• WOKALISTYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia prowadzone są w ramach Wydziału Wokalno – Aktorskiego i przeznaczone są dla młodych artystów posiadających dyplom magisterski, kierunku wokalistyka lub innego kierunku o zbliżonych efektach kształcenia (dla cudzoziemców oraz polskich absolwentów uczelni zagranicznych odpowiednik studiów muzycznych w Polsce).

  Celem studiów jest doskonalenie umiejętności pod kierunkiem wybitnych pedagogów. Studia obejmują 4 semestry w wymiarze dwie godziny lekcyjne co dwa tygodnie. Każdy rok studiów zakończony jest egzaminem (publiczne wykonanie recitalu).

  Program dla każdego słuchacza jest ustalany indywidualnie z pedagogiem przedmiotu głównego oraz z Dziekanem Wydziału. Dopuszcza się możliwość uczestnictwa w wykładach zbiorowych i zajęciach zespołów operowych po uzgodnieniu z Dziekanem. Po ukończeniu studiów absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia Studiów Podyplomowych.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

student Ocena odpowiedz

Świetnie prowadzony wydział przez p. dziekan Grelę, dlatego co raz więcej świetnych młodych pedagogów śpiewu do których warto iść. Wspaniała rodzinna atmosfera na uczelni i świetnie prowadzone aktorstwo, rytmika, ruch sceniczny. Cudowna siatka godzin.

martynka Ocena odpowiedz

studiuję wokalistykę, studia bardzo wymagające, dużo treningów