ul. Łucka 11

00-842 Warszawa

e-mail: warszawa@san.edu.pl

Tel. 22 656 36 16

Fax 22 379 68 34

ul. Łucka 11

00-842 Warszawa

e-mail: warszawa@san.edu.pl

Tel. 22 656 36 16

Fax 22 379 68 34

 • ZARZĄDZANIE Stopień: I II REKRUTACJA

  Program kształcenia na kierunku Zarządzanie ma przede wszystkim wyposażyć przyszłych menedżerów w takie umiejętności jak: analityczne myślenie, analizowanie środowiska rynkowego, opracowywanie biznesplanów oraz budowanie prawidłowych relacji z współpracownikami. W ramach studiów nauczysz się także kierować projektami oraz rozwiązywać problemy w efektywny sposób. Decydując się na kierunek Zarządzanie na Społecznej Akademii Nauk Warszawie, zyskujesz szansę na rozwinięcie kompetencji, które pomogą Ci w podjęciu pracy firmach krajowych oraz zagranicznych. Absolwenci tego kierunku z powodzeniem mogą prowadzić własne przedsiębiorstwa, ponieważ zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają im na swobodne poruszanie się w świecie biznesu.

  dowiedz się więcej

  wymagania rekrutacyjne

   

  Studia I stopnia
   

  Na pierwszy rok studiów zostają przyjęte osoby, które osobiście dostarczą komplet wymaganych dokumentów w trakcie trwania naboru. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

   

  Na studia można się wstępnie zapisać, wypełniając elektroniczny formularz dostępny na stronie Rekrutacja on-line.

  Nabór na wszystkie kierunki studiów na rok akademicki 2020/2021  do 30 września 2020 roku. Uruchomienie danego kierunku studiów uwarunkowane jest zgłoszeniem się odpowiedniej liczby osób.

   
   

Opinie (1)

paulina Ocena

Zarządzanie to bardzo złożona dziedzina, a studia na tym kierunku rozwijają różne umiejętności. W tym kierunku podoba mi się to, że po jego ukończeniu można robić różne rzeczy, pracować w różnych zawodach i branżach, a program nauczania Społecznej Akademii Nauk w Warszawie jest idealnie dopasowany do rynku pracy


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia: