Terminy rekrutacji na studia Drzwi otwarte na uczelniach Terminy matury Terminy egzaminu ósmoklasisty
Wyniki matury w liceach w województwie mazowieckim 2025
Wybrane przedmioty - wyniki matury 2025
Liczba szkół spełniających kryteria: 462
Typ szkoły
Wybierz kryteria rankingu
| Nazwa szkoły | Z | JP - PP | M - PP | JA - PP | JP - PR | M - PR | JA - PR | B - PR | C - PR | G - PR |
|---|
| Nazwa szkoły | Z | JP - PP | M - PP | JA - PP | JP - PR | M - PR | JA - PR | B - PR | C - PR | G - PR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LO im. Armii Krajowej w Białobrzegach | 87.63% | 62.20% | 64.56% | 73.13% | 40.10% | 31.33% | 54.92% | 47.81% | 46.13% | 39.54% |
| LO im. Władysława Orkana w Bieżuniu | 96.67% | 67.70% | 64.80% | 74.33% | 61.57% | - | 68.08% | 23.70% | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Pro Futuro Z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bliznym Łaszczyńskiego | 100% | 66.13% | 60.25% | 93.38% | - | - | 73.25% | - | - | - |
| I LO im. Władysława Broniewskiego w Błoniach | 100% | 67.83% | 75.93% | 88.67% | 86% | 21.13% | 69.94% | 36.83% | 35.20% | 55.77% |
| LO w ZS nr 1 im. Melchiora Wańkowicza w Błoniach | 80% | 56.26% | 51.14% | 71.74% | 39.77% | - | 58.25% | 26.82% | - | - |
| LO im. Jarosława Iwaszkiewicza w Brwinowie | 95.65% | 72.30% | 61.39% | 87.87% | - | - | 72.55% | - | - | 36.91% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcace Dla Dorosłych Twp w Budach Siennickich | 75% | 41.25% | 46.50% | 62.83% | - | - | - | - | - | 18.40% |
| LO w ZS Powiatowych im. Władysława St. Reymonta w Chorzelach | 84.62% | 58.58% | 60.46% | 73.31% | 16.80% | 15.33% | 54.89% | 28.75% | - | 45.14% |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. Polskich Spadochroniarzy w Ciechanowie | 100% | 63.88% | 77.88% | 83.06% | 41% | - | 71.64% | - | - | 39.43% |
| I LO im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie | 100% | 73.95% | 86.35% | 92.13% | 61.08% | 56.72% | 79.57% | 66.59% | 57.41% | 65.10% |
| I LO Płockiego Uniwersytetu Ludowego im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Ciechanowie | 100% | 58.29% | 66.29% | 64.71% | - | - | - | - | - | - |
| II LO im. Adama Mickiewicza w ZS nr 2 w Ciechanowie | 98.68% | 66.75% | 72.39% | 86.29% | 53% | 36.87% | 73.08% | 61.81% | 58.73% | 41.82% |
| Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkoleniowego Wiedza w Ciechanowie | 100% | 47.56% | 72.67% | 85% | - | - | - | - | - | 13.33% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Edukacji Innowacyjnej w Ciechanowie | 76.92% | 46.46% | 75.23% | 77% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Ciechanowie | 90% | 58.80% | 49.40% | 80.40% | - | - | 68.56% | - | - | - |
| LO Dla Dorosłych w Ciechanowie | 14.29% | 19.30% | 19.03% | 37.19% | 0% | - | 27.78% | 11% | - | - |
| LO w ZS nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie | 84% | 54.25% | 51.08% | 57.63% | - | - | 44.83% | 20.60% | - | 38% |
| II LO w ZS nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie | 89.81% | 49.66% | 47.30% | 71.71% | 30.92% | 10.50% | 56.01% | 25.54% | - | 36.31% |
| I LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie | 100% | 67.46% | 75.24% | 89.50% | 52.71% | 35.50% | 73.11% | 48.31% | 31.76% | 54.25% |
| Katolickie LO im. C. K. Norwida w Garwolinie | 100% | 64.24% | 87.88% | 91.82% | 76.56% | 50% | 74.64% | 64% | 56.72% | 62.33% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "wiedza.pl" w Garwolinie | 88.89% | 49.78% | 73.56% | 77.78% | - | - | - | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Garwolinie | 70.59% | 62.88% | 45.18% | 79.18% | 46.17% | - | 56.60% | - | - | - |
| LO w ZS im. Stanisława Staszica w Gąbinie | 77.78% | 55.50% | 43.56% | 64.06% | 30.44% | - | 48.70% | 21.33% | - | 28.67% |
| LO im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie | 95.74% | 63.53% | 67.55% | 80.28% | 53.92% | 32.18% | 64.81% | 41.80% | 38.42% | 47.36% |
| II LO w ZS Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii | 65.45% | 47.87% | 34.73% | 61.85% | 3.33% | - | 41.10% | - | - | 15% |
| Akademia Św. Stanisława Papczyńskiego-liceum Ogólnokształcące w Górze Kalwarii | 100% | 74.67% | 58.86% | 63.29% | - | - | 38% | - | - | - |
| LO Dla Dorosłych w Górze Kalwarii | 20% | 35.17% | 19.17% | 41.25% | - | - | 34.71% | - | - | - |
| LO im. ks. Zygmunta Sajany w ZS Ogólnokształcących w Górze Kalwarii | 100% | 68.60% | 73.78% | 85.44% | 41% | 36.77% | 66.88% | 35.06% | 43.33% | 45.86% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Grodzisku Mazowieckim | 96.51% | 45.15% | 65.29% | 82.99% | 40.29% | - | 68.58% | - | - | 33.71% |
| LO w ZS nr 1 w Grodzisku Mazowieckim | 98.78% | 69.48% | 70.37% | 88.21% | 80.67% | 20.91% | 72.48% | 41.35% | - | 43% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Grodzisku Mazowieckim | 95.31% | 60.61% | 66.19% | 90.83% | 59.13% | 26.56% | 78.79% | 48.90% | - | 50.81% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Twp w Grójcu w Grojcu | 72% | 56.59% | 56.07% | 32.68% | - | - | 48.88% | 12.54% | - | 18% |
