POLECANE DLA CIEBIE

Politechnika Krakowska

WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I FIZYKI

Kierunki studiów: fizyka techniczna, nanotechnologie i nanomateriały, inżynieria materiałowa, additive manufacturing, informatyka materiałowa Studia: stacjonarne, niestacjonarne
Sprawdź

Politechnika Gdańska

WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ I MATEMATYKI STOSOWANEJ

Kierunki studiów: fizyka techniczna, inżynieria materiałowa, matematyka, nanotechnologia, nanotechnology, inżynieria biomedyczna Studia: stacjonarne
Sprawdź

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

ANIA Ocena odpowiedz

Kończyłam Technologię chemiczną na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki na I i na II stopniu. Jeszcze na studiach dostałam się na płatny staż, a firma, w której go odbywałam zaproponowała mi pisanie pracy magisterskiej. Znalazłam promotorkę, która poprowadziła moją pracę i tym sposobem wykonałam część badań na wakacyjnym stażu, a resztę na uczelni. Jeszcze przed zakończeniem studiów zostałam zatrudniona na stanowisku technologa. Polecam te studia ze względu na praktyczną wiedzę oraz prowadzących, którzy stwarzają możliwości dodatkowych aktywności już na studiach chętnie angażując studentów w prace laboratoryjne i dając im poznać różne dziedziny i metody badawcze.

Grzegorz Ocena odpowiedz

Studia na kierunku technologia chemiczna na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki pozwoliły mi znaleźć dobrze płatną pracę w zawodzie jeszcze na studiach. Obecnie jestem kierownikiem laboratorium materiałów budowlanych. To przez co najbardziej polecam te studia to atmosfera na wydziale oraz bardzo duże możliwości kontaktów z przemysłem już na studiach.