Terminy rekrutacji na studia Drzwi otwarte na uczelniach Terminy matury Terminy egzaminu ósmoklasisty
Wyniki matury w liceach w województwie mazowieckim 2026
Wybrane przedmioty - wyniki matury 2026
Liczba szkół spełniających kryteria: 482
Typ szkoły
Wybierz kryteria rankingu
| Nazwa szkoły | Z | JP - PP | M - PP | JA - PP | JP - PR | M - PR | JA - PR | B - PR | C - PR | G - PR |
|---|
| Nazwa szkoły | Z | JP - PP | M - PP | JA - PP | JP - PR | M - PR | JA - PR | B - PR | C - PR | G - PR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LO Dla Dorosłych w Baranowie | 61.54% | 41.36% | 73.60% | 76.93% | - | - | 76% | - | - | - |
| LO im. Armii Krajowej w Białobrzegach | 88.89% | 69.28% | 62.49% | 79.83% | 60% | 36.21% | 68.95% | 40.88% | 38.41% | 43.32% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Młodzieży "siódemka w Białobrzegach | - | 30.17% | 18.67% | - | - | - | 20.33% | - | - | - |
| LO im. Władysława Orkana w Bieżuniu | 54.55% | 34.09% | 48.36% | 68.55% | - | - | 61% | 46.60% | - | 36.11% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Pro Futuro Z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bliznym Łaszczyńskiego | 66.67% | 61.78% | 51.78% | 87.78% | - | - | 77.33% | - | - | - |
| I LO im. Władysława Broniewskiego w Błoniach | 92.06% | 64.35% | 65.71% | 82.24% | 23.50% | 30.15% | 70.94% | 47.86% | - | 47.71% |
| LO w ZS nr 1 im. Melchiora Wańkowicza w Błoniach | 62.50% | 56.80% | 39.41% | 72.24% | 33.47% | 21.20% | 61.92% | 23.82% | 17.78% | 13.38% |
| LO im. Jarosława Iwaszkiewicza w Brwinowie | 83.33% | 54.17% | 59.83% | 80.10% | - | - | 67.33% | - | - | 32.80% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcace Dla Dorosłych Twp w Budach Siennickich | 11.76% | 25.16% | 18.11% | 58.16% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS Powiatowych im. Władysława St. Reymonta w Chorzelach | 83.93% | 71.52% | 52.39% | 66.82% | 29% | 8% | 69.29% | 33.04% | 33.20% | 32.97% |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. Polskich Spadochroniarzy w Ciechanowie | 96% | 69.52% | 81.36% | 81.28% | 78.33% | - | 78.94% | - | - | 28.40% |
| I LO im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie | 99.51% | 79.22% | 81.36% | 90.12% | 64.31% | 68.80% | 82.64% | 69.07% | 68.63% | 74.10% |
| I LO Płockiego Uniwersytetu Ludowego im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Ciechanowie | 30.77% | 27.31% | 48.69% | 56.92% | - | - | 50% | - | - | 24.92% |
| V Liceum Ogólnokształcące Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Ciechanowie | 100% | 58.60% | 76.30% | 78.90% | - | - | 60.67% | - | - | 45.60% |
| II LO im. Adama Mickiewicza w ZS nr 2 w Ciechanowie | 98.52% | 74.50% | 83.30% | 89.61% | 52.47% | 53.56% | 82.61% | 57.30% | 65.74% | 60.55% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Edukacji Innowacyjnej w Ciechanowie | 28.57% | 31.29% | 38.86% | 67.57% | - | - | 41.50% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Ciechanowie | 100% | 52% | 68.57% | 70.71% | - | - | 61.67% | - | - | - |
| LO Dla Dorosłych w Ciechanowie | 4% | 26.77% | 20.15% | 27.88% | - | - | - | - | - | 14.78% |
| LO w ZS nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie | 90.24% | 68.60% | 70.78% | 79.61% | 42.88% | 16% | 59.12% | 62.29% | - | 51.39% |
| LO Dla Dorosłych w Czerwinie | 87.50% | 51.13% | 75.75% | 82.88% | - | - | - | - | - | 27.88% |
| I Liceum Ogólnokształcące Pul w Dębem Wielkim | 78.13% | 43.56% | 52.38% | 60.56% | - | - | 55.35% | - | - | 39.85% |
| II LO w ZS nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie | 81.99% | 57.95% | 53.76% | 73.57% | 51.09% | 15.39% | 60.78% | 28.50% | 25% | 38.70% |
| I LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie | 98.37% | 66.87% | 77.99% | 89.34% | 53.66% | 45.77% | 78.04% | 51.11% | 39.21% | 51.07% |
| Katolickie LO im. C. K. Norwida w Garwolinie | 100% | 68.53% | 79.39% | 89.61% | 61.87% | 61.75% | 78.17% | 56.80% | 54.75% | 45.75% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "wiedza.pl" w Garwolinie | 69.23% | 47.23% | 75.23% | 77.08% | - | - | 61.17% | 69.67% | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Garwolinie | 74.07% | 56.37% | 46% | 84.59% | 47% | - | 71.05% | 29% | - | 35.30% |
| LO w ZS im. Stanisława Staszica w Gąbinie | 66.67% | 55.48% | 47.78% | 63.02% | 24.45% | - | 62.58% | 17.42% | 18% | 29.35% |
| LO im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie | 86.07% | 62.10% | 58.70% | 80.67% | 32.81% | 42.67% | 69.38% | 39.83% | 34.77% | 38.24% |
| LO w ZS im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie | 81.25% | 45.94% | 51.50% | 53.13% | - | 2.40% | 36.15% | 14% | - | - |
| I LO w ZS nr 1 im. ppor. Emilii Gierczak w Górze Kalwarii | 59.18% | 50.35% | 40.41% | 67.54% | 14.95% | - | 56.50% | 18.25% | - | - |
| II LO w ZS Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii | 61.82% | 50.16% | 36.76% | 66.40% | 31.33% | - | 45.77% | - | - | 25.81% |
| Akademia Św. Stanisława Papczyńskiego-liceum Ogólnokształcące w Górze Kalwarii | 100% | 54.60% | 66% | - | - | - | 68.20% | - | - | - |
| LO Dla Dorosłych w Górze Kalwarii | - | 22.57% | 14.86% | 43.43% | - | - | 33.83% | - | - | - |
| LO im. ks. Zygmunta Sajany w ZS Ogólnokształcących w Górze Kalwarii | 98.85% | 70.09% | 70.44% | 88.76% | 51.07% | 27.88% | 77.87% | 33.21% | 27.86% | 58.70% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Grodzisku Mazowieckim | 80.46% | 51.55% | 71.23% | 78.62% | 41.38% | - | 75.33% | 58.43% | - | 39.83% |
| LO w ZS nr 1 w Grodzisku Mazowieckim | 95.08% | 68.73% | 64.79% | 82.75% | 56.38% | 50.15% | 69.29% | 32.97% | 12.67% | 46.63% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Grodzisku Mazowieckim | 82.56% | 64.09% | 55.63% | 90% | 59.54% | 31.31% | 81.31% | 36.79% | 18.67% | 44.86% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Twp w Grójcu w Grojcu | 68.75% | 45.76% | 48% | 54.31% | - | - | 33.63% | - | - | - |
| LO im. Piotra Skargi w Grojcu | 97.04% | 68.96% | 75.13% | 91.19% | 44.58% | 40.64% | 79.40% | 52.35% | 62.64% | 54.24% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Grójcu w Grojcu | 60% | 48% | 41.60% | 61.60% | - | - | - | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Grójcu w Grojcu | 9.09% | 18.43% | 18.92% | 34.23% | - | - | - | - | - | 11.33% |
| LO im. Mikołaja Kopernika w Iłży | 97% | 70.87% | 75.60% | 88.24% | 59.08% | 74.63% | 87.07% | 76.42% | 71.73% | 68.05% |
| LO Dla Dorosłych w Jadwiniewie | 36.84% | 45.25% | 27.70% | 58.60% | - | - | 40.33% | - | - | - |
| LO w ZP Oświatowych w Jednorożcu | 89.47% | 67.58% | 59.37% | 76.50% | 67.64% | 18.80% | 74.70% | 43.88% | - | 48.87% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Józefosławiu | 96.88% | 62.35% | 66.55% | 90.95% | 61.25% | 30.38% | 81.86% | 34.05% | 30.60% | 52.17% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Św. Tomasza Z Akwinu w Józefowie | 100% | 58.82% | 65.76% | 94.13% | - | 30.29% | 87.73% | - | - | - |
| Strumienie" Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Sternik w Józefowie | 100% | 75.50% | 90.44% | 93.29% | 69% | - | 89.87% | 60.29% | 44.86% | 67.20% |
| LO im. mjra Konstantego Mikołaja Radziwiłła w Komornicy | 55.84% | 55.28% | 36.28% | 62.84% | 29.27% | - | 50.57% | 11.50% | - | 16.05% |
| LO im. Marii Dąbrowskiej w ZS Ogólnokształcących w Komorowie | 96.47% | 71.48% | 67.81% | 88.06% | 53.04% | 27.06% | 76.49% | 43.27% | 24.31% | 52.78% |
| LO w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Konstancinie-Jeziornie | 79.01% | 56.24% | 46.35% | 77.86% | 20.60% | 21.20% | 61.14% | 25.53% | 24.20% | 33.50% |
| No Bell Liceum Ogólnokształcące w Konstancinie-Jeziornie | 100% | 66.75% | 70.17% | 97.64% | - | - | 90.82% | - | - | 58.33% |
| LO im. Orła Białego w Kosowie Lackim | 38.89% | 46.06% | 35.89% | 44.83% | - | - | 43% | - | - | 29.09% |
| Niepubliczne Tenisowe Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kozerkach | 93.33% | 65.20% | 46.80% | 81.73% | - | - | 61.13% | - | - | - |
| I LO im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach | 85.06% | 65.07% | 58.28% | 77.27% | 54.36% | 19.75% | 72.27% | 43.70% | 46.15% | 43.33% |
| II LO w ZS nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach | 99.27% | 63.99% | 73.68% | 84.53% | 39.08% | 33.92% | 69.91% | 39.29% | 28.65% | 44.70% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Kozienicach | 0% | 20.40% | 14.80% | 41.40% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS im. Tadeusza Kościuszki w Krasnosielcu | 90% | 61.55% | 73.50% | 84.65% | - | - | 62.89% | - | - | 66.60% |
| II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie | 96.88% | 68.96% | 66.13% | 86.31% | 46.95% | 27.74% | 72.64% | 45.80% | 36.50% | 50.07% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak w Legionowie | 38.71% | 44.64% | 32.28% | 65.28% | 11.64% | 1% | 40.94% | 11.60% | - | 16.64% |
| LO im. Marii Konopnickiej w Legionowie | 97.02% | 69.68% | 66.88% | 88.06% | 46.47% | 34.61% | 73.92% | 39.07% | 42.03% | 47.93% |
| Niepubliczne Liceum Językowe Academy Of The Future w Legionowie | 91.18% | 71.29% | 63.35% | 90.61% | - | 53% | 79.31% | 36.43% | 30.57% | 69.83% |
