernej wiedzy praktycznej dotyczącej bezpieczeństwa w obszarze sieci informatycznych i ochrony danych.

  Studenci zaznajamiają się między innymi z: przestępczością komputerową, zagrożeniami w cyberprzestrzeni, wywiadem i kontrwywiadem gospodarczym, metodami wykrywania zagrożeń i przeciwdziałania im, jak również technikami chroniącymi przed terroryzmem i cyberterroryzmem. Wspomnieliśmy o tym, że Cyberbezpieczeństwo jest specjalnością prowadzoną w ramach kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne, dzięki czemu studenci poszerzają zakres swoich wiadomości o zagadnienia dotyczące między innymi bezpieczeństwa społecznego, bezpieczeństwa wewnętrznego Unii Europejskiej czy funkcjonowania sił zbrojnych.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (3)

majkelowsky Ocena odpowiedz

Na plus na pewno to że przedmioty prowadzą praktycy, dzięki czemu uczymy sie podstawie wartosciowych caseow👍👍👍👍👍👍

egaba1512 Ocena odpowiedz

Mega mnie fascynują zagadnienia związane z cyberterroryzmem, bo jakby się zastanowić, to to teraz jedno z największych zagrożeń naszych czasów. Fajnie, że tak kompleksowo przedstawiają nam to na studiach.

Gabriel Ocena odpowiedz

Jest zapotrzebowanie na specjalistów w tym zakresie. Same studia ok, aktualna wiedza, dużo sensownych zagadnien.