Biuro rekrutacji

ul. Kutrzeby 10

61-719 Poznań

pokój R.005, parter, rotunda

rekrutacja@cdv.pl

697 690 034

697 230 138

Biuro rekrutacji

ul. Kutrzeby 10

61-719 Poznań

pokój R.005, parter, rotunda

rekrutacja@cdv.pl

697 690 034

697 230 138

 • E-COMMERCE

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  E-commerce to nowoczesny program edukacyjny, stworzony w odpowiedzi na dynamiczny rozwój branży handlu internetowego. Kształci profesjonalistów, którzy będą zarządzać swoimi własnymi e-sklepami, a także tych, którzy zajmą się planowaniem strategii sprzedaży, marketingiem czy logistyką w większych przedsiębiorstwach. Program dostarcza wiedzy z obszaru prawa i finansów związanych z e-commerce.

  Rozwija kompetencje interpersonalne, poszerzając je o aspekty psychologii biznesu. Przedstawia narzędzia do analizy i optymalizacji sprzedaży internetowej, skupiając się na najnowszych trendach w e-commerce, takich jak sztuczna inteligencja czy inkluzywność w biznesie. Dzięki zajęciom prowadzonym przez praktyków z branży, program umożliwia zdobywanie wiedzy na podstawie rzeczywistych przypadków (case studies).

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne Ścieżki kształcenia

  Studia I stopnia stacjonarne

  • E-commerce management
  • Zarządzanie e-sklepem

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • E-commerce management
  • Zarządzanie e-sklepem

  STUDIA I STOPNIA

  O przyjęciu na studia decyduje kolejność składania dokumentów. Przedmioty zdawane na maturze oraz wyniki maturalne nie są decydujące.

  Informacje mogą ulec zmianie, szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Da Vinci w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)