• PRAWO - STUDIA ONLINE

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: online
  Pokaż więcej

  forma studiów: online
  poziom studiów: jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat
  tytuł zawodowy: magister

  Kształcenie na kierunku Prawo w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego umożliwia pozyskanie gruntowanej wiedzy z zakresu polskiego systemu prawnego, zasad tworzenia i interpretowania tekstów prawnych, a także relacji pomiędzy systemem prawa a innymi systemami społecznymi. Studia kładą wyraźny nacisk nie tylko na zapoznanie się z przepisami prawa, ale również na rozwinięcie niezwykle istotnych umiejętności, takich jak zdolność logicznego myślenia, efektywnej komunikacji oraz skutecznej argumentacji, które wydają się fundamentalne dla prawidłowej i profesjonalnej pracy w przyszłych zawodach.

  W toku kształcenia studenci Prawa zaznajamiają się między innymi z: zasadami i instytucjami rodzimego systemu ochrony prawnej, pojęciami i kategoriami logiki prawniczej, strukturą i zasadami funkcjonowania państwa, procesami stanowienia prawa, a także poszczególnymi dziedzinami prawa. Poruszają się po zagadnieniach: prawa konstytucyjnego, prawa karnego, prawa administracyjnego, prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych czy prawa Unii Europejskiej.

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia jednolite magisterskie online

  • Prawo cywilne
  • Prawo karne
  • Prawo w biznesie
  • Prawo w administracji
  • Prawo gospodarcze i handlowe
  • Prawo medyczne i bioetyka
  • Obsługa biznesu
  • Prawo dowodowe
  • Obsługa prawna przedsiębiorców i konsumentów
  • Prawo nowych technologii i cyberprzestrzeni

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (3)

Sabina Ocena odpowiedz

W końcu. Dzięki temu, że ten kierunek jest na tej uczelni mogę podjąc takie studia. Nie wyobrażam sobie przeprowadzki do innego miasta na studia stacjonarne i kosztów z tym związanych, czasu… Tutaj mam wszystko na laptopie w domu i na spokojnie.

Marta Ocena odpowiedz

Kontakt z Uczelnią na najwyższym poziomie. Dostępnych kilka kanałów komunikacji, a ta odbywa się na bieżąco. Przyjazna studentowi forma nauki, intuicyjna platforma e-learningowa, brak opłat za poprawki. Polecam zarówno na studia podyplomowe, jak i lic, mgr

Aneta Ocena odpowiedz

Po pierwsze bardzo dobry kontakt z uczelnią, po drugie porządnie zrobiony, wygodny, intuicyjny panel studenta.