• INFORMATYKA Stopień: I II REKRUTACJA

  Uczelnie Szczecin - kierunek Informatyka
  Po ukończeniu studiów czeka cię interesująca i dobrze płatna praca w rozległym obszarze informatyki m.in. w charakterze programisty, projektanta systemów informatycznych i komputerowych (również mobilnych), budowniczego lub administratora sieci w firmach wszelkich branż. Inżynier informatyk-profesjonalista łatwo znajduje zatrudnienie w całej Europie.
  Wymagania rekrutacyjne

   


  Studia I stopnia

   

  W procesie rekrutacji na studia I stopnia na kierunku Informatyka brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:
  • Język polski
  • Język obcy nowożytny
  • Matematyka
  • Jeden przedmiot wskazany przez kandydata

   

  Dowiedz się więcej

   

   


   


  Studia II stopnia

   

  Podstawą kwalifikacji na studia II stopnia na kierunku Informatyka jest ocena na dyplomie oraz średnia ocen uzyskanych w trakcie studiów I stopnia.

   

   

  Dowiedz się więcej

 • INŻYNIERIA CYFRYZACJI Stopień: I REKRUTACJA

  Uczelnie Szczecin - kierunek Inżynieria cyfryzacji
  Kwalifikacje absolwentów kierunku Inżynieria Cyfryzacji umożliwiają podjęcie pracy zawodowej jako integrator systemów informatycznych, projektant produktów i usług informatycznych oraz analityk systemowy. Dodatkowo, w zależności od wybranego Bloku Przedmiotów Specjalnościowych, absolwent posiada wiedzę, umiejętności i kompetencjedo pracy zawodowej jako:
  • projektant, integrator i wdrożeniowiec nowych systemów na potrzeby biznesu i administracji, projektant mechanizmów zabezpieczeń, konsultant (analityk) bezpieczeństwa systemów informatycznych, projektant systemów rozproszonych, pracownik działów wdrożeń w administracji publicznej (BPS 1: Cyfryzacja w biznesie i administracji),
  • menadżer firmy graficznej, poligraficznej, wydawniczej, kierownik produkcji, technolog, grafik komputerowy, inżynier obsługi klienta, inżynier cyfrowych procesów graficznych, projektant stron www, pracownik DtP;w m.in. w agencjach reklamowych i interaktywnych, drukarniach, działach marketingu oraz wydawnictwach (BPS 2: Media cyfrowe i poligrafia),
  • menadżer firmy integrującej systemy automatyki, kierownik produkcji, technolog, inżynier aplikacji, inżynier obsługi klienta, projektant systemów wizualizacji, projektant, integrator i wdrożeniowiec nowych systemów informatycznych na potrzeby produkcji i zarządzania produkcją (BPS 3: Technologie informatyczne w produkcji),
  • specjalista ds. wdrażania i utrzymania systemów informatycznych w jednostkach opieki zdrowotnej, kierownik serwisów aparaturowych, manager w firmach sprzedających sprzęt medyczny, pracownik inżynieryjny w firmach produkujących aparaturę i/lub oprogramowanie na potrzeby medycyny, specjalista w zakresie zastosowań technologii informatycznych w procesach terapeutycznych i rehabilitacyjnych, administrator medycznych baz danych (BPS 4: Technologie informatyczne w medycynie),
  • menadżer firmy analizującej i integrującej dane przestrzenne, projektant i wdrożeniowiec systemów informacji przestrzennej oraz systemów analizy i fuzji danych, informatyk w wydziałach geodezji i kartografii, informatyk w sektorze usług geodezyjnych, kartograficznych i hydrograficznych (BPS 5: Analiza i integracja danych przestrzennych).
  Wymagania rekrutacyjne

   


  Studia I stopnia

   

  W procesie rekrutacji na studia I stopnia na kierunku Inżynieria cyfryzacji brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:
  • Język polski
  • Język obcy nowożytny
  • Matematyka
  • Jeden przedmiot wskazany przez kandydata

   

  Dowiedz się więcej

   

   


   


  Studia II stopnia

   

  Podstawą kwalifikacji na studia II stopnia na kierunku Inżynieria cyfryzacji jest ocena na dyplomie oraz średnia ocen uzyskanych w trakcie studiów I stopnia.

   

   

  Dowiedz się więcej

Opinie (0)