• CERTYFIKOWANY ADMINISTRATOR MICROSOFT WINDOWS SERVER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych jest nabycie wiedzy i umiejętności, w zakresie administracji Microsoft Windows Server 2016/2019, w oparciu o zakres teoretyczny i praktyczny autoryzowanych szkoleń Microsoft Windows Server: 20741, 20742, WS-011 oraz autorskich warsztatów laboratoryjnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • CERTYFIKOWANY ADMINISTRATOR VMWARE VSPHERE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  1. Grupa docelowa

  Studia podyplomowe są skierowane do pracowników działów IT, administratorów serwerów, administratorów pracowni komputerowych, pracowników pomocy technicznej IT oraz wszystkich osób wiążących swoją karierę z administracją systemami komputerowymi.

  2. Cel edukacyjny

  Celem studiów podyplomowych jest nabycie wiedzy i umiejętności, w zakresie administracji VMware vSphere, w oparciu o zakres teoretyczny i praktyczny autoryzowanych szkoleń VMware: „VMware vSphere Install, Configure, Manage” oraz „VMware vSphere Optimize and Scale”

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROGRAMOWANIE KOMPUTERÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia są skierowane do szerokiego kręgu osób zainteresowanych nabyciem podstawowych umiejętności programowania komputerów. Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby aktywne zawodowo jak i dopiero poszukujące pracy w branży IT.  Podstawowy warunek: ukończone studia wyższe (magisterskie lub licencjackie) lub studiowanie na ostatnim roku. Rodzaj ukończonych studiów, nie ma znaczenia.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROGRAMOWANIE Z ELEMENTAMI SYSTEMÓW WBUDOWANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia administrowane przez Wydział Informatyki, Zakład Układów Cyfrowych i Telekomunikacji. Studia kierowane są do absolwentów studiów wyższych chcących zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę w zakresie programowania systemów wbudowanych. Studia trwają dwa semestry i prowadzone są w systemie niestacjonarnym w soboty i niedziele.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Opinie (0)