POLECANE DLA CIEBIE

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY W BYDGOSZCZY

Kierunki studiów: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia Studia: stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

ANALITYKA MEDYCZNA

Kierunki studiów: analityka medyczna Studia: stacjonarne
Sprawdź

Gdański Uniwersytet Medyczny

Wydział Farmaceutyczny

Al. Gen. J. Hallera 107,

80-416 Gdańsk

Tel.: (58) 349 1283, 349 1201

Tel./fax: (58) 349 1297

E-mail: dfarma@gumed.edu.pl

Wydział Farmaceutyczny

Gdański Uniwersytet Medyczny

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Gdański Uniwersytet Medyczny.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (5)

NiePolecam Ocena odpowiedz

Budynek ze świeżo wyremontowanymi pracowniami - rewelacja. Sam chciałbym pracować w tak profesjonalnym, nowocześnie wyposażonym i estetycznym laboratorium. Reszta budynku jest również w porządku. Kadra dydaktyczna - pół na pół. Mniej więcej połowa pracowników jest dobra, bardzo dobra, czasami wręcz fantastyczna i inspirująca, a przede wszystkim normalna, ludzka. Niestety, druga połowa jest tak niezorganizowana, chaotyczna, kompletnie nie zainteresowana nauczaniem studentów, często z przestarzałą, nieaktualną i błędną wiedzą, która i tak wymagana jest do zaliczenia przedmiotu... Mógłbym tak wymieniać jeszcze długo. Niestety ta gorsza część kadry zwykle zajmuje najwyższe stanowiska i studenci są dla nich mało ważni, także jeśli np. któryś z kierowników katedry popełni jakikolwiek błąd wobec studenta, przez pomyłkę źle oceni egzamin, zapomni o umówionym terminie spotkania, lub o wpisaniu poprawnej oceny do systemu - prawie zawsze okazuje się, że jest to wina studenta, który nieudolnie próbuje kłamać i żadne dowody nie pomogą, bo profesor ma zawsze rację. Kończąc, radzę wziąć poprawkę na nepotyzm i chciwość części kadry dydaktycznej. Na niektórych katedrach, dziwnym przypadkiem, od wielu lat, co roku nie zalicza przedmiotu bardzo podobna, konkretna liczba osób (co oczywiście oznacza bardzo wysoką, kilkutysięczną, opłatę za powtarzanie owego przedmiotu). Natomiast jeszcze dziwniejszym przypadkiem jest fakt, że nigdy nie powtarzają przedmiotów ci studenci, którzy mają rodzinę pracującą na uczelni, lub rodzinę posiadającą własną aptekę, bądź apteki. Oczywiście nigdy nie zdarza się, aby ci właśnie studenci byli tymi sfrustrowanymi, niedoszłymi absolwentami, oni są zawsze bardzo zadowoleni z faktu bezproblemowego ukończenia farmacji bez powtarzania przedmiotów, mogącymi od razu rozpocząć pracę we własnej aptece.

XyZ Ocena odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

Kiedy można się spodziewać rekrutacji na studia podyplomowe z analityki medycznej ?

Ania W odpowiedzi do: XyZ odpowiedz

Też jestem zainteresowana i nie ma nigdzie informacji czy te studia zostaną gdziekolwiek uruchomione

kr13 Ocena odpowiedz

Farmacja. Bardzo dobra kard dydaktyczna. Budynek i wszystkie pracownie są wyremontowane i wyposażony w sprzęt tej samej klasy a czasem lepszy niż w polskich firmach farmaceutycznych! Gorąco polecam! PS. radzę wziąć poprawkę na sfrustrowanych niedoszłych absolwentów lub repetantów studiujących od 10 lat xD

ak47 Ocena odpowiedz

beznadziejny wydział, nie polecam