Politechnika Opolska

Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii PO

ul. Prószkowska 76

45-758 Opole

tel. (+48) 77 449 8250

e-mail: wwfif@po.ople.pl

http://wwfif.po.opole.pl/

Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii PO

Politechnika Opolska

ul. Prószkowska 76

45-758 Opole

tel. (+48) 77 449 8250

e-mail: wwfif@po.ople.pl

http://wwfif.po.opole.pl/

  • INSTRUKTOR ODNOWY PSYCHOSOMATYCZNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

    Rekrutacja

    W trakcie studiów uczestnik uzyskuje najnowszą wiedzę i wszechstronne przygotowanie z zakresu kształtowania nawyków zdrowego stylu życia, warunkujących prawidłowy przebieg procesów regeneracyjnych. W procesie kształcenia uczestnik poznaje interakcje i konsekwencje zależności obszarów psyche-soma, zapoznaje się z mechanizmami powstawania chorób cywilizacyjnych, zaburzeń psychosomatycznych i somatopsychicznych u człowieka.

    Dowiedz się więcej

    Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Opolska.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (12)

absolwentka Ocena odpowiedz

Świetne studia, polecam każdemu

Wojciech Ocena odpowiedz

Same sponsorowane opinie. Uczelnie w polsce nawet nie potrafią zrozumieć młodzieży w aspekcie używanego języka.. Jak chcecie się podszywać to zróbcie to lepiej, albo nie zatrudniajcie do tego prymusów ?

Ina Ocena odpowiedz

Teraz ruszyli z nowym kierunkiem studiów podyplomowych - diagnostyka sportowa. Chyba skorzystam, bo jestem trenerem personalnym. Wydaje się być nowoczesny i ciekawy: https://diagnostykasportowa.po.opole.pl/

Julek Ocena odpowiedz

Zawsze lubiłem sport więc wybór studiów na kierunku wychowania fizycznego był oczywisty!! Studiując tutaj czuje się naprawdę spełniony. Uwielbiam wszystkie zajęcia praktyczne. Mam nadzieję, że po ukończeniu studiów będę mógł pracować jako nauczyciel WF-u i dzielić się moją pasją z innymi.

AGA Ocena odpowiedz

Studia na kierunku turystyka i rekreacja to tak naprawdę niekończąca się przygoda! Nie dość, że poszerzyłam swoją wiedzę z geografii i biologii to jeszcze zdobyłam praktyczne umiejętności. Dziś mam pracę, którą kocham, a to wszystko dzięki tym niezwykłym studiom!!!

Gabriela Ocena odpowiedz

Fizjoterapia to trudny kierunek, ale na Politechnice Opolskiej zajęcia są prowadzone w bardzo przystępny sposób. Szczerze polecam!

Karo Ocena odpowiedz

Zawsze marzyłam o byciu przewodnikiem turystycznym, ta praca wydaje mi się bardzo fascynująca! Na studiach uczę się wielu ciekawych rzeczy, które pomogą mi w przyszłej pracy. Serdecznie polecam!

Dagmara Ocena odpowiedz

Już w liceum chciałam zostać fizjoterapeutą. Cieszę się, że mogę studiować wymarzony kierunek studiów na dobrej uczelni i to w moim rodzinnym mieście.

przyszła_fizjoterapeutka Ocena odpowiedz

Pomysł na studia fizjoterapeutyczne pojawił się u mnie bardzo późno, więc przygotowania do matury miały bardzo intensywny charakter! Zależało mi, żeby na studia dostać się na PO, ponieważ słyszałam o tej uczelni same dobre opinie, a przy okazji jest ona blisko mojej rodzinnej miejscowości. Dostałam się i w ogóle nie zawiodłam! Super zajęcia z świetnymi wykładowcami! Mnóstwo wiedzy praktycznej! Nie zamieniłabym tych studiów na żadne inne

Olek Ocena odpowiedz

Jeżeli wychowanie fizyczne to tylko na Politechnice Opolskiej. Polecam! Super kadra, super baza sportowa.

Łukasz Ocena odpowiedz

Fizjoterapia na politechnice to najlepszy wybór

tolek Ocena odpowiedz

takiej bazy sportowej mogą pozazdrościć politechnice nawet AWFy.Kryta bieżna, sale sportowe, taneczna, basen itd. itp., wyniki sportowców mówią za siebie. Polecam Opole