| LO im. Piotra Skargi w Grojcu | 99.20% | 68.07% | 75.97% | 90.12% | 49.25% | 39.05% | 75.48% | - | - | 46.91% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Grójcu w Grojcu | 57.14% | 38.86% | 30.86% | 71.57% | 9.20% | - | - | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Grójcu w Grojcu | 87.50% | 28.63% | 37.25% | 67.75% | - | - | - | - | - | 20.67% |
| LO im. Mikołaja Kopernika w Iłży | 100% | 69.18% | 87.75% | 89.70% | 68.11% | 73.31% | 86.50% | 59.47% | 54.29% | 76.27% |
| LO Dla Dorosłych w Jadwiniewie | 76.47% | 39% | 37.58% | 44.89% | 1.82% | - | - | - | - | - |
| LO w ZP Oświatowych w Jednorożcu | 87.50% | 62.88% | 60.13% | 73.19% | 79.83% | - | 74.20% | - | - | 36.21% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Józefosławiu | 98.70% | 60.48% | 72.94% | 86.36% | 43.50% | 38.75% | 68.25% | 47.60% | 30.20% | 59.54% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Św. Tomasza Z Akwinu w Józefowie | 100% | 72.75% | 79.13% | 93.56% | 54.10% | 29% | 81% | - | - | - |
| Strumienie" Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Sternik w Józefowie | 100% | 80.50% | 93.57% | 94.58% | 70.75% | 69.78% | 78.50% | 75% | 58.20% | - |
| LO im. mjra Konstantego Mikołaja Radziwiłła w Komornicy | 69.49% | 48.30% | 35.10% | 58.68% | 23.63% | 2.40% | 42.87% | 10.71% | - | 27% |
| LO im. Marii Dąbrowskiej w ZS Ogólnokształcących w Komorowie | 100% | 74.06% | 71.59% | 86.48% | 43.44% | 22.64% | 69.61% | 51.50% | - | 61.18% |
| LO w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Konstancinie-Jeziornie | 83.05% | 58.49% | 51.22% | 75.21% | - | 11.40% | 58.28% | 22.71% | - | 27.56% |
| LO im. Orła Białego w Kosowie Lackim | 77.78% | 49.44% | 39.56% | 77.38% | - | - | 58.67% | - | - | - |
| Niepubliczne Tenisowe Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kozerkach | 83.33% | 60.40% | 51.60% | 91.40% | - | - | 60.80% | - | - | - |
| I LO im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach | 100% | 68.09% | 71.79% | 76.76% | 48.23% | 31.80% | 67.42% | 58.36% | 48.25% | 46.75% |
| II LO w ZS nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach | 98.20% | 68.28% | 76.95% | 86.05% | 65.19% | 32.59% | 68.05% | 53.89% | 49.58% | 43.87% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Kozienicach | 17.39% | 33.29% | 16.42% | 45.33% | - | - | - | - | - | 11.64% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Kozienicach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach | 0% | 24.80% | 14.80% | 25.60% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS im. Tadeusza Kościuszki w Krasnosielcu | 79.17% | 52.38% | 61.75% | 56.43% | - | - | 56.63% | - | - | 23.67% |
| II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie | 99.28% | 64.12% | 67.42% | 87.14% | 57.52% | 25.58% | 66.87% | 45.58% | 35.82% | 45.53% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak w Legionowie | 91.78% | 43.23% | 63.29% | 86.08% | 21.87% | 17.43% | 55.39% | 20.81% | - | 25.70% |
| LO im. Marii Konopnickiej w Legionowie | 97.64% | 61.57% | 67.28% | 89.50% | 51.74% | 35.80% | 68.56% | 43.35% | 45.42% | 48.44% |
| Niepubliczne Liceum Językowe Academy Of The Future w Legionowie | 100% | 57.58% | 70.05% | 91.03% | 49.55% | 18% | 70.73% | 48.20% | 47.80% | 56.75% |
| LO Kadetów Rzeczypospolitej Polskiej w ZS im. dr Heleny Spoczyńskiej w Lipinach | 94.64% | 58.63% | 55.71% | 62.98% | - | - | 57.10% | 22.91% | - | 24.51% |
| LO w ZS nr 1 im. Szarych Szeregów w Łaskarzewie | 80% | 46.44% | 55% | 57.50% | 50% | - | 58.11% | - | - | - |
| Publiczne Katolickie LO im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach | 100% | 76.04% | 75.30% | 90.93% | 73.55% | 41.64% | 80.88% | 70.33% | - | 74.62% |
| LO im. Marii Sadzewiczowej w ZS Ponadpodstawowych w Łochowie | 96.77% | 60.81% | 63.68% | 72.06% | 40.86% | 30.46% | 50.41% | 37.38% | - | 44% |
| Kolegium Św. Rodziny - Liceum Ogólnokształcące w Łomiankach | 87.18% | 60.18% | 60.32% | 87.38% | 40.75% | 32.92% | 70.60% | 43.25% | 46.33% | 49.86% |
| Liceum Ogólnokształcace Dla Dorosłych "edukator w Łomiankach | 39.29% | 35.12% | 20% | 47.88% | - | - | 27.11% | - | - | - |
| LO im. Karola Wojtyły w Łomiankach | 90.91% | 50.91% | 59.91% | 72.45% | - | 30.25% | 62.79% | - | - | 58.86% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łomiankach | 100% | 68.43% | 75.39% | 96.35% | - | 27.11% | 84.25% | 62.29% | 35% | - |
| LO w Łosicach | 94.52% | 67.60% | 76.58% | 70.07% | 66.17% | 35.60% | 55% | 33.90% | 45.67% | 38.91% |
| I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Makowie Mazowieckim | 98.84% | 71.82% | 78.05% | 81.89% | 50.29% | 56.92% | 68.87% | 46.84% | 35.16% | 48.11% |
| LO w ZS im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim | 69.23% | 66.04% | 32.08% | 69.65% | 32.17% | - | 45.28% | - | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Bł. Bronisława Markiewicza w Markach | 100% | 64.40% | 80.40% | 93.53% | 36.88% | 45.33% | 72% | - | - | - |
| LO w ZS nr 1 im. Jana Pawła II w Markach | 92.19% | 60.27% | 59.09% | 85.27% | 46.63% | 30.55% | 63.33% | 32.36% | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące ,,...ad Astra w Markach | 50% | 44.92% | 33.50% | 60.18% | - | - | 32.10% | - | - | - |
| LO w ZS nr 1 w Milanówku | 99.22% | 60.41% | 75.94% | 89.74% | 54.44% | 37.82% | 70.23% | 42.83% | 30.30% | 45.86% |
| LO w ZS nr 2 w Milanówku | 89.47% | 58.37% | 51.68% | 87% | - | - | 68.11% | - | - | - |
| Społeczne LO nr 5 w Milanówku | 100% | 75.62% | 95.65% | 98.50% | - | 70.16% | 90.13% | 73.09% | 61.45% | 76.86% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych ,,edukator w Mińsku Mazowieckim | 40% | 23.09% | 28.27% | 51.50% | - | - | 38.50% | - | - | 16.60% |
| Liceum Plastyczne im. Elwiro Michała Andriollego w ZS Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim | 85.19% | 64.59% | 48.30% | 85.41% | 73.13% | - | 69.88% | - | - | - |
| LO Dla Dorosłych w Mińsku Mazowieckim | 32% | 36.37% | 26.44% | 57.15% | - | - | 58.55% | 12.25% | - | 20.78% |
| LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim | 100% | 64.89% | 84.38% | 90.43% | 53.79% | 47.85% | 76.29% | 62.23% | 54.69% | 56.58% |
| LO w ZS Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim | 100% | 70.42% | 81.21% | 91.41% | 51.87% | 42.05% | 71.19% | 45.30% | 42.91% | 54.06% |
| LO w ZS im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim | 89.47% | 52.89% | 61.63% | 71.58% | 73.20% | 19.10% | 58.76% | 32% | 41.33% | 32.74% |
| LO w ZS nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim | 97.56% | 61.39% | 65.07% | 81.99% | 41.76% | 16.08% | 59.60% | 39.62% | 26.25% | 26.25% |
| Salezjańskie LO im. ks. Augusta Czartoryskiego w ZS Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim | 100% | 63% | 81.08% | 85.38% | 48.71% | 34.80% | 58.10% | - | - | - |
| II LO w ZS nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939 r. w Mławie | 95.38% | 67.75% | 68.46% | 76.44% | 39.81% | 20% | 51.35% | 26.69% | 16% | 25.57% |
| III LO w ZS nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Mławie | 25% | 57.50% | 28.63% | 37% | 21.77% | - | - | - | - | - |
| I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie | 98.26% | 75.97% | 78.73% | 87.12% | 62.52% | 24.30% | 67.40% | 57.60% | 69.25% | 35.33% |
| Katolickie LO im. Macieja Kazimierza Sarbiewskiego w Mławie | 94.44% | 65% | 71.67% | 85.12% | 52.29% | 36% | 72.64% | 66.83% | - | 54% |
| Liceum Ogólnokształcące "żak" Dla Dorosłych w Mławie | 80% | 42.47% | 56.80% | 84.53% | - | - | 74.13% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Akademickiego Centrum Kształcenia Przy Puz im. Ignacego Mościckiego w Mławie | 81.82% | 54.91% | 33% | 67% | 30.29% | - | 52.17% | - | - | 35.85% |
| LO w ZS Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy | 86.36% | 48.41% | 76.18% | 87.10% | - | 8% | 43.08% | - | - | 28.20% |
| LO w ZS im. Adama Mickiewicza w Mrozach | 69.23% | 44.81% | 43.46% | 60.88% | - | - | 51.82% | 17.40% | - | 23.25% |
| LO im. Szarych Szeregów w Mszczonowie | 96.15% | 57.85% | 62.54% | 76.08% | 58.63% | - | 56.43% | - | - | 44% |
| LO w ZS Powiatowych im. ks. Adama Bargielskiego w Myszyńcu | 100% | 58.24% | 64.29% | 70.14% | 35.33% | 7.14% | 69.43% | 44.43% | - | 37.18% |
| LO im. Jana Pawła II w Nadarzynie | 100% | 68.90% | 71.60% | 86.32% | 62.83% | 35.27% | 67.77% | 42.17% | - | 50.13% |
| LO im. Jarosława Iwaszkiewicza w Nasielsku | 53.33% | 60.93% | 38.40% | 61.53% | - | - | 55.44% | - | - | - |
| LO w ZS Zawodowych w Nasielsku | 83.33% | 50.33% | 41.11% | 65.24% | 35.57% | - | 46.36% | - | - | - |
| LO w ZSP im. Karola Wojtyły w Nowym Miascie nad Pilicą | 100% | 68.93% | 66.52% | 87.02% | 48.05% | 20.40% | 61.97% | 52.71% | - | 52.64% |
| LO Dla Dorosłych w Nowym Dworze Mazowieckim | 40% | 45.40% | 35.20% | 57% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim | 95.08% | 72.27% | 70.61% | 82.97% | 44.41% | 33.33% | 67.27% | 47.83% | 40.65% | 49.59% |
| I LO im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce | 99.39% | 69.20% | 76.27% | 86.88% | 69.37% | 33.78% | 71.83% | 56.67% | 55.25% | 47.51% |
| II LO im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce | 99.04% | 70.82% | 76.66% | 88.61% | 66.07% | 32.45% | 72.93% | 52.28% | 34.83% | 48.88% |
| II Społeczne LO im. Toniego Halika w Ostrołęce | 85.71% | 56.19% | 67.52% | 89.19% | - | - | 77% | - | - | 43.85% |
| III LO w ZS nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce | 95.48% | 66.73% | 61.06% | 77.56% | 54.69% | 16.28% | 63.29% | 39.58% | 26.88% | 32.85% |
| Liceum Klasyczne im. Papieża Jana Pawła II w Ostrołęce | 75% | 53.38% | 44% | 57.79% | 39.83% | - | 38.13% | 22.33% | - | 32.86% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Ostrołęce | 30% | 33.88% | 22.41% | 44.70% | 3.36% | - | 28.21% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych I Edukacyjnych im. Karola Adamieckiego Oddział w Ostrołęce | 77.78% | 40.90% | 46.20% | 64.20% | - | - | - | - | - | 13.40% |
| I LO w ZS nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Mazowieckiej | 53.57% | 40.66% | 36.79% | 47.57% | 28.29% | - | 43.59% | 13.31% | - | 16.45% |
| II LO w ZS nr 2 im. Powstańców Styczniowych w Mazowieckiej | 82.05% | 55% | 54.87% | 63.44% | 34.57% | - | 44.83% | 16.62% | - | 36.29% |
| LO im. Mikołaja Kopernika w Mazowieckiej | 95.74% | 64.21% | 67.85% | 89% | 45.82% | 32.29% | 69.21% | 50.05% | 45.16% | 46.60% |
| I LO im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Otwocku | 100% | 70.09% | 81.51% | 88.94% | 49.89% | 46.19% | 73.18% | 52.64% | 48.92% | 68.28% |
| III LO im. Juliusza Słowackiego w Otwocku | 100% | 75.45% | 85.71% | 92.49% | 73.48% | 57.52% | 79.27% | 60.83% | 48.85% | 70.51% |
| Katolickie Liceum Humanistyczne im. św. Jadwigi Królowej Polski w Otwocku | 97.56% | 49.71% | 70.63% | 83.22% | 20.58% | 34.73% | 63.73% | - | - | - |
| LO Dla Dorosłych w Otwocku | 26.32% | 34.82% | 18.23% | 44.91% | 16.33% | - | 34.67% | - | - | - |
| III LO w ZS nr 3 im. Cecylii Plater-Zyberkówny w Piasecznie | 92.21% | 59.08% | 55.22% | 85.68% | 33.67% | - | 66.24% | 22.30% | 22% | 39.16% |
| IV LO im. rtm. Witolda Pileckiego w Piasecznie | 100% | 79.42% | 92% | 97.32% | 57.13% | 57.41% | 89.47% | 63.22% | 71.82% | 72.92% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Żak w Piasecznie | 36.84% | 40.13% | 21.92% | 56.29% | - | - | 53.94% | - | - | - |
| LO w ZS nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie | 100% | 64.22% | 72.31% | 91.93% | 48.53% | 22.82% | 77.25% | - | - | 54.73% |
| Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Piasecznie | 100% | 78.43% | 86% | 97.69% | - | 52.80% | 92.15% | - | - | - |
| Publiczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Piasecznie | 42.11% | 44.60% | 28.80% | 65.16% | - | - | 49.36% | - | - | - |
| Liceum Fundacji Adys w Piastowie | 66.67% | 46% | 40.33% | 64.50% | - | - | 47.67% | - | - | - |
| LO im. Adama Mickiewicza w Piastowie | 100% | 78.29% | 88.48% | 96.37% | 49.20% | 45.61% | 86.23% | 65.64% | 47.71% | 66% |
| LO w ZS im. Fridjtjofa Nansena w Piastowie | 63.64% | 42.73% | 38.18% | 75.55% | - | - | 58.13% | - | - | 38.17% |
| LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Pionkach | 100% | 67% | 77.68% | 83.34% | 48.60% | 32.31% | 71.60% | 37.55% | - | 20.30% |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. Polskich Spadochroniarzy w Płocku | 73.81% | 47.62% | 48.05% | 66.85% | - | - | 37.87% | - | - | 32.53% |
| I LO PUL im. 4 Pułku Strzelców Konnych w Płocku | 88.89% | 47.78% | 57.44% | 74.56% | 45.33% | - | 62.88% | - | - | 38.67% |
| I Prywatne Liceum Plastyczne im. Władysława Drapiewskiego w Płocku | 86.05% | 74.12% | 44.56% | 82.07% | - | - | 67.78% | - | - | - |
| III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej w Płocku | 100% | 74.60% | 85.69% | 94.33% | 65.77% | 42.16% | 79.46% | 63.84% | 49.95% | 60.18% |
| IV LO im. Bolesława Krzywoustego w ZS nr 1 w Płocku | 85.19% | 61.11% | 57.85% | 69.93% | 51.18% | - | 40.47% | - | - | - |
| V LO w ZS Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku | 97.03% | 66.84% | 66.07% | 81.46% | 45.55% | 21.57% | 57.41% | 27.34% | 17.63% | 35.56% |
| VI LO w ZS Technicznych w Płocku | 85.71% | 53.96% | 38.29% | 60.29% | - | - | 36.36% | 14.40% | - | - |
| VII LO w ZS nr 5 w Płocku | 82.76% | 55.21% | 45.93% | 66.49% | 52.48% | - | 44.52% | 19.57% | - | 23.25% |
| Akademickie LO przy Akademii Mazowieckiej w Płocku | 97.78% | 58.11% | 61.47% | 88.74% | 65.60% | 26.48% | 71.63% | 32.25% | 28.11% | 40.75% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "pascal" w Płocku | 75.61% | 35.55% | 59.62% | 68.86% | 17.36% | 3.20% | 62.88% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Płocku | 42.86% | 25.68% | 26.92% | 61.77% | - | - | 69.33% | - | - | 17.40% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Płocku | 0% | 23% | 14% | 19.60% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Spółki "technik w Płocku | 100% | 52.33% | 76.67% | 73.83% | 43% | - | - | - | - | - |
| LO im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku | 100% | 75.07% | 85.42% | 93.11% | 63.94% | 55.85% | 79.28% | 57.57% | 51.04% | 62.86% |
| LO Płockiego Towarzystwa Oświatowego w Płocku | 37.50% | 52.88% | 24.08% | 60.84% | 16.60% | - | 43.84% | - | - | 25.50% |
| LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły w Płocku | 100% | 74.75% | 85.03% | 91.50% | 69.83% | 41.42% | 74.47% | 63.72% | 56.24% | 50.82% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Płocku Związku Piłki Ręcznej w Polsce | 100% | 60.08% | 53.84% | 71.76% | 13% | - | 38.71% | 27.25% | - | 18.30% |
| I LO im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku | 100% | 65.34% | 80.52% | 87.34% | 68.65% | 41.88% | 73.49% | 54.07% | 33.31% | 49.66% |
| II LO w ZS nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku | 81.40% | 52% | 54.47% | 59.22% | 72.39% | - | 59.23% | - | - | 18.24% |
| III LO w ZS nr 2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku | 96.33% | 60.93% | 66.88% | 81.54% | 54.49% | 30.81% | 63.89% | 38.61% | - | 37% |
| Liceum Ogólnokształcace Dla Dorosłych w Płońsku | 33.33% | 29.90% | 32.45% | 36.92% | 19% | - | - | - | - | 12.62% |
| Podkowiańskie LO nr 60 w Podkowie Leśnej | 100% | 67.35% | 78.19% | 93.42% | 80.33% | 38.67% | 80.27% | - | - | 64.25% |
| LO w ZS Ponadpodstawowych im. gen. Władysława Sikorskiego w Pomiechówku | 93.75% | 64.94% | 46.88% | 80.06% | 75% | - | 64% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Żak w Pruszkowie | 47.37% | 42.22% | 26.50% | 55.38% | - | - | 40.33% | - | - | 25% |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Dla Dorosłych "wiktoria w Pruszkowie | 62.50% | 37.11% | 33.11% | 46.11% | - | - | 19.67% | - | - | - |
| LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie | 100% | 73.30% | 88.78% | 94.66% | 67.73% | 48.42% | 82.03% | 64.83% | 47% | 63.27% |
| LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie | 100% | 81.14% | 85.54% | 94.31% | 62.64% | 45.26% | 79.56% | 62.15% | 50.48% | 56.95% |
| LO Sportowe w Pruszkowie | 92.86% | 66.10% | 61.40% | 73.60% | 42.40% | 11.20% | 47.72% | - | - | 29.89% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Pruszkowie | 37.84% | 46.08% | 26.42% | 62.18% | - | - | 38.88% | 14% | - | - |
| Pryzmat Akademickie Liceum Ogólnokształcące Fundacji Sternik w Pruszkowie | 100% | 73.05% | 89.89% | 96.94% | 26.40% | 46.67% | 83.68% | 64.83% | - | 75.38% |
| Społeczne LO nr 23 w Pruszkowie | 100% | 77.58% | 81.83% | 95.50% | - | - | 86.78% | - | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu | 100% | 63.73% | 59.56% | 83.03% | 41.18% | 29% | 63.75% | 22.60% | - | 39.85% |
| LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu | 99.06% | 76.78% | 77.28% | 83.90% | 50.74% | 38.27% | 71.12% | 55.08% | 48.16% | 58.45% |
| LO w ZS Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Przasnyszu | 88.71% | 62.24% | 70.87% | 74.15% | 35.92% | 6.57% | 54.94% | - | - | - |
| Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Przasnyszu | 65.38% | 37.33% | 52.89% | 62.81% | - | - | 45.96% | - | - | - |
| LO w ZS nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze | 97.50% | 62.15% | 66.85% | 82.83% | 53.95% | 36.32% | 62.17% | 45% | 23.25% | 32.13% |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. 13 Pułku Piechoty w Pułtusku | 100% | 64.72% | 76.46% | 84.31% | 43.67% | - | 72.25% | 57% | - | 35.33% |
| I LO w ZS Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku | 100% | 56.79% | 60.33% | 78% | - | 9.60% | 69.24% | 14.80% | - | 41% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Pułtusku | 100% | 42.55% | 66.76% | 49.42% | 10.36% | - | 28.56% | - | - | - |
| LO im. Piotra Skargi w Pułtusku | 96.15% | 67.13% | 74.90% | 84.89% | 69.20% | 33.65% | 73.74% | 47.11% | 24.86% | 64.90% |
| LO im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej | 98.15% | 63.41% | 61.78% | 77.87% | 41.81% | 19.40% | 61.12% | 36.33% | 25.17% | 40.43% |
| LO Dla Dorosłych w Raciążu | 57.89% | 27.05% | 23.47% | 44.37% | 0.43% | - | - | - | - | - |
| LO im. mjra Henryka Dobrzańkiego "Hubala" w Raciążu | 91.89% | 54.92% | 75.14% | 69.11% | 35.88% | 44.75% | 70% | 46.56% | 15.60% | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Raciążu | 85.19% | 41.11% | 46.44% | 47.59% | 15.31% | - | 37.67% | - | - | 19.22% |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. Polskich Spadochroniarzy w Radomiu | 100% | 69.31% | 53% | 81.81% | 20.40% | - | 71.54% | - | - | 26.50% |
| I LO im. Mikołaja Kopernika w Radomiu | 100% | 74.95% | 86.34% | 89.15% | 48.74% | 29.17% | 73.87% | 58.19% | 45.16% | 43.41% |
| I Społeczne LO Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Radomiu | 92.86% | 69.69% | 48.46% | 71.77% | 30% | - | 52% | - | - | - |
| II LO im. Marii Konopnickiej w Radomiu | 98.91% | 76.53% | 68.39% | 83.21% | 54.68% | 24.81% | 68.48% | 48.06% | 26.88% | 40.09% |
| III LO im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu | 100% | 76.08% | 79.55% | 89.43% | 57.44% | 37.58% | 72.31% | 56.74% | 39.61% | 48.97% |
| IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu | 100% | 77.82% | 84.22% | 95.62% | 64.46% | 41.91% | 83.10% | 68.13% | 60.76% | 52.20% |