| LO Kadetów Rzeczypospolitej Polskiej w ZS im. dr Heleny Spoczyńskiej w Lipinach | 71.93% | 45.60% | 44.56% | 59.29% | 49.17% | 16.40% | 52.81% | - | - | 27.39% |
| LO w ZS nr 1 im. Szarych Szeregów w Łaskarzewie | 87.50% | 65.38% | 68% | 77.13% | 30% | 51.60% | 68.67% | - | - | - |
| Publiczne Katolickie LO im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach | 98.53% | 73.91% | 69.24% | 86.28% | 55.54% | 28.23% | 73.15% | 55.10% | 29.73% | 60.68% |
| LO im. Marii Sadzewiczowej w ZS Ponadpodstawowych w Łochowie | 86.09% | 59.58% | 60.52% | 75.03% | 22.06% | 49.68% | 59.79% | 32% | 31.91% | 42.72% |
| Kolegium Św. Rodziny - Liceum Ogólnokształcące w Łomiankach | 73.91% | 61.61% | 53.48% | 85.51% | 34.67% | 33% | 72.34% | 35.63% | 33.86% | 39.75% |
| Liceum Ogólnokształcace Dla Dorosłych "edukator w Łomiankach | 24% | 36.92% | 24.48% | 55.96% | - | - | 32.05% | - | - | - |
| LO im. Karola Wojtyły w Łomiankach | 77.78% | 52.56% | 56.37% | 83.59% | - | 30.67% | 75.05% | - | - | 47% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr71 Szkoła Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Koszykówki w Łomiankach | 100% | 59.29% | 64.57% | 94.71% | - | - | 69.43% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Łomiankach | 33.33% | 50.67% | 32% | 48.83% | - | - | - | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łomiankach | 100% | 70.48% | 81.55% | 97.19% | 32% | 54.80% | 91.15% | 56.17% | - | 58.20% |
| LO w Łosicach | 90.11% | 62.76% | 69.69% | 78.17% | 19.11% | 36.62% | 71.23% | 30.30% | 43.17% | 38.50% |
| I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Makowie Mazowieckim | 98.15% | 67.31% | 72.52% | 84.73% | 47.59% | 41.80% | 74.97% | 46.81% | 45.13% | 58.91% |
| LO w ZS im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim | 53.57% | 51.96% | 36.29% | 66.93% | 38.15% | - | 45.53% | 25.60% | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Bł. Bronisława Markiewicza w Markach | 93.55% | 71.32% | 69.23% | 90.60% | 44.73% | 49% | 74.93% | - | - | 61.88% |
| LO w ZS nr 1 im. Jana Pawła II w Markach | 100% | 59.86% | 65.44% | 84.87% | 36.81% | 19.90% | 75.78% | 24.92% | - | 37.83% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące ,,...ad Astra w Markach | 45.45% | 34.45% | 32.55% | 66% | - | - | 45.27% | - | - | - |
| LO w ZS nr 1 w Milanówku | 87.80% | 61.20% | 60.42% | 85.44% | 32.07% | 42.36% | 72.97% | 40.36% | 37.65% | 52.24% |
| LO w ZS nr 2 w Milanówku | 91.67% | 67.83% | 50.50% | 84.71% | 36.33% | - | 76.44% | - | - | - |
| Społeczne LO nr 5 w Milanówku | 100% | 80.50% | 89.47% | 97.19% | 85.83% | 74.36% | 93.08% | 76% | 62.90% | 83.30% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych ,,edukator w Mińsku Mazowieckim | 43.75% | 25.41% | 40.48% | 52.95% | - | - | 35% | - | - | - |
| Liceum Plastyczne im. Elwiro Michała Andriollego w ZS Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim | 95% | 71.80% | 54.70% | 87.25% | - | - | 70.58% | - | - | - |
| LO Dla Dorosłych w Mińsku Mazowieckim | 30% | 37.82% | 25.64% | 51.76% | - | - | 55.36% | 9.20% | - | - |
| LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim | 96.43% | 66.72% | 76.12% | 88.93% | 62.88% | 50.45% | 78.89% | 53.17% | 42.72% | 56.07% |
| LO w ZS Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim | 99.10% | 72.85% | 82.18% | 91.60% | 58.04% | 44% | 82.85% | 41.57% | 35.19% | 58.60% |
| LO w ZS im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim | 90.29% | 54.93% | 54.19% | 72.41% | 28.25% | 13.57% | 63.49% | 26.32% | 17.17% | 34.87% |
| LO w ZS nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim | 92.25% | 61.78% | 63.61% | 77.70% | 42.54% | 37.54% | 62.51% | 34.80% | 16.16% | 31.63% |
| Salezjańskie LO im. ks. Augusta Czartoryskiego w ZS Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim | 96.30% | 58.93% | 73.48% | 86.04% | 43.69% | 60% | 76.05% | 53.83% | - | - |
| II LO w ZS nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939 r. w Mławie | 96.67% | 68.62% | 69.76% | 74.93% | 44.71% | 34% | 59.90% | 34.36% | 27.13% | 30.21% |
| III LO w ZS nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Mławie | 76.32% | 59.03% | 48.11% | 59.89% | 11.75% | - | 48.18% | - | - | 33.56% |
| I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie | 97.28% | 74.52% | 74.22% | 88.53% | 54.28% | 32.61% | 74.46% | 50.71% | 45.04% | 51.75% |
| Katolickie LO im. Macieja Kazimierza Sarbiewskiego w Mławie | 94.74% | 79.84% | 70.53% | 90.16% | 35.17% | 44.40% | 73.37% | 71% | - | 38.40% |
| Liceum Ogólnokształcące "żak" Dla Dorosłych w Mławie | 86.96% | 54.50% | 81.39% | 78.33% | - | - | 48.27% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Akademickiego Centrum Kształcenia Przy Puz im. Ignacego Mościckiego w Mławie | 90.70% | 58.81% | 72.88% | 82.21% | 25.83% | - | 75.67% | 69.43% | - | 59.92% |
| LO w ZS Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy | 55% | 55.60% | 33.40% | 67.95% | - | - | 71.06% | - | - | 36.88% |
| LO w ZS im. Adama Mickiewicza w Mrozach | 50.88% | 38.28% | 39% | 52.72% | 17.54% | 8% | 40.58% | - | - | 18.68% |
| LO im. Szarych Szeregów w Mszczonowie | 89.74% | 68% | 58.67% | 72.03% | 42% | 36.80% | 58.40% | 24.44% | - | 33% |
| LO w ZS Powiatowych im. ks. Adama Bargielskiego w Myszyńcu | 72.73% | 55.23% | 52.36% | 72.27% | 15% | - | 45.93% | 47.88% | - | - |
| LO im. Jana Pawła II w Nadarzynie | 100% | 70.24% | 78.05% | 91.54% | - | 47.30% | 81.08% | 39.64% | 26.32% | 56% |
| LO im. Jarosława Iwaszkiewicza w Nasielsku | 35.71% | 51.60% | 29.05% | 63% | 23.83% | - | 48.09% | - | - | 30.70% |
| LO w ZS Zawodowych w Nasielsku | 52.63% | 56.53% | 29.89% | 60.95% | 45.10% | - | 40.33% | - | - | - |
| LO w ZS im. Integracji Europejskiej w Nowym Miascie | 53.33% | 55.40% | 37.60% | 60.21% | - | - | 34% | 27.17% | - | - |
| LO w ZSP im. Karola Wojtyły w Nowym Miascie nad Pilicą | 97.30% | 63.61% | 75.78% | 84.75% | 44.85% | 50.57% | 78.53% | 60.22% | - | 70.96% |
| LO Dla Dorosłych w Nowym Dworze Mazowieckim | - | 18.20% | 12.80% | - | - | - | - | - | - | - |
| LO im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim | 97.01% | 67.60% | 67.94% | 85.86% | 33.33% | 33.33% | 72.90% | 35.68% | 35.29% | 42.52% |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b w Ostrołęce | 68.75% | 45.94% | 44.82% | 62.94% | 15.17% | - | 83.17% | - | - | 50.56% |
| I LO im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce | 97.75% | 72.52% | 71.61% | 88.01% | 54.57% | 44.02% | 76.77% | 51.76% | 57.72% | 50.27% |
| II LO im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce | 98.83% | 69.90% | 76.34% | 88.40% | 54.41% | 40.92% | 80.15% | 48.96% | 43.40% | 55.38% |
| II Społeczne LO im. Toniego Halika w Ostrołęce | 68.29% | 50.19% | 65.86% | 74.12% | - | - | 63.90% | 53.80% | - | 38.54% |
| III LO w ZS nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce | 93.56% | 68.68% | 59.67% | 79.36% | 37.74% | 29.54% | 68.49% | 38.59% | 36.77% | 40.13% |
| Liceum Klasyczne im. Papieża Jana Pawła II w Ostrołęce | 54.55% | 45.55% | 38.64% | 55.55% | 23.63% | - | 51.25% | 26.67% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "akademia Sukcesu w Ostrołęce | 71.43% | 33.75% | 52.50% | 73.86% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Ostrołęce | 47.83% | 47.67% | 50.58% | 56.21% | 31.86% | - | 55.75% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych I Edukacyjnych im. Karola Adamieckiego Oddział w Ostrołęce | 23.08% | 15.93% | 45.69% | 52.46% | - | - | 33.86% | - | - | - |
| I LO w ZS nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Mazowieckiej | 63.64% | 55.21% | 40.55% | 59% | 8.71% | - | 52.82% | 17.59% | - | 19.75% |
| II LO w ZS nr 2 im. Powstańców Styczniowych w Mazowieckiej | 84.21% | 59.66% | 48.05% | 81.05% | 27.67% | - | 63.69% | 27% | - | 38.78% |
| LO im. Mikołaja Kopernika w Mazowieckiej | 92.83% | 69.68% | 66.82% | 87.27% | 37.82% | 36.57% | 74.30% | 49.35% | 49.98% | 41.87% |
| I LO im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Otwocku | 99.07% | 65.31% | 79.58% | 90.04% | 52.05% | 66.54% | 82.34% | 51.47% | 48.48% | 67.12% |
| III LO im. Juliusza Słowackiego w Otwocku | 100% | 70.30% | 81.84% | 92.28% | 55.95% | 62.49% | 83.68% | 45.09% | 43.91% | 68.75% |
| Katolickie Liceum Humanistyczne im. św. Jadwigi Królowej Polski w Otwocku | 81.25% | 43.42% | 54.25% | 71.76% | 23.33% | 22.20% | 43.13% | 43.64% | - | 36.43% |
| LO Dla Dorosłych w Otwocku | 26.47% | 29.27% | 23.22% | 44.05% | 2.91% | - | 38.21% | 40.60% | - | - |
| LO w ZS nr 1 w Ożarowie Mazowieckim | 38.46% | 42.31% | 29.23% | 75.54% | - | - | 56.36% | 17.80% | - | - |
| III LO w ZS nr 3 im. Cecylii Plater-Zyberkówny w Piasecznie | 85.19% | 62.62% | 52.34% | 85.31% | 39.23% | 32.55% | 72.52% | 26.52% | 14.36% | 33.17% |
| IV LO im. rtm. Witolda Pileckiego w Piasecznie | 100% | 77.13% | 92.57% | 97.12% | 75.43% | 72.46% | 92.93% | 65.87% | 69.94% | 70.25% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Żak w Piasecznie | 18.18% | 25.15% | 19.54% | 52.38% | - | - | 43% | - | - | - |
| LO w ZS nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie | 97.58% | 64.42% | 64.16% | 87.81% | 69.95% | 30.82% | 75.23% | 33.27% | 31.58% | 41.74% |
| Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Piasecznie | 100% | 71.79% | 85.67% | 96.83% | - | 57.25% | 90.52% | 51.44% | 54.67% | 70.60% |
| Publiczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Piasecznie | 46.67% | 45.57% | 28.11% | 55.54% | 14.90% | - | 40.38% | - | - | 24.45% |
| LO im. Adama Mickiewicza w Piastowie | 99.02% | 72.46% | 87.76% | 95.16% | 56.57% | 57.76% | 87.02% | 55.52% | 52.50% | 63.60% |
| LO w ZS im. Fridjtjofa Nansena w Piastowie | 33.33% | 49.50% | 28.42% | 62.41% | 26% | - | 54.33% | - | - | 18.20% |
| LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Pionkach | 100% | 68.66% | 72.24% | 88.93% | 47.82% | - | 73.11% | 40.78% | 33.60% | 27.11% |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. Polskich Spadochroniarzy w Płocku | 68.75% | 39.92% | 52.38% | 71.06% | 52% | 21.60% | 58.57% | 36.33% | - | 30.46% |
| I LO PUL im. 4 Pułku Strzelców Konnych w Płocku | 79.17% | 49.42% | 48.75% | 66.83% | - | - | 50.86% | - | - | 20.72% |
| I Prywatne Liceum Plastyczne im. Władysława Drapiewskiego w Płocku | 78.79% | 58.79% | 43.53% | 81.47% | 52.14% | - | 72.80% | - | - | 34.20% |
| III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej w Płocku | 99.06% | 75.70% | 82.40% | 94.20% | 77.81% | 49.89% | 85.57% | 54.13% | 50.28% | 58.44% |
| IV LO im. Bolesława Krzywoustego w ZS nr 1 w Płocku | 87.06% | 57.64% | 51.18% | 73.05% | 40.85% | 10.33% | 63.78% | 29.69% | - | 17% |
| V LO w ZS Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku | 95.81% | 61.45% | 60.77% | 81.44% | 58.12% | 19.61% | 62.84% | 36.11% | 28.73% | 39.75% |
| VI LO w ZS Technicznych w Płocku | 83.72% | 49.70% | 53.30% | 67.14% | - | - | 52.59% | 32.68% | 30.80% | 21.33% |
| VII LO w ZS nr 5 w Płocku | 87.76% | 62.16% | 52.57% | 79.43% | 55% | 19.56% | 62.23% | 18.80% | - | 31.55% |
| Akademickie LO przy Akademii Mazowieckiej w Płocku | 94.69% | 62.62% | 63.01% | 85.08% | 54.14% | 21.60% | 74.69% | 33.32% | 27.95% | 24.67% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "pascal" w Płocku | 32.14% | 26% | 59.72% | 68.21% | 49.93% | - | 62.50% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Płocku | 11.11% | 28.43% | 19.50% | 46.60% | - | - | 65.80% | - | - | 28.67% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Płocku | 11.11% | 40.22% | 22% | 38.89% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Płocku | 26.67% | 43.87% | 27.07% | 47.07% | - | - | 36.80% | - | - | - |
| LO im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku | 99.53% | 70.20% | 85.90% | 90.34% | 72.24% | 59.12% | 82.57% | 55.40% | 45.74% | 65.04% |
| LO Płockiego Towarzystwa Oświatowego w Płocku | 22.73% | 47.13% | 22.82% | 59.65% | 13.08% | - | 59% | - | - | - |
| LO w ZS im. Leokadii Bergerowej w Płocku | 74.07% | 57.74% | 40.22% | 57.30% | 29.44% | - | 47.11% | 18.40% | - | - |
| LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły w Płocku | 99.02% | 68.49% | 78.88% | 91.94% | 67.95% | 52.39% | 82.11% | 58.32% | 52.68% | 56.25% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Płocku Związku Piłki Ręcznej w Polsce | 92.59% | 63.59% | 53.63% | 73.63% | 40% | - | 51.68% | 50.43% | - | 23.17% |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Tadeusza Paciorkiewicza w Płocku | 100% | 69.20% | 72% | 97.40% | - | - | 85.60% | - | - | - |
| I LO im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku | 98.92% | 71.23% | 76% | 86.09% | 70.52% | 46.13% | 66.87% | 46.52% | 44.67% | 48.62% |
| II LO w ZS nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku | 80.26% | 60.45% | 44.68% | 56.93% | 47.61% | - | 46.23% | 28.83% | - | 23.20% |
| III LO w ZS nr 2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku | 84.43% | 59.58% | 66.64% | 71.59% | 59.14% | 46.77% | 68.06% | 31.40% | 19% | 33.57% |
| Liceum Ogólnokształcace Dla Dorosłych w Płońsku | 30.56% | 28.76% | 42.32% | 52.79% | 14.33% | - | - | - | - | 12.40% |
| Podkowiańskie LO nr 60 w Podkowie Leśnej | 100% | 69.59% | 82.71% | 95.18% | - | 56.75% | 81.79% | - | - | 70.50% |
| LO w ZS Ponadpodstawowych im. gen. Władysława Sikorskiego w Pomiechówku | 68.75% | 53.63% | 34.25% | 62.88% | 38.78% | - | 55.64% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Żak w Pruszkowie | 22.22% | 33.53% | 23.93% | 46.24% | - | - | 61.55% | - | - | 19.25% |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Dla Dorosłych "wiktoria w Pruszkowie | - | 35.60% | 26.80% | 52% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie | 100% | 68.31% | 86.31% | 95.01% | 30.62% | 59.13% | 87.10% | 60.15% | 54.33% | 66.19% |
| LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie | 100% | 75.87% | 78.49% | 94.23% | 79.76% | 58.39% | 84.43% | 44.97% | 39.52% | 70.33% |
| LO Sportowe w Pruszkowie | 89.76% | 58.46% | 60.43% | 78.87% | 35.58% | 33.20% | 60.68% | 25.85% | - | 30.83% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Pruszkowie | 37.14% | 40.86% | 31.20% | 63.38% | - | - | 39.26% | - | - | - |
| Pryzmat Akademickie Liceum Ogólnokształcące Fundacji Sternik w Pruszkowie | 100% | 73.86% | 85.31% | 94.08% | 61.38% | 71.71% | 87.19% | 64.78% | 56.80% | 80.82% |
| Społeczne LO nr 23 w Pruszkowie | 94.44% | 55.33% | 68.56% | 84.28% | - | 27.71% | 70.92% | 32.67% | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu | 87.84% | 56.03% | 59.08% | 77.97% | 44.96% | 39% | 61% | 60.25% | - | 61.58% |
| LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu | 99.34% | 73.33% | 76.11% | 89.80% | 55.33% | 39.76% | 80.40% | 55.17% | 50.03% | 56.43% |
| LO w ZS Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Przasnyszu | 75.89% | 54.20% | 65.18% | 71.60% | 33.56% | 23.25% | 57.92% | 34.04% | 21.22% | 26.56% |
| Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Przasnyszu | 68.42% | 52.26% | 76.53% | 72.54% | 47.80% | - | 50% | - | - | - |
| LO w ZS nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze | 89.60% | 61.55% | 65.14% | 81.35% | 49.25% | 32.53% | 67.17% | 37.96% | 34.95% | 42.92% |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. 13 Pułku Piechoty w Pułtusku | 86.49% | 51.65% | 62.16% | 78% | 73.92% | 26.29% | 58.72% | 34.47% | - | 39.91% |
| I LO w ZS Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku | 71.43% | 53.11% | 43.14% | 77.51% | 54.71% | - | 60.86% | 17.29% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Pułtusku | 17.86% | 17.91% | 22.47% | 47.75% | 14.13% | - | 25.07% | - | - | - |
| LO im. Piotra Skargi w Pułtusku | 95.71% | 64.34% | 69.30% | 87.53% | 56.54% | 56.05% | 76.98% | 49.03% | 33.48% | 54.13% |
| LO im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej | 95.24% | 69.33% | 59.74% | 82.30% | 73% | 15.44% | 69.25% | 31.47% | - | 47.97% |
| LO Dla Dorosłych w Raciążu | 33.33% | 35.83% | 31.67% | 42% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. mjra Henryka Dobrzańkiego "Hubala" w Raciążu | 90% | 53.68% | 60.57% | 75.88% | 43.86% | 24.75% | 62.49% | 34.82% | - | 32.83% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Raciążu | 92.50% | 53.43% | 69.75% | 77.53% | 33.50% | - | 62.61% | 40% | - | 39.41% |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. Polskich Spadochroniarzy w Radomiu | 68.75% | 51.21% | 41.94% | 66.91% | 32.60% | - | 64.58% | - | - | 24.86% |
| I LO im. Mikołaja Kopernika w Radomiu | 99.13% | 73.09% | 80.83% | 91.07% | 53.21% | 46.05% | 79.52% | 53.08% | 40.43% | 59.43% |
| I Społeczne LO Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Radomiu | 86.96% | 63.83% | 48.43% | 82.30% | - | - | 68.32% | 26.40% | - | - |
| II LO im. Marii Konopnickiej w Radomiu | 97.28% | 75.59% | 74.88% | 87.91% | 60.30% | 37.63% | 75.21% | 44.50% | 34.12% | 47.22% |
| III LO im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu | 99.61% | 76.02% | 76.97% | 89.28% | 47.21% | 47.23% | 77.29% | 48.31% | 34.82% | 40.05% |
| IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu | 99.59% | 79.07% | 81.92% | 93.86% | 66.30% | 46.83% | 83.64% | 65.18% | 52.33% | 58.18% |
| V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu | 96.93% | 69.55% | 61.31% | 85.74% | 48.99% | 12.95% | 66.86% | 29.39% | 21.70% | 44.91% |
| VI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w im. Jana Kochanowskiego w Radomiu | 98.45% | 68.35% | 81.95% | 91.09% | 51% | 55.20% | 84.86% | 60.27% | 62.29% | 71.38% |
| VII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomiu | 90.70% | 63.24% | 51.24% | 78.61% | 33.81% | 9.25% | 65.66% | 25.96% | 14.70% | 27.95% |
| X LO im. Stanisława Konarskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu | 76.06% | 57.31% | 46.87% | 70.71% | 38.36% | - | 59.31% | 41% | 25.17% | 32.48% |
| XI LO z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Radomiu | 86.54% | 57.20% | 48.75% | 68.11% | 24.62% | 22.80% | 52.51% | 19.94% | 12% | 23.71% |
| XII LO im. Witolda Gombrowicza w Radomiu | 56.52% | 59.54% | 36.90% | 60.84% | 30.80% | - | 48.32% | 22.08% | - | 17.34% |
| XIII Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu | 80.73% | 56.85% | 47.16% | 78.12% | 48.92% | 10% | 66.49% | 21.37% | - | 29.45% |
| Katolickie LO im. św. Filipa Neri w Radomiu | 100% | 60.76% | 68.16% | 82.16% | 49.29% | 44.44% | 81% | 49.17% | - | 53.40% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Radomiu | 59.38% | 49.60% | 53.53% | 67.76% | 39.27% | - | 70.03% | 75.57% | - | 69.10% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Radomiu | 72.22% | 51.18% | 68.86% | 76.14% | 41.07% | - | 52.31% | 59.19% | - | 57.27% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Radomiu | 16.67% | 44.29% | 18.67% | 43.29% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu | 97.44% | 66.54% | 58.92% | 91.67% | 70.38% | - | 78.03% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach | 12.90% | 31.32% | 22.71% | 43.39% | 9.41% | - | 36.43% | - | - | 14.78% |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu | 100% | 67.92% | 70.40% | 87.20% | 75.45% | 34.75% | 78.35% | - | - | - |
| Ogólnokształcące Liceum Językowe z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej w Radomiu | 60.71% | 59.79% | 45.10% | 75.93% | 40.80% | - | - | 15% | - | 24.73% |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Radomiu | 78.26% | 54.83% | 58.09% | 75.17% | - | - | 56.43% | - | - | 25.88% |
| LO w Radzanowie | 76.92% | 68.69% | 70.62% | 56.31% | - | 15.14% | - | - | - | 29.64% |
| LO im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie | 90.53% | 58.97% | 58.01% | 80.32% | 42.96% | 29.16% | 67.68% | 34.55% | 33.50% | 44.79% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Radzyminie | 11.11% | 23.78% | 14.22% | 35.44% | - | - | 17.83% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Sapere Aude w Rajszewie | 93.75% | 69.88% | 68.63% | 87.31% | 31.60% | - | 69.44% | 32.40% | - | - |
| LO im. Władysława Orkana w ZS Ponadpodstawowych w Sadownym | 73.68% | 53.79% | 43.89% | 57.78% | - | 3.14% | 60.11% | - | - | - |
| LO Powiatowy ZS Ponadpodstawowych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku | 66.67% | 56.94% | 36.44% | 73.56% | 28.63% | - | 70.58% | - | - | - |
| I Katolickie LO im. Świętej Rodziny w Siedlcach | 100% | 63.66% | 66.22% | 81.61% | 38.29% | 26.78% | 65.71% | 33.12% | 21.43% | 48.18% |
| I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach | 100% | 66.81% | 86.58% | 91.50% | 67.84% | 57.29% | 82.75% | 60.23% | 56.78% | 65.14% |
| II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach | 98.99% | 72.87% | 82% | 92.93% | 63.76% | 50.43% | 84.46% | 65.08% | 62.14% | 68.66% |
| III LO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach | 84.16% | 63.29% | 49.23% | 70.88% | 29.89% | 14.33% | 54.39% | 16.36% | - | 33.17% |
| IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach | 97.91% | 65.47% | 73.90% | 89.37% | 48.84% | 31.72% | 78.68% | 37.74% | 34.85% | 61.69% |
| VI LO w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach | 71.43% | 54% | 43.29% | 74.02% | 53.69% | - | 58.76% | 23.08% | - | - |
| VIII LO z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach | 78.57% | 49.50% | 40.62% | 70.90% | 18.81% | - | 65.42% | - | - | 34.14% |
| XI Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Siedlcach | 30.43% | 37.13% | 26.58% | 49.04% | - | - | 32.33% | - | - | 24.43% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Siedlcach | 27.27% | 24.42% | 36% | 41.67% | - | - | 44.60% | - | - | 28.85% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Siedlcach | 63.64% | 40.94% | 72.41% | 75.91% | 7.36% | - | 38.64% | 9.60% | - | - |
| LO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach | 39.53% | 47.44% | 30.68% | 48.62% | 20.69% | - | 35.25% | 10% | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "cosinus" w Siedlcach | 22.22% | 22.70% | 19.20% | 50.80% | - | - | 57.60% | - | - | - |
| LO im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka w Sienno | 96.43% | 74.14% | 82.75% | 89.61% | 54.56% | 67.26% | 87.02% | 83% | 81.21% | 63.52% |
| LO im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu | 100% | 68.11% | 81.90% | 92.61% | 58.47% | 50.97% | 92.40% | 67.38% | 72.27% | 65.26% |
| LO im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu | 97.73% | 73.81% | 79.23% | 88.82% | 53.28% | 48.20% | 81.40% | 73.61% | 73.89% | 72.13% |
| LO w ZS nr 1 im. Gen Jose de san Martin w Sierpcu | 91.53% | 62.44% | 67.98% | 79.40% | 43.22% | 49% | 73.42% | 48.45% | 59.83% | 45.41% |
| LO w ZS nr 2 im. Zygmunta Wolskiego w Sierpcu | 84% | 67.08% | 60.64% | 79.28% | 63.47% | - | 81.36% | 80% | - | - |
| Katolickie LO im. św. Stanisława Kostki w Sikorzu | 86.67% | 57.63% | 47.47% | 75.07% | 42.24% | 5% | 69.92% | 33.93% | 23.11% | 35.20% |
| LO w ZS im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie | 69.52% | 52.36% | 52.72% | 70.74% | 35.78% | 24.45% | 62.61% | 29.25% | 52.80% | 53.56% |
| LO Dla Dorosłych w Sochaczewie | 28.57% | 38.86% | 21.71% | 48.86% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie | 98.26% | 65.07% | 76.24% | 92.80% | 69.85% | 48.18% | 83.63% | 60.56% | 52.65% | 52.96% |
| LO w ZS Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie | 76.19% | 54.76% | 41.24% | 68.29% | - | - | 54% | 23% | - | 30.60% |
| LO w ZS im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie | 86.76% | 61.43% | 51.12% | 78.37% | 40.90% | - | 63.12% | - | - | 38.52% |
| LO w ZS Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Walk nad Bzurą 1939 roku w Sochaczewie | 94.29% | 49.33% | 57.28% | 76.06% | 31% | - | 62.37% | 30.81% | 25.55% | - |
| Prywatne Liceum dla Młodzieży Nr 1 w Sochaczewskiej Szkole Umiejętności w Sochaczewie | 25% | 34.19% | 23.05% | 54.64% | - | - | 38.44% | - | - | 13.86% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Nr 1 w Sochaczewie | 13.33% | 31.40% | 26.93% | 53.60% | 10.40% | - | 52.75% | - | - | - |
| Sochaczewska Szkoła Realna - Liceum Ogólnokształcące Nr 2 im. Mjr. Feliksa Kozubowskiego w Sochaczewie | 53.57% | 45.11% | 35.21% | 62.43% | 35.22% | - | 46.76% | - | - | 30.38% |
| I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim | 93.46% | 69.14% | 64.61% | 83.35% | 85.50% | 38.55% | 69.20% | 49.28% | 24% | 43.68% |
| LO im. Henryka Sienkiewicza w ZS Salezjańskich w Sokołowie Podlaskim | 94.67% | 67.95% | 72.37% | 80.88% | 46.67% | 44.60% | 70.73% | 44.42% | 21.94% | 52.20% |
| LO w ZS nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim | 40% | 48.76% | 29.49% | 60.46% | 29.86% | - | 52.12% | 13.90% | - | 19.41% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Acze w Sokołowie Podlaskim | 20% | 34% | 20% | - | 40.40% | - | - | - | - | - |
| LO Dla Dorosłych w Solcu nad Wisłą | 70.37% | 46.19% | 58.37% | 70.11% | - | - | 64.20% | - | - | - |
| LO w ZS w Solcu nad Wisłą | 81.82% | 62.48% | 53.22% | 62.22% | 44.25% | 23.14% | 64.10% | 37.82% | - | 26.92% |
| LO im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym | 96% | 59.12% | 76.84% | 87.47% | 58.39% | 32% | 77.16% | - | - | 41.27% |
| Niepubliczne LO w Stoczku | 92.31% | 57.54% | 44.46% | 59.46% | - | - | 33.77% | 9.80% | - | - |
| LO im. ppłk A. ,,Torfa” Załęskiego w ZS w Strzegowie | 77.78% | 61.11% | 42.22% | 69.56% | - | - | - | - | - | 37.40% |
| Liceum Ogólnokształcące Benedykta w Sulejówku | 82.76% | 66.64% | 55.66% | 84.70% | 54.30% | 14.74% | 76.39% | 27.87% | - | 55.75% |
| LO w ZS Ponadpodstawowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Sulejówku | 61.64% | 44.82% | 39.04% | 71.33% | 32% | 15.70% | 66% | 16% | - | 20.84% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Centrum Edukacyjne w Sulejówku | 45.45% | 47.73% | 40.20% | 83% | - | - | 63.63% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Insygnia w Sulejówku | 75% | 60.88% | 51.25% | 83.50% | - | - | 67.29% | - | - | - |
| I LO w ZS Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłówcu | 84.09% | 63.67% | 53.82% | 77.73% | 26.76% | 27.22% | 74.89% | 42.22% | 30.75% | 33.81% |
| II LO w ZS im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłówcu | 52.78% | 49.25% | 40.22% | 54% | - | - | 46% | - | - | 18.94% |
| Prywatne LO Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej w Szymanowie | 95.45% | 70.09% | 79.91% | 81.05% | - | 52.17% | 84% | - | 50.50% | 53% |
| LO im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie | 76% | 65.23% | 48.91% | 76.52% | 29.26% | 18.29% | 71.78% | 30.40% | - | 37.60% |
| LO w ZS im. Szarych Szeregów w Tarczynie | 60% | 44.88% | 38.72% | 65.64% | 1% | - | 52.22% | - | - | - |
| CII LO im. Księdza Józefa Woźniaka w ZS z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 w Targówku | 74.51% | 52.35% | 41.15% | 69.96% | 11.36% | - | 58.29% | 13.56% | - | 20.92% |
| LO w ZS im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tłuszczu | 32% | 44.88% | 26.40% | 45.68% | 13.20% | - | 33.08% | 16% | - | - |
| LO im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach | 20.83% | 24.13% | 26.17% | 44.96% | - | 1% | 36.76% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Legii Warszawa w Urszulinie | 100% | 73.27% | 72.23% | 89.88% | - | - | 66.63% | - | - | 30% |
| LO im. Piotra Wysockiego w Warce | 90.41% | 68.27% | 69.62% | 73.88% | 25.78% | 36.76% | 65.94% | 29.21% | 19.54% | 47.19% |
| I Katolickie Liceum Społeczne w Warszawie | 55.56% | 57.67% | 43.56% | 73.67% | - | - | 67.13% | - | - | - |
| I Liceum w Chmurze w Warszawie | 52.07% | 52.35% | 36.64% | 77.78% | 29.93% | 19.21% | 66.26% | 23.78% | 18.77% | 32.33% |
| I LO z Oddziałem Integracyjnym im. Bolesława Limanowskiego w Warszawie | 100% | 78.47% | 80.49% | 93.76% | 74.26% | 50.40% | 86.63% | 54% | 47.45% | 63.30% |
| I Społeczne Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Międzynarodowymi im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji w Warszawie | 97.30% | 68.92% | 79.60% | 95.64% | 84.81% | 64.80% | 87.94% | 63.89% | 41.42% | 68.25% |
| II LO im. Stefana Batorego w Warszawie | 99.42% | 80.02% | 93.52% | 97.71% | 74.70% | 68.53% | 91.65% | 73.08% | 69.43% | 75.05% |
| III LO im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie | 99.59% | 63.64% | 76.89% | 91.68% | 59.88% | 36.16% | 81.31% | 54.65% | 42.17% | 62.08% |
| IV LO im. Adama Mickiewicza w Warszawie | 99.41% | 70.59% | 82.95% | 94.33% | 46.48% | 45.50% | 86.13% | 47.83% | - | 62.76% |
| V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie | 100% | 84.17% | 93.77% | 97.46% | 72.58% | 71.50% | 94.50% | 71.71% | 81.48% | 83.55% |
| VI LO im. Tadeusza Reytana w Warszawie | 100% | 68.84% | 90.18% | 94.93% | 60.25% | 67.34% | 89.21% | 60.77% | 52.49% | 69.79% |
| VII LO im. Juliusza Słowackiego w Warszawie | 99.33% | 80.75% | 91.50% | 97.11% | 71.31% | 69.33% | 92.98% | 68.80% | 57.09% | 85.04% |
| VIII LO im. Władysława IV w Warszawie | 100% | 80.41% | 95.27% | 97.28% | 74.80% | 73.14% | 93.64% | 73.88% | 66.92% | 80.06% |
| IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie | 100% | 82.25% | 95.30% | 97.65% | 68.88% | 71.92% | 94.11% | 74% | 71.88% | 81.75% |
| X LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie | 99.50% | 71.04% | 80.61% | 94.65% | 41% | 50.75% | 87.29% | 57.45% | 43.49% | 58.74% |
| XI LO im. Mikołaja Reja w Warszawie | 100% | 73.10% | 91.49% | 97.22% | 68.93% | 66.59% | 92.31% | 66.25% | 61.22% | 76.05% |
| XII LO im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie | 100% | 72.24% | 82.82% | 95.65% | 71.44% | 44.12% | 88.75% | 55.14% | 44.90% | 73.48% |
| XIII LO im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie | 99.67% | 70.16% | 79.42% | 94.35% | 78.13% | 52.63% | 85.78% | 49.71% | 37.39% | 58.43% |
| XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie | 100% | 79.18% | 95.12% | 97.32% | 63.41% | 75.11% | 93.52% | 79.97% | 78.11% | 89.71% |
| XV LO im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie | 100% | 78.65% | 81.37% | 96.48% | 74.03% | 54.16% | 90.21% | 56.60% | 48.95% | 69.61% |
| XVI LO im. Stefanii Sempołowskiej w Warszawie | 100% | 79.70% | 78.96% | 95.20% | 69.85% | 45.31% | 88.12% | 58.83% | 46.89% | 65.87% |
| XVII LO im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Warszawie | 100% | 80.09% | 87.47% | 96.39% | 63.40% | 52.43% | 91.26% | 65.21% | 53.89% | 75.10% |
| XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie | 100% | 80.93% | 93% | 97.06% | 65.17% | 73.69% | 92.18% | 72.14% | 68.53% | 76.51% |
| XIX LO im. Powstańców Warszawy w Warszawie | 100% | 73.64% | 89.85% | 95.92% | 85.04% | 62.38% | 90.56% | 68.46% | 61.32% | 72.97% |
| XX LO im. Bolesława Chrobrego w Warszawie | 60.71% | 45.02% | 41.26% | 66.04% | 27.30% | 15.33% | 46% | - | - | 29.80% |
| XXI LO im. Hugona Kołłątaja w Warszawie | 100% | 79.27% | 87.73% | 94.91% | 69.63% | 57.97% | 88.73% | 61.50% | 52.14% | 72.07% |
| XXII LO im. Jose Marti w Warszawie | 100% | 75.41% | 85.87% | 95.01% | 70.07% | 65.37% | 88.88% | 60.83% | 54.45% | 73.30% |
| XXIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | 95.24% | 66.05% | 66.48% | 85.94% | 45.57% | - | 66.70% | 33.88% | - | 42.95% |
| XXIV LO im. Cypriana Kamila Norwida w Warszawie | 97.93% | 65.05% | 74.29% | 92.97% | 62.38% | 43.29% | 83.44% | 52.75% | 48.16% | 54.39% |
| XXV LO im. Józefa Wybickiego w Warszawie | 99.41% | 71.20% | 65.94% | 89.69% | 61.13% | 43.08% | 78.63% | 42.83% | 44.13% | 58.76% |
| XXVI LO im. Juliana Tuwima w Warszawie | 91.75% | 64.02% | 54.72% | 84.62% | 22.39% | 13.22% | 71.33% | 22.05% | - | 23.88% |
| XXVII LO im. Tadeusza Czackiego w Warszawie | 100% | 80.73% | 91.99% | 97.62% | 82.20% | 72.70% | 95.31% | 76.75% | 74.29% | 83.33% |
| XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego w Warszawie | 100% | 76.24% | 90.10% | 95.63% | 74.55% | 68.58% | 90.51% | 68.67% | 63.57% | 70% |
| XXX LO im. Jana Śniadeckiego w Warszawie | 100% | 73.08% | 82.08% | 95.18% | 72.80% | 52.56% | 87.80% | 56.34% | 43.44% | 66.60% |
| XXXII LO im. Stefana Grota-Roweckiego w Warszawie | 70.73% | 60.85% | 44.59% | 74.60% | 36.32% | - | 58% | - | - | - |
| XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika w Warszawie | 100% | 84.42% | 92.95% | 98.72% | 78.26% | 70.62% | - | 72.38% | 64.50% | 83.98% |
| XXXIV LO im. Miguela de Cervantesa w Warszawie | 99.33% | 70.85% | 79.40% | 96.30% | 43.73% | 55.70% | 88.58% | 58.74% | 52.50% | 69.08% |
| XXXV LO im. Bolesława Prusa w Warszawie | 100% | 79.90% | 87.29% | 97.09% | 76.28% | 60.91% | 91.18% | 70.94% | 71.74% | 74.84% |
| XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie | 100% | 74.71% | 89.04% | 97.01% | 70.49% | 56.95% | 91.91% | 65.71% | 56.04% | 76.84% |
| XXXVIII LO im. Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie | 99.25% | 66.39% | 81.61% | 91.68% | 29.70% | 47.45% | 81.67% | 39.06% | - | 55.45% |
| XXXIX LO im. Lotnictwa Polskiego w Warszawie | 76.47% | 59.51% | 47.93% | 82.60% | 40.07% | 17.67% | 71.41% | 29.44% | 31.29% | 32.19% |
| XL LO im. Stefana Żeromskiego w Warszawie | 100% | 73.65% | 91.30% | 96.67% | 76.34% | 73.69% | 91.89% | 68.09% | 63.02% | 73.82% |
| XLI LO im. Joachima Lelewela w Warszawie | 100% | 71.67% | 87.03% | 96% | 67.10% | 65.28% | 88.26% | 64.67% | 62.45% | 72.42% |
| XLII LO im. Marii Konopnickiej w Warszawie | 96.70% | 60.34% | 68.65% | 92.78% | 35.04% | 34.17% | 80.89% | 39.32% | 36.69% | 48.07% |
| XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie | 90.57% | 72.30% | 59.58% | 85.81% | 34.49% | 22.67% | 75.68% | 35% | 18.94% | 42.08% |
| XLIV LO im. Stefana Banacha w Warszawie | 98.54% | 63.88% | 81.49% | 93.50% | 46.72% | 57.08% | 85.06% | 58.46% | 62.78% | 61.94% |
| XLV LO im. Romualda Traugutta w Warszawie | 94.74% | 56.63% | 65.29% | 87.84% | 40.22% | 42.58% | 74.76% | 44.86% | 27.10% | 41.91% |
| XLVI LO im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie | 93.20% | 60.02% | 56.28% | 83.75% | 45.21% | 16.52% | 70.97% | 30.69% | 23.71% | 46.32% |
| XLVII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie | 98.13% | 69.24% | 77.48% | 91.03% | 65.60% | 49.92% | 80.46% | 42.91% | 28.36% | 56.02% |
| XLVIII LO im. Edwarda Dembowskiego w Warszawie | 99.31% | 74.73% | 78.39% | 90.95% | 79.82% | 48.48% | 85.02% | 56% | 64.61% | 52.65% |
| XLIX LO im. Johanna Wolfganga Goethego w Warszawie | 100% | 64.15% | 81.74% | 94.63% | 58.63% | 54.55% | 87.61% | 57.04% | 26.93% | 53.85% |
| L LO im. Ruy Barbosy w Warszawie | 97.93% | 63.97% | 68.81% | 87.68% | 47.78% | 43.31% | 78.75% | 44.40% | 37.78% | 48.92% |
| LI LO im. Tadeusza Kościuszki w Warszawie | 90.48% | 56.71% | 60.59% | 85.42% | 63.53% | 38.90% | 78.49% | 38.31% | 33.67% | 45.36% |
| LII LO im. Władysława Reymonta w Warszawie | 96.46% | 59.05% | 62.69% | 88.58% | 50.82% | 25.10% | 74.38% | 27.45% | 19.75% | 48.84% |
| LIII Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 52.94% | 45.48% | 35.74% | 73.67% | 24.96% | 7.08% | 58.11% | 17.27% | - | 33% |
| LVI LO im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Warszawie | 92% | 58.05% | 56.23% | 82.94% | 34.33% | 23.90% | 71.41% | 31.06% | 22.12% | 32.14% |
| LVIII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Warszawie | 93.23% | 72.10% | 66% | 90.34% | 51.20% | 20.54% | 79.02% | 40.07% | 28.08% | 47.24% |
| LIX LO Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie | 84.11% | 51.88% | 56.79% | 73.30% | 51.86% | 30.20% | 62.24% | 35.79% | - | 39.88% |
| LX LO im. Wojciecha Górskiego w Warszawie | 84.46% | 56.52% | 50.41% | 84% | 34.19% | 11% | 68.88% | 20.67% | - | 31.92% |
| LXI Liceum Ogólnokształcące Specjalne im. Janiny Zawadowskiej w Warszawie | 76.92% | 52.85% | 48.69% | 92.78% | 52.88% | - | 82.13% | - | - | 35.60% |
| LXII Sportowe LO im. Władysława Alberta Andersa w Warszawie | 86.90% | 55.21% | 54.36% | 77.26% | 25.26% | 20% | 58.14% | 26.52% | 23.40% | 34.30% |
| LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie | 99.37% | 66.79% | 71.18% | 90.80% | 32.73% | 45.27% | 77.44% | 43.97% | 34.14% | 53.21% |
| LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" w Warszawie | 99.33% | 83.08% | 89.88% | 97.12% | 84.77% | 76.73% | 93.44% | 69.94% | 65.72% | 78.50% |
| LXV LO im. gen. Józefa Bema w Warszawie | 93.64% | 62.57% | 63.56% | 90.40% | 48.27% | 37.40% | 76.15% | 38.56% | - | 60.67% |
| LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Warszawie | 100% | 75.30% | 92.96% | 97.59% | 78.67% | 74.42% | 94.50% | 70.65% | 74.38% | 71.19% |
| LXVIII LO im. Tytusa Chałubińskiego w Warszawie | 83.91% | 53.16% | 48.75% | 83.47% | 16.49% | 8.56% | 64.14% | 26.97% | 13.18% | 32.74% |
| LXIX LO Z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 w Warszawie | 89.80% | 60.22% | 56.88% | 84.64% | 34.34% | 27.50% | 71.95% | 30.77% | - | 56.47% |
| LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie | 99.48% | 75.54% | 81.20% | 95.25% | 60.95% | 47.49% | 89.65% | 60.36% | 45.09% | 69.83% |
| LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie | 96.32% | 62.24% | 59.91% | 87.81% | 65.75% | 20.75% | 72.82% | 34.75% | 24.50% | 54.64% |
| LXXIII Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zawiszaków Proporca w Warszawie | 65.96% | 47.49% | 47.19% | 82.02% | - | - | 64.25% | - | - | 50.75% |
| LXXV LO im. Jana III Sobieskiego w Warszawie | 97.94% | 73.99% | 69.17% | 94.26% | 56.67% | 24.91% | 86.83% | 54.25% | 45.92% | 58.48% |
| LXXVI LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie | 81.01% | 55.96% | 47.77% | 79.65% | 35.56% | 5.60% | 66.46% | 42.11% | 21.40% | 35.96% |
| LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej w Warszawie | 96.71% | 62.24% | 67.32% | 90.65% | 44.04% | 25.36% | 78.19% | 34.39% | 29.73% | 42.72% |
| LXXX LO im. Leopolda Staffa w Warszawie | 99.08% | 67.23% | 73.43% | 92.19% | 32.62% | 49.14% | 85.09% | - | - | 50.01% |
| LXXXI LO im. Aleksandra Fredry w Warszawie | 100% | 77.43% | 91.71% | 96.72% | 61.41% | 70.07% | 90.06% | 69.56% | 61.65% | 70.81% |
| LXXXIII LO im. Emiliana Konopczyńskiego w Warszawie | 99.46% | 71.72% | 79.40% | 94.70% | 62.50% | 58.77% | 83.57% | 51.33% | 40.54% | 63.13% |
| LXXXIV LO im. Bohaterów Narwiku w Warszawie | 95.83% | 55.25% | 73.83% | 90.92% | - | - | 75.55% | - | - | 40.63% |
| LXXXV Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Warszawie | 50% | 43.60% | 36.20% | 74.33% | - | - | 80.40% | - | - | - |
| LXXXVI LO im. Batalionu "Zośka" w Warszawie | 99.30% | 68.35% | 78.09% | 91.84% | 61.27% | 45.76% | 81.91% | 53.71% | 37% | 63.52% |
| LXXXVII LO im. Gen. Leopolda Okulickiego w Warszawie | 78.41% | 57.05% | 45.79% | 73.99% | 45.31% | 9% | 61.79% | 22.42% | 11.55% | 26.55% |
| LXXXVIII LO im. Michała Konarskiego w Warszawie | 66.67% | 61.77% | 44.34% | 78.17% | 28.90% | 6.36% | 60.47% | 18.33% | - | 30.68% |
| XCII LO w Warszawie | 82.35% | 58.24% | 45.03% | 73.41% | 35.11% | - | 58.76% | 17.31% | - | 27.31% |
| XCIV LO im. gen. Stanisława Maczka w Warszawie | 100% | 70.09% | 81.89% | 93.47% | 65.67% | 60.75% | 86.76% | 56.07% | 52.12% | 62.31% |
| XCVI LO im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie | 93.88% | 57.52% | 60.64% | 84.18% | 40.47% | 11.80% | 68.79% | - | - | 57.75% |
| XCVII LO im. Olimpijczyków Polskich w Warszawie | 77.78% | 59.67% | 45.34% | 77.30% | 26.72% | 15% | 63.70% | 15.43% | - | 24.86% |
| XCIX LO im. Zbigniewa Herberta w Warszawie | 96.57% | 68.77% | 72.35% | 94.14% | 74.04% | 33.53% | 84.88% | 50.31% | 33.76% | 53.30% |
| CIV Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 50.98% | 43.23% | 31.58% | 68.52% | 14.44% | - | 60.69% | 23.80% | - | 23.31% |
| CV LO im. Zbigniewa Herberta w Warszawie | 99.62% | 71.28% | 75.54% | 91.70% | 50.54% | 43.15% | 81.58% | 47.21% | 32.80% | 50.88% |
| CX LO im. Roberta Schumana w Warszawie | 85.57% | 66.16% | 57.43% | 82.40% | 39.57% | 23.75% | 65.98% | 27% | 11.45% | 35.08% |
| CXI LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie | 48.08% | 54.02% | 31.31% | 67.22% | 34.13% | - | 54.68% | - | - | - |
| CXIV LO im. Jana Kilińskiego w Warszawie | 70.19% | 61.45% | 40.87% | 77.86% | 32.81% | 5.71% | 68.11% | 28.17% | - | - |
| CXIX LO im. Jacka Kuronia w Warszawie | 95% | 66.38% | 71.08% | 89.42% | 65.81% | 44.08% | 78.12% | 48.31% | 36.65% | 51.97% |
| CXXII LO im. Ignacego Domeyki w Warszawie | 99.53% | 68.21% | 93.38% | 97.07% | 64.80% | 75.42% | 92.31% | 62.03% | 50.44% | 72.81% |
| CXXV LO im. Waldemara Milewicza w Warszawie | 71.23% | 48.97% | 44.44% | 73.39% | 32.08% | 8% | 60.79% | 19.68% | 8.60% | 20.25% |
| CXXVIII Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 30.43% | 38.14% | 27.46% | 53.02% | 3.20% | 25.14% | 46.52% | 13.43% | - | 23.83% |
| CXXXIII Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 43.10% | 44.90% | 32.58% | 70.27% | 15.30% | 10.25% | 57.24% | - | - | 28.80% |
| CXXXVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w Warszawie | 98.46% | 73.13% | 84% | 95.86% | 58.50% | 57.70% | 87.47% | 55.83% | 50.67% | 69.77% |
| CXLI LO w Warszawie | 40% | 35.50% | 35.60% | 75.30% | - | - | 48.86% | - | - | - |
| CLII Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 30% | 47.40% | 27.60% | 58.30% | - | - | 41.22% | - | - | - |
| CLV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie | 100% | 82.76% | 90.70% | 95.97% | 64.46% | 69.24% | 87.43% | 63.04% | 63.58% | 66.35% |
| CLVI LO Integracyjne w Warszawie | 91.84% | 72.08% | 56.80% | 88.55% | 50.06% | 38.50% | 75.27% | 29.22% | 7.60% | 41.92% |
| CLVII LO im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie | 100% | 77.72% | 93.44% | 96.41% | 41.05% | 70.09% | 91.04% | 66.04% | 62.80% | 72.36% |
| CLVIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryjskiej w Warszawie | 97.71% | 67.84% | 71.92% | 93.46% | 40.59% | 32.42% | 85.24% | 46.93% | 29.72% | 54.56% |
| CLIX LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie | 99.57% | 63.39% | 79.08% | 92.18% | 50.33% | 44.91% | 86.20% | 55.32% | 49.23% | 55.84% |
| CLX LO im. gen. dyw. Stefana "Grota" Roweckiego w Warszawie | 90.91% | 63.97% | 63.64% | 88.98% | 52.24% | 26.58% | 76.08% | 34.04% | 27.57% | 43.53% |
| CLXI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Bartoszewskiego w Warszawie | 100% | 71.56% | 70.25% | 90.73% | 72% | 40.61% | 81.11% | 47.29% | 28.81% | 59.85% |
| CLXII LO im. Szarych Szeregów w Warszawie | 91% | 59.18% | 53.14% | 78.66% | 67.10% | 18.40% | 65.91% | 34.80% | 16.82% | 37.64% |
| CLXIII LO im. Czesława Niemena w Warszawie | 99.07% | 70.36% | 73.96% | 90.68% | 52.66% | 57.38% | 81.25% | 46.71% | 31.58% | 52.48% |
| CLXIV LO Mistrzostwa Sportowego w Warszawie | 86.96% | 64.48% | 54.35% | 79.52% | - | - | 66.38% | 38.20% | - | 32.91% |
| CLXV LO w Warszawie | 99.04% | 67.98% | 68.94% | 87.37% | 56.89% | 42% | 74.19% | - | - | 44.71% |
| CLXVI Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Sportowymi w Warszawie | 92.59% | 63.31% | 69.52% | 81.62% | - | 27.52% | 71.12% | 22.67% | - | 46.21% |
| 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Międzynarodowymi im. Pawła Jasienicy Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie | 100% | 77.40% | 96.09% | 98.69% | 76.67% | 80.59% | 95.37% | 75.44% | 76.58% | 83.20% |
| 21 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie | 94.74% | 84.68% | 52.63% | 94.16% | 58.60% | - | 84.74% | - | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Warszawie | 59.46% | 49.05% | 39.35% | 75.51% | 18.40% | - | 55.81% | 24.39% | 16.92% | 28% |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące Przy Pjatk w Warszawie | 95.74% | 71.83% | 66.89% | 95.24% | 74.40% | 44.95% | 90.46% | - | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie | 91.30% | 59.30% | 62.09% | 88.83% | - | 21.54% | 73.27% | 36.60% | - | 46.14% |
| As-liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 57.14% | 47.11% | 38.44% | 71.32% | 38.11% | - | 52.72% | 15.17% | - | - |
| Autorskie Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 42 w Warszawie | 100% | 70.61% | 84.55% | 96.93% | 91.75% | 54.87% | 93.44% | 58.78% | 45.77% | 77.57% |
| Bednarska Szkoła Realna w Warszawie | 100% | 72.09% | 87.33% | 95.72% | 75.86% | 62% | 92.70% | - | - | - |
| Chrześcijańskie Liceum Samuel w Warszawie | 85.71% | 56.86% | 71.71% | 93.50% | - | - | 89.86% | - | - | - |
| Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące Wyspa Jp2 w Warszawie | - | 59.20% | 39.20% | 83.40% | - | - | - | - | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie | 94.12% | 76.53% | 61.88% | 83.12% | 68.40% | 27.33% | 72.40% | - | - | 53.80% |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Pawła Z Tarsu w Warszawie | 96.30% | 65.07% | 75.70% | 86.38% | 41.83% | 68.29% | 79.41% | - | - | 51.29% |
| Liceum Akademia Dobrej Edukacji im. Gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie | 80% | 59.47% | 52% | 87.27% | - | 17.78% | 73.08% | - | - | 34% |
| Liceum Chocimska w Warszawie | 100% | 70.84% | 78% | 95.87% | 46.50% | 57.85% | 91% | 51.40% | 53.11% | 80.67% |
| Liceum Filmowe I Kreacji Gier Wideo w Warszawie | 97.92% | 61.08% | 59.79% | 91.59% | 47.55% | 27.45% | 80.08% | - | - | - |
| Liceum Niepubliczne Ogólnokształcące Fundacji Amicus w Warszawie | 40% | 57.47% | 28% | 78.87% | - | - | 65.91% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące "multimedia w Warszawie | 100% | 63.33% | 68.67% | 91% | - | - | 71% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące "szkoła Liderów w Warszawie | 77.27% | 64.50% | 46.18% | 80.80% | 47.40% | 18.22% | 67.89% | 31.06% | 44.67% | 34.55% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 27.78% | 39.45% | 30.53% | 56.72% | - | - | 53.55% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 55% | 29.63% | 64.15% | 66.83% | - | - | 41.05% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 84.21% | 44.95% | 55.58% | 69.53% | - | - | 36.19% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "archimedes" w Warszawie | 95.45% | 54.93% | 69.29% | 73.41% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Warszawie | 24.49% | 43.69% | 24.92% | 57.87% | 10.90% | 3.20% | 52.18% | - | - | 23.92% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Elita w Warszawie | 92% | 64.02% | 83.53% | 86.20% | 57.14% | - | 79.85% | - | - | 85% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Pascal w Warszawie | 17.65% | 33.52% | 27.18% | 63.76% | - | - | 53.26% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zacisze w Warszawie | 40.91% | 43.68% | 52.45% | 71.55% | 8.56% | - | 64.60% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dobratu im. Tosi Kozłowskiej w Warszawie | 100% | 65.83% | 54.67% | 92.80% | - | - | 78.50% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie | 71.05% | 60.72% | 41.67% | 88.38% | 19.38% | 19% | 67.04% | - | - | 17.17% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Salvadora Dalego w Warszawie | 70% | 64.06% | 46% | 81.82% | 21.50% | 23.71% | 73.21% | - | - | 33.92% |
| Liceum Ogólnokształcące Lifeskills Nr 1 w Warszawie | 92.86% | 69.43% | 66.14% | 91.50% | 43.14% | 28.33% | 83.50% | - | - | 56.80% |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Dla Dorosłych Nr 16 w Warszawie | 20.34% | 35.48% | 24.48% | 62.58% | 11.42% | 12% | 41.33% | 21.57% | - | 17% |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Dla Dorosłych Nr 3 w Warszawie | 39.29% | 62.48% | 36.41% | 78.37% | 63.20% | - | 73.23% | 38.86% | - | 36.67% |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Kolegium Św.Stanisława Kostki w Warszawie | 86.54% | 63.13% | 57.69% | 78.12% | - | 33.82% | 62.63% | 37.71% | 33.67% | - |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 27 "szkoła Rodzinna w Warszawie | 62.96% | 54.41% | 46% | 84.13% | - | - | 65.08% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 29 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie | 91.18% | 59.80% | 62.17% | 89.32% | 65.46% | 45.40% | 71.58% | - | - | 55.80% |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 40 w Warszawie | 98.02% | 63.28% | 74% | 94.07% | 30.24% | 46.32% | 85.84% | 41.09% | 61.33% | 58.53% |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 43 Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich w Warszawie | 100% | 65.18% | 74.86% | 95.15% | 68% | 47.70% | - | 34.90% | 32.60% | 61% |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 6 w Warszawie | 96.77% | 66.55% | 74.06% | 95.11% | 51.43% | 51.83% | 91.58% | 37.17% | - | 51.40% |
| Liceum Ogólnokształcące Nr 13 w Warszawie | 66.67% | 51.43% | 46.10% | 83.02% | 25.39% | 11.75% | 71.83% | 18.40% | - | 33.55% |
| Liceum Ogólnokształcące Nr 50 Stowarzyszenie Kultury I Edukacji w Warszawie | 100% | 89.35% | 75.06% | 92.61% | - | - | 78.63% | - | - | 76.33% |
| Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin im. Św. Jana Pawła Ii w Warszawie | 100% | 71.44% | 74% | 97.04% | 45.92% | 49.33% | 90.71% | 58.80% | - | 68% |
| Liceum Ogólnokształcące Społeczne Nr 17 w Warszawie | 94.59% | 74.14% | 58.65% | 93.24% | 70.33% | 64.40% | 79.57% | 44.83% | - | 60.22% |
| Liceum Ogólnokształcące Te Vizja Z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie | 95.83% | 61.25% | 78.42% | 91.78% | - | 49.64% | - | - | - | 46.18% |
| Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi Fundacji Szkolnej w Warszawie | 81.63% | 63.71% | 56.16% | 87.56% | 35.40% | 23.63% | 73.62% | 31.50% | 21.64% | 53.35% |
| Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie | 57.14% | 66.86% | 42.29% | 83.14% | - | - | 58.17% | - | - | - |
| Liceum Stevensona w Warszawie | 100% | 63.04% | 71.75% | 92.83% | - | 42.89% | 80.96% | 51.71% | - | 69.83% |
| Liceum Szkoły Beaty Mydłowskiej w Warszawie | 61.54% | 53.79% | 36.29% | 69.14% | - | - | 52.20% | - | - | 22.25% |
| Niepubliczne Internetowe Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Alfa w Warszawie | 66.67% | 59.06% | 39.60% | 73.06% | - | - | 62.86% | - | - | 36.44% |
| Niepubliczne Liceum Eduventura w Warszawie | 62.96% | 41.79% | 42% | 79.46% | - | - | 69.83% | 27.67% | 10.17% | 22.63% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Przy Warszawskiej Szkole Zarządzania - Szkole Wyższej w Warszawie | 87.50% | 45% | 56.25% | 81% | - | - | 37.25% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 90.91% | 56.91% | 62.36% | 83.09% | - | - | 54.20% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji "primus w Warszawie | 100% | 70.51% | 81.75% | 95.35% | 49.17% | 51.21% | 91.66% | 61% | - | 60.75% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Montessori w Warszawie | 100% | 70.50% | 67.44% | 93.22% | 34.60% | 57.67% | 88.13% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 2 im. Janusza Korczaka w Warszawie | 92.59% | 61.56% | 57.93% | 90.59% | - | - | 78.59% | 42.60% | - | 30.36% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 61 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie | 61.29% | 49.37% | 42.33% | 73.67% | 12.63% | - | 67.62% | - | - | 33.57% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 81 Sgh w Warszawie | 100% | 67.61% | 91.56% | 95.33% | - | 74.92% | 94.67% | - | - | 82.71% |
| Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Warszawie | 41.67% | 59.11% | 32.70% | 80.90% | 28.60% | - | 79.11% | - | - | - |
| Nowatorskie Liceum Ogólnokształcące w Warszawie | 91.67% | 59.77% | 50.62% | 79.50% | - | - | 84.78% | - | - | 32.60% |
| Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Romana Turczynowicza w Warszawie | 86.67% | 81.60% | 55.33% | 89.87% | 46.31% | - | 80.60% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. im. Mariana Sawy w Warszawie | 100% | 77.88% | 70.56% | 92.64% | 22.80% | - | 85% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. im. Zenona Brzewskiego w Warszawie | 100% | 92.22% | 86.22% | 96.56% | - | - | 91.11% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Warszawie | 95.65% | 69.48% | 69.39% | 90.43% | 52% | 34% | 82.18% | - | - | - |
| Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Warszawie | 100% | 77.93% | 73.71% | 86.64% | - | 50.57% | 79.58% | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie | 88.24% | 70.39% | 51.88% | 93.53% | 65.33% | - | 87.94% | - | - | - |
| Polonijne Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne „klasyk” w Warszawie | 97.30% | 59.57% | 73.30% | 85.57% | 29.43% | 45.38% | 68.68% | 57.83% | 44% | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Zofii I Jędrzeja Moraczewskich w Warszawie | 76.82% | 59.14% | 50.07% | 82.51% | 69.03% | 33.53% | 74.54% | 32.04% | 24.29% | 36.93% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Zuzanny Ginczanki w Warszawie | 95.83% | 66.75% | 67.42% | 92.82% | 78% | 53.67% | 85.79% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Nazaretanek Z Oddziałami Międzynarodowymi w Warszawie | 81.82% | 57.45% | 71.09% | 92.78% | - | 51.20% | 71% | - | - | 51.60% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cecylii Plater-zyberkówny w Warszawie | 96.30% | 63.44% | 60.30% | 94.48% | 53.10% | - | 84.94% | 38.09% | - | 55.56% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Matki Jadwigi Borzęckiej w Warszawie | 100% | 74.65% | 75.10% | 86% | 77.80% | 30.80% | 79.50% | 52.80% | 45% | - |
| Publiczne LO im. bł. ks. Romana Archutowskiego w Warszawie | 100% | 67.13% | 71.21% | 90% | 64.96% | 46.57% | 74.77% | 35.31% | 32.33% | 62.59% |
| Saska Szkoła Realna - Liceum Ogólnokształcące w Warszawie | 100% | 71.09% | 78.86% | 95.03% | 58.58% | 50.46% | 90.14% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. Jana Nowaka-jeziorańskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie | 100% | 73.76% | 78.41% | 94.55% | 70.20% | 58.27% | 90.85% | 59.20% | 58.63% | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 25 im. Marzenny Okońskiej w Warszawie | 100% | 71.81% | 80.77% | 94.58% | 71.18% | 53.67% | 92.52% | 57.60% | - | 79.13% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie | 100% | 72.92% | 65.17% | 94.25% | - | - | 87.36% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" w Warszawie | 100% | 78.80% | 90.78% | 97.06% | 58.17% | 68.23% | 94.79% | 70.91% | 69% | 86.95% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 7 im. Bronisława Geremka w Warszawie | 79.17% | 56.88% | 51.39% | 85.61% | 33.33% | - | 76.30% | - | - | 41.67% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie | 93.10% | 60.76% | 72% | 91.61% | 71.43% | 54.27% | 74.63% | - | - | 53.82% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Startowa 4k im. Wojciecha Młynarskiego w Warszawie | 100% | 64.46% | 78.17% | 93.05% | 61.91% | 57.76% | 86.03% | 47.67% | 43.33% | 67.17% |
| Społeczne Waldorfskie Liceum Ogólnokształcące Nr 1 w Warszawie | 100% | 62.78% | 78.67% | 95.44% | - | - | 90.22% | - | - | - |
| Sportowe Liceum Ogólnokształcące Nr 67 "m.g.m. w Warszawie | 85.71% | 40.82% | 60.07% | 89% | - | - | 74.74% | - | - | - |
| Wawerska Szkoła Realna w Warszawie | 94.12% | 62.97% | 74.18% | 94.23% | 30.85% | 49.67% | 84.52% | - | - | 65.20% |
| Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia w Warszawie | 97.44% | 77.51% | 63.59% | 95.36% | 56.27% | - | 87.64% | - | - | - |
| Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne w Warszawie | 100% | 66.62% | 94.60% | 95.52% | - | 70.29% | 89.48% | - | - | 57.18% |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "cosinus Ii" w Warszawie | 36.23% | 44.01% | 27.35% | 63.55% | 27.28% | - | 60.45% | 26.80% | - | 19% |
| Żagle" Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Sternik w Warszawie | 100% | 69.88% | 86.65% | 92.33% | 79.67% | 64.75% | 81.18% | 60.57% | - | 76.50% |
| I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie | 91.16% | 63.30% | 63.84% | 78.34% | 41.47% | 40.42% | 69.45% | 45.86% | 47.74% | 43.89% |
| II LO w ZS Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie | 20% | 41.54% | 25.78% | 39.69% | - | - | 35.90% | - | - | 18.62% |
| LO w ZS nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wiskitkach | 78.13% | 58.69% | 43.38% | 72% | 35.64% | - | 56.28% | - | - | - |
| I LO im. Wacława Nałkowskiego w Wołominie | 91.49% | 54.97% | 55.87% | 76.14% | 34.45% | 18.35% | 62.05% | 29.20% | - | 32.61% |
| I LO Płockiego Uniwersytetu Ludowego w Wołominie | 62.76% | 43.86% | 47.74% | 66.19% | 15.36% | 13.15% | 55.24% | 29.20% | 5.78% | 25.19% |
| III LO im. Jana Pawła II w ZS nr 3 w Wołominie | 93.46% | 59.41% | 67.32% | 84.34% | 44.57% | 31.65% | 73.51% | 34.34% | 30.44% | 39.07% |
| IV LO w ZS Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Wołominie | 66.18% | 47.12% | 39.56% | 73.92% | 13.32% | 14% | 54.47% | 19% | 6.70% | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych 'żak w Wołominie | 24.32% | 25.82% | 24.64% | 46.52% | 0% | - | 40.96% | - | - | - |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. Polskich Spadochroniarzy w Wyszkowie | 100% | 61.90% | 78.20% | 89.90% | - | - | 80.57% | - | - | - |
| I LO im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie | 100% | 70.71% | 73.35% | 88.31% | 69.77% | 47.74% | 79.17% | 52.95% | 46.96% | 49.96% |
| II LO w ZS nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie | 87.04% | 61.76% | 54.77% | 76.22% | 36.76% | - | 58.99% | 51.86% | - | 51.21% |
| III LO im. Mikołaja Kopernika w Centrum Edukacji Zawodowej I Ustawicznej w Wyszkowie | 61.33% | 45.44% | 40.13% | 65.72% | 42.22% | - | 36.76% | - | - | 19.41% |
| IV Liceum Ogólnokształcące w Wyszkowie | 68.29% | 52.34% | 45.76% | 59% | - | - | 37.91% | 20.40% | - | 16% |
| LO Dla Dorosłych CKU im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie | 57.14% | 51% | 31.14% | 79.14% | - | - | 54.86% | - | - | - |
| LO w ZS nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie | 96.82% | 65.48% | 64.43% | 83.86% | 64.32% | 30.11% | 69.78% | 37.59% | 21% | 44.86% |
| Publiczne LO Dla Dorosłych w Wyszkowie | 0% | 26.70% | 19.89% | 46.79% | 41.75% | - | 35.80% | - | - | - |
| LO w ZS im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie | 90.79% | 53.83% | 59.95% | 76.45% | 36.38% | 26.86% | 60.13% | 53.56% | - | 51% |
| LO w ZS Specjalnych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu | 100% | 58.29% | 45.14% | 90.43% | - | - | 78.33% | - | - | - |
| LO w ZS Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Zawidzu Kościelnemu | 100% | 67.54% | 69.08% | 81.42% | - | 42.80% | 80.67% | - | - | 57.35% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Rtm. Witolda Pileckiego w Ząbkach | 88.64% | 57.89% | 62.27% | 84.33% | 42.14% | 47.20% | 74.48% | 37.80% | - | 50.83% |
| Liceum Ogólnokształcące w Zdziwoju Nowym | 55.17% | 54.38% | 35.79% | 70.48% | 28.86% | - | 47.33% | 23.82% | 9.57% | - |
| II Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Zielonce | 81.82% | 55.27% | 53.45% | 68.14% | - | - | 40.22% | - | - | - |
| LO z Oddziałami Integracyjnymi w ZS im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce | 91.67% | 51.33% | 51.50% | 81% | - | - | 72.90% | 28.75% | - | - |
| LO im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu | 91.18% | 62.80% | 65.80% | 77.88% | 39.71% | 45.79% | 67.06% | 42.56% | 50.27% | 40.58% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Zwoleniu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach | 92% | 73.08% | 82.56% | 87.84% | - | - | 80.86% | - | - | 53.91% |
| LO im. Joachima Lelewela w Żelechowie | 82.43% | 61.03% | 48.84% | 64.73% | 42.70% | 24.67% | 67.05% | 26.93% | 22.86% | 33.84% |
| LO im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie | 92.86% | 56.17% | 68.11% | 76.79% | 34.45% | 47.62% | 67.23% | 41.83% | 42.33% | 38.29% |
| Atut - Liceum Ogólnokszałcące Dla Dorosłych w Żyrardowie | 22.22% | 45% | 23.78% | 56.33% | 28.20% | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące "horn w Żyrardowie | 42.86% | 38.13% | 29.59% | 60.14% | - | - | 45.68% | - | - | 23.62% |
| LO im. Karola Dittricha w ZS nr 2 w Żyrardowie | 60% | 54.90% | 37.67% | 73.90% | 28.08% | - | 49.93% | 13.88% | - | 19.56% |
| LO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie | 100% | 69.47% | 77.89% | 92.24% | 54.95% | 47.09% | 80.77% | 44.95% | 37.94% | 51.51% |
| LO Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Kolarstwie w Żyrardowie | 100% | 68.30% | 84.80% | 73.30% | - | - | - | 16.20% | - | - |
Legenda
Z - UD—Zdawalność
JA - PP—język angielski pisemny poziom podstawowy
JBJJMN - PP—język białoruski jako język mniejszości narodowej pisemny poziom podstawowy
JF - PP—język francuski pisemny poziom podstawowy
JH - PP—język hiszpański pisemny poziom podstawowy
JLJJMN - PP—język litewski jako język mniejszości narodowej pisemny poziom podstawowy
JN - PP—język niemiecki pisemny poziom podstawowy
JP - PP—język polski pisemny poziom podstawowy
JR - PP—język rosyjski pisemny poziom podstawowy
JU - PP—język ukraiński pisemny poziom podstawowy
JUJJMN - PP—język ukraiński jako język mniejszości narodowej pisemny poziom podstawowy
JW - PP—język włoski pisemny poziom podstawowy
M - PP—matematyka pisemny poziom podstawowy
B - PR—biologia pisemny poziom rozszerzony
BZZWJA - DJ—biologia zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
C - PR—chemia pisemny poziom rozszerzony
CZZWJA - DJ—chemia zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
CZZWJF - DJ—chemia zestaw zadań w języku francuskim pisemny poziom dwujęzyczny
F - PR—filozofia pisemny poziom rozszerzony
F - PR—fizyka pisemny poziom rozszerzony
FZZWJA - DJ—fizyka zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
G - PR—geografia pisemny poziom rozszerzony
GZZWJA - DJ—geografia zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
GZZWJF - DJ—geografia zestaw zadań w języku francuskim pisemny poziom dwujęzyczny
H - PR—historia pisemny poziom rozszerzony
HM - PR—historia muzyki pisemny poziom rozszerzony
HS - PR—historia sztuki pisemny poziom rozszerzony
HZZWJA - DJ—historia zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
I - PR—informatyka pisemny poziom rozszerzony
JA - PR—język angielski pisemny poziom rozszerzony
JA - DJ—język angielski pisemny poziom dwujęzyczny
JA - UDJ—język angielski ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JBJJMN - PR—język białoruski jako język mniejszości narodowej pisemny poziom rozszerzony
JF - PR—język francuski pisemny poziom rozszerzony
JF - DJ—język francuski pisemny poziom dwujęzyczny
JF - UDJ—język francuski ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JH - PR—język hiszpański pisemny poziom rozszerzony
JH - DJ—język hiszpański pisemny poziom dwujęzyczny
JH - UDJ—język hiszpański ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JLJJMN - PR—język litewski jako język mniejszości narodowej pisemny poziom rozszerzony
JŁIKA - PR—język łaciński i kultura antyczna pisemny poziom rozszerzony
JN - PR—język niemiecki pisemny poziom rozszerzony
JN - DJ—język niemiecki pisemny poziom dwujęzyczny
JP - PR—język polski pisemny poziom rozszerzony
JR - PR—język rosyjski pisemny poziom rozszerzony
JR - DJ—język rosyjski pisemny poziom dwujęzyczny
JR - UDJ—język rosyjski ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JU - PR—język ukraiński pisemny poziom rozszerzony
JU - DJ—język ukraiński pisemny poziom dwujęzyczny
JW - PR—język włoski pisemny poziom rozszerzony
M - PR—matematyka pisemny poziom rozszerzony
MZZWJA - DJ—matematyka zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
MZZWJF - DJ—matematyka zestaw zadań w języku francuskim pisemny poziom dwujęzyczny
MZZWJN - DJ—matematyka zestaw zadań w języku niemieckim pisemny poziom dwujęzyczny
WOS - PR—wiedza o społeczeństwie pisemny poziom rozszerzony
JA - UO—język angielski ustny obowiązkowy
JA - UD—język angielski ustny dodatkowy
JBJJMN - UO—język białoruski jako język mniejszości narodowej ustny obowiązkowy
JF - UO—język francuski ustny obowiązkowy
JH - UO—język hiszpański ustny obowiązkowy
JH - UD—język hiszpański ustny dodatkowy
JLJJMN - UO—język litewski jako język mniejszości narodowej ustny obowiązkowy
JN - UO—język niemiecki ustny obowiązkowy
JN - UD—język niemiecki ustny dodatkowy
JP - UO—język polski ustny obowiązkowy
JR - UO—język rosyjski ustny obowiązkowy
JR - UD—język rosyjski ustny dodatkowy
JU - UO—język ukraiński ustny obowiązkowy
JUJJMN - UO—język ukraiński jako język mniejszości narodowej ustny obowiązkowy
JW - UO—język włoski ustny obowiązkowy
Informacja dodatkowa
Powyższa tabela przedstawia zdawalność dla całego egzaminu maturalnego oraz średnie wyniki egzaminów z poszczególnych przedmiotów.
Informacje na temat wyników egzaminów pochodzą ze strony internetowej właściwej dla szkoły Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.
Pliki źródłowe do pobrania:
mazowieckie
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.