• AKTORSTWO

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 4,5 roku
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: jednolite magisterskie
  czas trwania: 4,5 roku
  tytuł zawodowy: magister

  Aktorstwo to kierunek twórczy. Tu studenci ujawniają i rozwijają swoje talenty i umiejętności, ucząc się gry aktorskiej, kształcenia głosu i wymowy czy umuzykalnienia. Nabywają także wiedzę z zakresu historii literatury polskiej i światowej, dramatu, teatru, muzyki i sztuk plastycznych.

  W programie studiów jest także miejsce na zagadnienia teoretyczno – literackie oraz przedmioty ogólnohumanistyczne – filozofię, socjologię, antropologię kultury. Kierunek przygotowuje do pracy artystycznej w obranych dziedzinach sztuk audiowizualnych, w tym: filmowych, telewizyjnych oraz w sztuce aktorskiej.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia jednolite magisterskie stacjonarne

  • Aktorstwo dramatyczne

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Podstawą kwalifikacji na studia jest wynik egzaminu wstępnego.

  Informacje mogą ulec zmianie, szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie - Filia we Wrocławiu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)