| V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu | 97.78% | 68.26% | 62.93% | 81.57% | 35.26% | 16.27% | 60.99% | 33% | 18.67% | 39.11% |
| VI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w im. Jana Kochanowskiego w Radomiu | 100% | 75.63% | 84.96% | 94.20% | 62.97% | 50.18% | 82.63% | 67.43% | 63.09% | 49.46% |
| VII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomiu | 86.76% | 67.66% | 51% | 76.71% | 59.06% | - | 59.60% | 35.80% | - | 24.50% |
| X LO im. Stanisława Konarskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu | 60.53% | 56.56% | 36.42% | 69.87% | 29% | - | 41.18% | - | - | 28% |
| XI LO z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Radomiu | 75.73% | 55.12% | 40.25% | 60.52% | 26.09% | 3.33% | 38.03% | 14.80% | 6.86% | 20.89% |
| XII LO im. Witolda Gombrowicza w Radomiu | 70.18% | 64.95% | 35.62% | 67.96% | 16.23% | - | 52.34% | 23.60% | - | 27.83% |
| XIII Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu | 100% | 56.33% | 51.83% | 76.29% | 38.71% | - | 54.43% | - | - | - |
| Katolickie LO im. św. Filipa Neri w Radomiu | 100% | 80.59% | 71.36% | 85.62% | - | 28.33% | 76.80% | 49.33% | 30.20% | 52.83% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Radomiu | 77.88% | 40.92% | 59.87% | 68.30% | 68.64% | - | 49.28% | 45% | - | 43.93% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Radomiu | 94.64% | 45.93% | 63.25% | 78.23% | 30.75% | - | 52.62% | 62.43% | - | 19.56% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Radomiu | 25.64% | 36.11% | 18.09% | 42.67% | 0% | - | 36.68% | 16.50% | - | 18.76% |
| Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu | 100% | 70.15% | 68.51% | 93.34% | 70.14% | - | 78.89% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach | 60% | 45.80% | 27.60% | 46.40% | - | - | 23% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach | 36.96% | 35.22% | 27.74% | 44.45% | - | - | 23.52% | - | - | 14.50% |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu | 100% | 70.50% | 67.14% | 91.29% | 66.20% | 15.67% | 66.42% | - | - | - |
| Ogólnokształcące Liceum Językowe z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej w Radomiu | 75% | 35.75% | 40.50% | 80.19% | 40.50% | - | 60.62% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Radomiu | 73.91% | 36.25% | 32.87% | 66.48% | 14.80% | - | 58.67% | - | - | 48.46% |
| LO w Radzanowie | 89.47% | 54.32% | 73.05% | 61.05% | - | - | 62.83% | - | - | 32.14% |
| LO im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie | 90.84% | 60.63% | 53.57% | 76.09% | 37.08% | 16.44% | 60.70% | 28.17% | 15.73% | 32.93% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Sapere Aude w Rajszewie | 88.89% | 50% | 61.78% | 74% | - | - | 70.13% | - | - | - |
| LO im. Władysława Orkana w ZS Ponadpodstawowych w Sadownym | 64.29% | 42% | 50.86% | 40.07% | - | 4% | - | - | - | - |
| I Katolickie LO im. Świętej Rodziny w Siedlcach | 100% | 72.27% | 67.98% | 77.63% | 58.70% | 30.40% | 50.73% | 40.09% | 19.63% | 53.42% |
| I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach | 100% | 75.65% | 86.83% | 92.58% | 77.95% | 52.35% | 78.22% | 72.80% | 62.55% | 64.24% |
| II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach | 99.40% | 74.39% | 82.44% | 92.63% | 60.21% | 47.15% | 79.19% | 67.89% | 55.66% | 73.94% |
| III LO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach | 87.76% | 61.06% | 50.73% | 62.61% | 50.47% | 2.80% | 41.21% | - | - | 41.05% |
| IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach | 100% | 68.65% | 79.41% | 85.81% | 72.48% | 27.24% | 63.61% | 45.94% | 39.11% | 56.68% |
| VI LO w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach | 76% | 79.60% | 41.08% | 75.54% | 41.75% | - | 51.28% | - | - | - |
| VIII LO z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach | 65% | 48.65% | 35.60% | 48% | 33.40% | - | 23.29% | - | - | - |
| XI Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Siedlcach | 37.93% | 35.22% | 29.03% | 64% | - | 4.67% | 54.76% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Siedlcach | 37.50% | 37.89% | 26.25% | 57.38% | - | - | - | - | - | 22.80% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Siedlcach | 77.27% | 36.43% | 41% | 60.23% | 26.59% | - | 40.76% | - | - | - |
| LO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach | 55.17% | 35.60% | 28.27% | 49.50% | 22% | - | 41.31% | - | - | 13.67% |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "cosinus" w Siedlcach | 10% | 26.42% | 16.82% | 29.75% | 8.80% | - | 47.50% | - | - | 15.10% |
| LO Dla Dorosłych w Sienno | 50% | 21.50% | 39.83% | 52.67% | - | - | 40.90% | - | - | - |
| LO im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka w Sienno | 100% | 78.54% | 86.97% | 94.08% | 53.71% | 51.60% | 88.06% | 58.08% | 16.50% | 52.10% |
