• KIERUNEK LEKARSKI

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 6 lat
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: jednolite magisterskie jednolite magisterskie
  czas trwania: 6 lat 6 lat
  tytuł zawodowy: lekarz lekarz

  Studia w Warszawie - Warszawski Uniwersytet Medyczny - kierunek studiów kierunek lekarski

  Warszawski Uniwersytet Medyczny to jedna z najlepszych i największych uczelni medycznych w Polsce, która od ponad 200 lat kształci kolejne pokolenia adeptów medycyny na kierunku lekarskim.

  Studenci Kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym mogą zdobywać wiedzę od doświadczonych dydaktyków i specjalistów, korzystając z bazy kliniczno-dydaktycznej, którą dysponuje uczelnia. Mają możliwości zaangażowania się w działalność ponad 200 kół i organizacji naukowych, prowadzących różnorodne projekty i badania naukowe.

  WUM zapewnia swym studentom wysoką efektywność nauczania dzięki nowoczesnej komunikacji kadry naukowo-dydaktycznej ze studentami oraz stworzeniu oferty edukacyjnej odpowiadającej potrzebom rynku.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  W procesie rekrutacji na studia jednolite magisterskie na kierunku kierunek lekarski brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:
  biologia, chemia, fizyka, fizyka i astronomia, matematyka

  Informacje mogą ulec zmianie, szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Warszawski Uniwersytet Medyczny

Opinie (1)

Wera Ocena odpowiedz

Hej, szukałam szukałam i nie znalazłam odpowiedzi w miarę aktualnej więc piszę, jeżeli temat się powtórzył to z góry przepraszam :P Wybieram się na WUM na fizjoterapię II stopień. Jest ktoś kto może studiuje? Warto iść czy nie warto? Ciekawe i z sensem zajęcia? I jak egzamin wstępny, trudny? Z góry dziekuje! :D