ul. Żwirki i Wigury 61,

02-091 Warszawa

tel. (+48 22) 57 20 214

fax. (+48 22) 57 20 284

http://lekarski.wum.edu.pl/

ul. Żwirki i Wigury 61,

02-091 Warszawa

tel. (+48 22) 57 20 214

fax. (+48 22) 57 20 284

http://lekarski.wum.edu.pl/

 • KIERUNEK LEKARSKI Stopień: Jednolite REKRUTACJA

  Warszawski Uniwersytet Medyczny to jedna z najlepszych i największych uczelni medycznych w Polsce, która od ponad 200 lat kształci kolejne pokolenia adeptów medycyny na kierunku lekarskim.

  Studenci Kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym mogą zdobywać wiedzę od doświadczonych dydaktyków i specjalistów, korzystając z bazy kliniczno-dydaktycznej, którą dysponuje uczelnia. Mają możliwości zaangażowania się w działalność ponad 200 kół i organizacji naukowych, prowadzących różnorodne projekty i badania naukowe.

  WUM zapewnia swym studentom wysoką efektywność nauczania dzięki nowoczesnej komunikacji kadry naukowo-dydaktycznej ze studentami oraz stworzeniu oferty edukacyjnej odpowiadającej potrzebom rynku.

  Czytaj dalejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

   


  Studia jednolite magisterskie

   

  W procesie rekrutacji na studia stacjonarne magisterskie na kierunek lekarski brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:

  • Biologia
  • Chemia
  • Fizyka i astronomia, fizyka lub matematyka

  Dowiedz się więcej

Opinie (1)

Wera Ocena

Hej, szukałam szukałam i nie znalazłam odpowiedzi w miarę aktualnej więc piszę, jeżeli temat się powtórzył to z góry przepraszam :P Wybieram się na WUM na fizjoterapię II stopień. Jest ktoś kto może studiuje? Warto iść czy nie warto? Ciekawe i z sensem zajęcia? I jak egzamin wstępny, trudny? Z góry dziekuje! :D


STACJONARNE


Jednolite:


NIESTACJONARNE


Jednolite: