• MBA ZARZĄDZANIE CYBERBEZPIECZEŃSTWEM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  CELE STUDIÓW

  Studia podyplomowe MBA zarządzanie cyberbezpieczeństwem maja na celu doskonalenie umiejętności związanych z szeroko rozumianym cyberbezpieczeństwem.

  ADRESACI STUDIÓW

  Program studiów podyplomowych MBA jest skierowany do kandydatów, którzy:

  • ukończyli studia wyższe II stopnia w różnych dziedzinach i są zainteresowani uzyskaniem nowoczesnej, wszechstronnej wiedzy z obszaru cyberbezpieczeństwa,
  • zarządzają własnymi firmami lub są menadżerami średniego lub wyższego szczebla
  • mają co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego.

  PROGRAM STUDIÓW

  Studia pozwalają słuchaczom na zdobycie pogłębionej wiedzy m. in. w zakresie nowoczesnych metod zarządzania organizacjami oraz ich zasobami informacyjnymi, wdrażania strategii informacyjnych w wielu aspektach cyberbezpieczeństwa, poznanie zagadnień prawnych związanych z cyberbezpieczeństwem, w tym dotyczących postępowania z incydentem informatycznym. Dzięki studiom słuchacze poznają także najnowsze technologie związane z bezpieczeństwem informacyjnym, zabezpieczaniem zasobów i informacji, a także zarządzania systemami bezpieczeństwa IT oraz oceną ryzyka w bezpieczeństwie systemów informacyjnych organizacji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (4)

Wato Ocena odpowiedz

anonim2137 Ocena Nie zgodze sie do konca tak nie jest. Jezyk C warto znac jak i rowniez podstawy c++. Wszystko zalezy z kim masz zajecia. Ja ukonczylem WAT jestem programista JAVA. Z javy byly rzeczy zwiazane z prog. obiektowym z technologiami jak Spring, ORM Hibernate etc. Sam sie musisz nauczyc sporo rzeczy, co do przedmiotow jal PKC itp to fajnie miec taka elementarna wiedze. Na WAT studia nie naleza do łatwych ale to tez jest ksztaltowanie charakteru

anonim2137 Ocena odpowiedz

**WAT WCY INFORMATYKA**. Kierunek nastawiony na wszystko po za programowaniem. Nacisk postawiony na fizykę, elektrykę, budowanie różnych układów, automatykę itp, Na wykłady z programowania obiektowego prowadzący nie przychodzi, na grafice komputerowej korzystamy z c# bez wprowadzenia do tego języka. Egzamin z fizyki z teorii: musisz się nauczyć 10 działów fizyki na pamięć, następnie prowadzący wybiera 3 tematy i musisz napisać dobrze 1,5 tematu żeby zdać. Dobrze znaczy wszystkie wzory, opisanie ich, wyprowadzenie ich, obrazki do nich. Jak nie napiszesz idealnie nie ma szansy na zdanie. Zdali tylko Ci którym udało się ściągać. Na laboratoriach z programowania obiektowego i innych przedmiotach z programowania ładowany jest c i c++. Zamiast ćwiczyć działanie obiektowości to my piszemy bezsensowne kalkulatory, które z obiektowością nie mają nic wspólnego. Czemu by nie napisać czegoś z wykorzystaniem poliformizmu, dziedziczenia itp w Javie zamiast się meczyc ze składnią cpp. Uczelnia nastawiona też na zarabianie. Przemieniają już drugi parking uczelniany na płatny. Nie wystarczy im 4k miesięcznie, weź dopłać jeszcze 14 zł za parking.

Zuza Ocena odpowiedz

Zajęcia na najwyższym poziomie.

Ania Ocena odpowiedz

świetna szkoła