• PROGRAMOWANIE KOMPUTERÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia są skierowane do szerokiego kręgu osób zainteresowanych nabyciem podstawowych umiejętności programowania komputerów. Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby aktywne zawodowo jak i dopiero poszukujące pracy w branży IT.  Podstawowy warunek: ukończone studia wyższe (magisterskie lub licencjackie) lub studiowanie na ostatnim roku. Rodzaj ukończonych studiów, nie ma znaczenia.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PROGRAMOWANIE Z ELEMENTAMI SYSTEMÓW WBUDOWANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia administrowane przez Wydział Informatyki, Zakład Układów Cyfrowych i Telekomunikacji. Studia kierowane są do absolwentów studiów wyższych chcących zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę w zakresie programowania systemów wbudowanych. Studia trwają dwa semestry i prowadzone są w systemie niestacjonarnym w soboty i niedziele.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie .
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)