| LO im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu | 98.11% | 72.38% | 82.98% | 93.43% | 88.25% | 39.59% | 89.02% | 72.08% | 63.23% | 62.50% |
| LO im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu | 98.51% | 64.97% | 71.67% | 85.57% | 64.77% | 31% | 77.27% | 62% | 60.17% | 37.86% |
| LO w ZS nr 1 im. Gen Jose de san Martin w Sierpcu | 100% | 64.66% | 80.78% | 86.91% | 61.61% | - | 68% | 58.74% | - | 27.09% |
| LO w ZS nr 2 im. Zygmunta Wolskiego w Sierpcu | 86.67% | 71.33% | 66.53% | 73.80% | 63.07% | - | - | - | - | - |
| Katolickie LO im. św. Stanisława Kostki w Sikorzu | 96% | 70.76% | 58.32% | 84.72% | 63.73% | - | 69.38% | - | - | 49.63% |
| LO Dla Dorosłych w Sobolewie | 0% | 27.57% | 17.71% | 23.43% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie | 93.48% | 63.13% | 62.61% | 71.76% | 83.58% | 27.65% | 61.60% | 28.46% | - | 55.31% |
| LO Dla Dorosłych w Sochaczewie | 20% | 21.40% | 14.80% | 30.40% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie | 100% | 69.91% | 81.85% | 93.20% | 60.14% | 41.20% | 79.53% | 77.70% | 65.50% | 52.21% |
| LO w ZS Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie | 92% | 52.20% | 46.88% | 65.04% | - | - | 42.25% | 30.92% | - | - |
| LO w ZS im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie | 76.36% | 50.84% | 45.96% | 68.89% | 36.36% | - | 53.07% | - | - | 33.21% |
| LO w ZS Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Walk nad Bzurą 1939 roku w Sochaczewie | 96.67% | 64.57% | 61% | 72.80% | - | - | 46.56% | 37.23% | - | - |
| Prywatne Liceum dla Młodzieży Nr 1 w Sochaczewskiej Szkole Umiejętności w Sochaczewie | 48% | 45.81% | 21.62% | 60.88% | 22.33% | - | 39.29% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Nr 1 w Sochaczewie | 6.67% | 39.80% | 20.27% | 45.60% | - | - | 47.14% | - | - | 28.40% |
| Sochaczewska Szkoła Realna - Liceum Ogólnokształcące Nr 2 im. Mjr. Feliksa Kozubowskiego w Sochaczewie | 31.25% | 31.13% | 25.75% | 48.75% | - | - | 40.09% | - | - | - |
| I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim | 100% | 64.01% | 74.21% | 86.09% | 37.07% | 35.20% | 72.70% | 66.16% | 45.18% | 50.96% |
| LO im. Henryka Sienkiewicza w ZS Salezjańskich w Sokołowie Podlaskim | 96.49% | 61.51% | 73.44% | 77.55% | 57.13% | 49.14% | 57.81% | 41.85% | 14.62% | 36.61% |
| LO w ZS nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim | 48.39% | 35.74% | 32.97% | 66.12% | - | - | 50.53% | - | - | 20.79% |
| LO w ZS w Solcu nad Wisłą | 78.57% | 53.21% | 52.19% | 60.36% | - | 32.25% | 60.62% | 25.82% | - | 25.80% |
| LO im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym | 100% | 64.86% | 74.57% | 84.05% | - | - | 67.15% | - | - | 48.29% |
| Niepubliczne LO w Stoczku | 100% | 54.44% | 49.44% | 67.22% | - | - | 57% | - | 8.20% | - |
| LO im. ppłk A. ,,Torfa” Załęskiego w ZS w Strzegowie | 70% | 69.60% | 51.40% | 80.30% | - | - | 66.75% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Benedykta w Sulejówku | 81.25% | 58.33% | 54.25% | 85.72% | 39.80% | 23.48% | 66.66% | 50.46% | 30.80% | 39.95% |
| LO Dla Dorosłych w Sulejówku | 12.50% | 25.33% | 19% | 30.86% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS Ponadpodstawowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Sulejówku | 76% | 46.21% | 38.39% | 76.96% | 23.29% | 9.60% | 62.84% | 17.33% | - | 27.68% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Centrum Edukacyjne w Sulejówku | 85.71% | 49% | 50.29% | 75% | - | - | - | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Insygnia w Sulejówku | 70% | 58.90% | 59.60% | 85.20% | - | - | 65.67% | - | - | - |
| I LO w ZS Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłówcu | 91.80% | 60.58% | 59.61% | 78.93% | 61.95% | 21.80% | 65.59% | 54.88% | 42.70% | 32.88% |
| II LO w ZS im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłówcu | 35.29% | 55.24% | 28.12% | 41.88% | - | - | 26.88% | - | - | - |
| Prywatne LO Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej w Szymanowie | 100% | 71.38% | 86.46% | 92.62% | - | 55.67% | 82.11% | - | - | - |
| LO im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie | 96.30% | 61% | 53.85% | 82% | 33.50% | - | 64.64% | - | - | - |
| LO w ZS im. Szarych Szeregów w Tarczynie | 87.50% | 54.56% | 48.08% | 76% | 27.33% | 6.80% | 57.10% | - | - | - |
| CII LO im. Księdza Józefa Woźniaka w ZS z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 w Targówku | 65.38% | 59.62% | 38.23% | 77.12% | 53.80% | - | 55.45% | - | - | - |
| LO w ZS im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tłuszczu | 90% | 65.40% | 55.20% | 79.50% | - | - | 68.88% | - | - | - |
| LO Dla Dorosłych w Troszynie | 66.67% | 18.23% | 54% | 61.33% | - | - | 52.67% | - | - | - |
