ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2,

00-908 Warszawa 46

tel.  261 83-79-38; 

e-mail: dziekanat.wcy@wat.edu.pl

http://www.wcy.wat.edu.pl/

ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2,

00-908 Warszawa 46

tel.  261 83-79-38; 

e-mail: dziekanat.wcy@wat.edu.pl

http://www.wcy.wat.edu.pl/

 • AKADEMIA PRZYWÓDZTWA I KOMUNIKACJI W ZARZĄDZANIU ORGANIZACJĄ - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

  Studia podyplomowe skierowane są do osób pragnących doskonalić umiejętności przywódcze i komunikacyjne, nieodzowne w środowisku pracy. Zakres problemowy kierunku pozwala poszerzać perspektywy i rozbudzać zainteresowanie rozwojem profesjonalnym w zakresie zarządzania. Zajęcia odbywają się przez dwa semestry, w soboty i niedziele, w formie wykładów, ćwiczeń i laboratoriów.

  Dowiedz się więcej

 • ANALIZA FINANSOWA I RACHUNKOWOŚĆ - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

  Program studiów skierowany jest do osób zainteresowanych problematyką finansów przedsiębiorstw i organizacji publicznych. Studia podyplomowe przeznaczone są dla absolwentów studiów wyższych, którzy przeważnie realizują już karierę zawodową i zależy im na poszerzeniu wiedzy i kompetencji niezbędnych w środowisku pracy. Zajęcia odbywają się przez dwa semestry, w soboty i niedziele, w formie wykładów (78 godz.), ćwiczeń (44 godz.) i laboratoriów (28 godz.).

  Dowiedz się więcej

 • CYBERBEZPIECZEŃSTWO - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

  Uczelnie Warszawa - studia podyplomowe na kierunku Cyberbezpieczeństwo
  Studia podyplomowe w zakresie cyberbezpieczeństwa skierowane są do osób pragnących doskonalić umiejętności związane z szeroko rozumianym cyberbezpieczeństwem.  Studia przeznaczone dla osób posiadających wykształcenie wyższe oraz określone doświadczenie na stanowiskach kierowniczych (minimum trzyletni staż pracy na stanowisku kierowniczym), zajmujących się zawodowo aspektami cyberbezpieczeństwa.
  Wymagania rekrutacyjne

   
   
  Studia podyplomowe
   
  W procesie naboru na studia podyplomowe na kierunku Cyberbezpieczeństwo wymagany jest dyplom ukończenia studiów wyższych.

 • ZARZĄDZANIE CYBERBEZPIECZEŃSTWEM - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

   Studia podyplomowe MBA w zakresie cyberbezpieczeństwa skierowane są do osób pragnących doskonalić umiejętności związane z szeroko rozumianym cyberbezpieczeństwem.  Studia przeznaczone dla osób posiadających wykształcenie wyższe oraz określone doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, zajmujących się zawodowo aspektami cyberbezpieczeństwa. Studia prowadzone będą w języku polskim (80% zajęć) i angielskim (20% zajęć), we współpracy z partnerami zagranicznymi: Uniwersytet w Genui (Włochy).

  Dowiedz się więcej

Opinie (4)

Wato Ocena

anonim2137 Ocena Nie zgodze sie do konca tak nie jest. Jezyk C warto znac jak i rowniez podstawy c++. Wszystko zalezy z kim masz zajecia. Ja ukonczylem WAT jestem programista JAVA. Z javy byly rzeczy zwiazane z prog. obiektowym z technologiami jak Spring, ORM Hibernate etc. Sam sie musisz nauczyc sporo rzeczy, co do przedmiotow jal PKC itp to fajnie miec taka elementarna wiedze. Na WAT studia nie naleza do łatwych ale to tez jest ksztaltowanie charakteru

anonim2137 Ocena

**WAT WCY INFORMATYKA**. Kierunek nastawiony na wszystko po za programowaniem. Nacisk postawiony na fizykę, elektrykę, budowanie różnych układów, automatykę itp, Na wykłady z programowania obiektowego prowadzący nie przychodzi, na grafice komputerowej korzystamy z c# bez wprowadzenia do tego języka. Egzamin z fizyki z teorii: musisz się nauczyć 10 działów fizyki na pamięć, następnie prowadzący wybiera 3 tematy i musisz napisać dobrze 1,5 tematu żeby zdać. Dobrze znaczy wszystkie wzory, opisanie ich, wyprowadzenie ich, obrazki do nich. Jak nie napiszesz idealnie nie ma szansy na zdanie. Zdali tylko Ci którym udało się ściągać. Na laboratoriach z programowania obiektowego i innych przedmiotach z programowania ładowany jest c i c++. Zamiast ćwiczyć działanie obiektowości to my piszemy bezsensowne kalkulatory, które z obiektowością nie mają nic wspólnego. Czemu by nie napisać czegoś z wykorzystaniem poliformizmu, dziedziczenia itp w Javie zamiast się meczyc ze składnią cpp. Uczelnia nastawiona też na zarabianie. Przemieniają już drugi parking uczelniany na płatny. Nie wystarczy im 4k miesięcznie, weź dopłać jeszcze 14 zł za parking.

Zuza Ocena

Zajęcia na najwyższym poziomie.

Ania Ocena

świetna szkoła