• HAGIOLOGIA KULTUROWA - STUDIA PODYPLOMOWE

    Rekrutacja

    Propozycja studiów podyplomowych skierowana jest do absolwentów studiów licencjackich lub magisterskich z teologii, historii sztuki, historii, kulturoznawstwa, religioznawstwa, muzykologii, literaturoznawstwa i innych. Wychodzi ona naprzeciw konieczności doskonalenia zawodowego nauczycieli religii, historii, wychowania plastycznego, wychowania muzycznego, a także animatorów grup i ruchów religijnych oraz przewodników turystycznych i muzealnych.

    Istotną rolę odgrywają tu wieloletnie badania hagiologiczne o charakterze interdyscyplinarnym rozwijanie w środowisku warmińskim od 2010 roku. Oferta będzie zatem dotyczyć nauczycieli religii (świeckich, zakonnych i duchownych), nauczycieli innych przedmiotów oraz osób zainteresowanych problematyką chrześcijańskiego dziedzictwa kulturowego. W perspektywie rozwoju zawodowego studia mają spełniać rolę studiów dokształcających w ramach pracy w szkole i innych instytucjach.

    Dowiedz się więcej

    WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Opinie (0)