POLECANE DLA CIEBIE

Politechnika Gdańska

WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI

Kierunki studiów: automatyka, cybernetyka i robotyka, elektronika i telekomunikacja, informatyka, inżynieria biomedyczna, technologie kosmiczne i satelitarne, inżynieria danych, technologie przemysłu 5.0 Studia: stacjonarne, niestacjonarne
Sprawdź

Politechnika Gdańska

WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ I MATEMATYKI STOSOWANEJ

Kierunki studiów: fizyka techniczna, inżynieria materiałowa, matematyka, nanotechnologia, nanotechnology, inżynieria biomedyczna Studia: stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Gdański

Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UG

ul. Wita Stwosza 57

80-952 Gdańsk

Tel: +48 58 523 20 26

Fax: +48 58 523 22 66

e-mail: dziekmf@ug.edu.pl

http://mfi.ug.edu.pl/

Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UG

Uniwersytet Gdański

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Gdański.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (9)

Twój stary Ocena odpowiedz

poprzednie opinie to scam, nie polecam studiów

Robert Ocena odpowiedz

Na Uniwersytecie Gdańskim znalazłem kierunek dla siebie. Chciałem studiować Informatykę, ale skupioną na konkretnych jej zagadnieniach. Zależało mi na zdobyciu konkretnych umiejętności, bez niepotrzebnej nauki na pamięć.

Bartek Ocena odpowiedz

Nie pamiętam czy nad wyborem Informatyki na Uniwersytecie Gdańskim zastanawiałem się pięć minut, czy może krócej. Od pierwszej klasy liceum wiedziałem co chcę studiować i gdzie chcę studiować. Każdemu polecam te studia, chociaż do najłatwiejszych nie należą. Bez pasji, samozaparcia i cierpliwości nic na nich nie osiągniesz. Tutaj nie chodzi o wkuwania na pamięć. Chodzi o pomysły, inicjatywę, aktywność.

Paulina Ocena odpowiedz

Na studiach najważniejsza powinna być praktyka, a także nabywanie umiejętności i kompetencji niezbędnych do sprawnego poruszania się w wybranym zawodzie, a także podejmowania różnych wyzwań, nie tylko natury zawodowej. Właśnie dlatego wybrałam naukę na Uniwersytecie Gdańskim, ponieważ ta uczelnia rzeczywiście przygotowuje do wejścia na rynek pracy.

Wojtek Ocena odpowiedz

Uniwersytet Gdański to idealne miejsce dla tych, którzy wyróżniają się kreatywnością i ciągle poszukują odpowiedzi na różnorodne pytania związane z nauką. To uczelnia dla ciekawych świata. Poza tym, warto studiować na Uniwersytecie Gdańskim, ponieważ miasto jest piękne i pełno w nim studentów.

Ewelina Ocena odpowiedz

Studia na Uniwersytecie Gdańskim gwarantują niezły start. Zdobywam umiejętności praktyczne, które obecnie są najczęściej poszukiwane na rynku, więc nie martwię się o pracę.

Kuba Ocena odpowiedz

Każdy student Uniwersytetu Gdańskiego otrzymuje duży wybór kierunków oraz zagadnień, w ramach których chce się rozwijać. Tutaj każdy znajdzie swoje miejsce i dziedzinę, która będzie odpowiadać zainteresowaniom i pasjom.

Kamil Ocena odpowiedz

bardzo przyjazna atmosfera

:) Ocena odpowiedz

Polecam