| LO im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach | 94.12% | 54.41% | 47.29% | 67.29% | - | - | 57% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Legii Warszawa w Urszulinie | 100% | 69.64% | 71.82% | 84.09% | - | - | 49.78% | - | - | - |
| LO im. Piotra Wysockiego w Warce | 96.43% | 65.21% | 79.07% | 74% | - | 34.91% | 60% | 25.17% | 16.60% | 43.76% |
| I Katolickie Liceum Społeczne w Warszawie | 92.86% | 54.57% | 50.29% | 88.54% | 15% | - | 70.89% | - | - | 32.50% |
| I Liceum w Chmurze w Warszawie | 72.74% | 53.32% | 44.45% | 83.16% | 29.71% | 18.95% | 64.70% | 31.06% | 24.02% | 36.74% |
| I LO z Oddziałem Integracyjnym im. Bolesława Limanowskiego w Warszawie | 100% | 69.72% | 80.58% | 95.38% | 59.69% | 40.19% | 79.72% | 49.29% | 54.93% | 62.55% |
| I Społeczne Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Międzynarodowymi im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji w Warszawie | 96.47% | 79.22% | 79.93% | 95.12% | 83.04% | 54.77% | 85.07% | 63.79% | 44% | 71.27% |
| II LO im. Stefana Batorego w Warszawie | 100% | 81.64% | 94.80% | 98.72% | 79.96% | 69.91% | 89.57% | 80.81% | 80.50% | 78.58% |
| III LO im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie | 99.47% | 73.76% | 77.05% | 92.63% | 72.97% | 30.06% | 75.17% | 47.47% | 38.56% | 54.81% |
| IV LO im. Adama Mickiewicza w Warszawie | 100% | 72.25% | 86.54% | 96.22% | 58.74% | 42.62% | 82.19% | 61.52% | 51.23% | 58.10% |
| V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie | 100% | 87.24% | 94.92% | 98.52% | 88.87% | 69.27% | 92.49% | 81.55% | 78.69% | 83.41% |
| VI LO im. Tadeusza Reytana w Warszawie | 100% | 77.25% | 95.19% | 97.67% | 68.27% | 66.10% | 86.68% | 67.93% | 67.90% | 72.86% |
| VII LO im. Juliusza Słowackiego w Warszawie | 100% | 86.11% | 92.80% | 97.96% | 63.74% | 60.46% | 88.86% | 69.41% | 64.47% | 79.94% |
| VIII LO im. Władysława IV w Warszawie | 100% | 80.72% | 97.20% | 98.25% | 73.60% | 70.08% | 91.26% | 82.64% | 71.74% | 83.06% |
| IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie | 100% | 83.29% | 95.64% | 98.76% | 84.43% | 65.45% | 93.58% | 76.37% | 68.72% | 79.87% |
| X LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie | 100% | 75.33% | 88.51% | 96.76% | 63.91% | 50.41% | 83.92% | 63.59% | 46.13% | 61.24% |
| XI LO im. Mikołaja Reja w Warszawie | 100% | 77.75% | 92.37% | 97.65% | 55.64% | 55.17% | 87.57% | 70.46% | 57.89% | 70.70% |
| XII LO im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie | 100% | 83.15% | 88.18% | 96.56% | 91.04% | 45.57% | 86.10% | 60.73% | 41.16% | 72.92% |
| XIII LO im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie | 100% | 77.21% | 81.30% | 94.91% | 72.65% | 49.35% | 80.53% | 54.95% | 36.59% | 56% |
| XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie | 100% | 81.09% | 95.80% | 98.64% | 38.84% | 74.08% | 91.51% | 79.85% | 71.44% | 86% |
| XV LO im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie | 100% | 79.19% | 82.21% | 98.17% | 84.22% | 54.38% | 89.66% | 66.83% | 46.43% | 72.75% |
| XVI LO im. Stefanii Sempołowskiej w Warszawie | 100% | 79.30% | 87.32% | 97.59% | 67.02% | 51.64% | 85.63% | 71% | 43.41% | 69.10% |
| XVII LO im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Warszawie | 100% | 83.72% | 91.30% | 97.77% | 62.93% | 60.89% | 85.91% | 65.83% | 54.63% | 75.70% |
| XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie | 100% | 82.06% | 95.82% | 98.31% | 85.87% | 69.73% | 90.01% | 78.04% | 74.04% | 69.83% |
| XIX LO im. Powstańców Warszawy w Warszawie | 100% | 77.11% | 91.93% | 96.63% | 78.57% | 57.72% | 87.85% | 69.95% | 59.57% | 72.95% |
| XX LO im. Bolesława Chrobrego w Warszawie | 88.89% | 54.32% | 53.15% | 81.91% | 28.45% | - | 55.31% | - | - | 11.75% |
| XXI LO im. Hugona Kołłątaja w Warszawie | 100% | 84.42% | 93.99% | 97.87% | 76.31% | 61.93% | 87.81% | 75.27% | 55.13% | 70.45% |
| XXII LO im. Jose Marti w Warszawie | 100% | 78.44% | 88.40% | 97.44% | 67.36% | 60.77% | 85.96% | 68.20% | 57.70% | 71.50% |
| XXIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | 97.30% | 61.95% | 62.89% | 83.01% | 36.30% | 25.20% | 65.40% | 22% | - | 35.41% |
| XXIV LO im. Cypriana Kamila Norwida w Warszawie | 99.34% | 77.30% | 83.54% | 96.05% | 78.62% | 48.30% | 80.05% | 59.98% | 45.11% | 56.03% |
| XXV LO im. Józefa Wybickiego w Warszawie | 100% | 64.95% | 76.84% | 91.34% | 41.14% | 40.67% | 75.53% | 55.94% | 43.08% | 57.87% |
| XXVI LO im. Juliana Tuwima w Warszawie | 94.94% | 58.40% | 56.30% | 80.13% | 44.17% | 6.71% | 67.57% | 31.18% | - | - |
| XXVII LO im. Tadeusza Czackiego w Warszawie | 100% | 87.67% | 94.87% | 99.05% | 84.38% | 71.38% | 91.79% | 76.68% | 79.94% | 80.38% |
| XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego w Warszawie | 100% | 81.06% | 93.96% | 97.96% | 82.48% | 66.12% | 88.80% | 70% | 61.10% | 80.76% |
| XXX LO im. Jana Śniadeckiego w Warszawie | 100% | 82.02% | 82.64% | 97.82% | 64.39% | 48.81% | 84.26% | 57.74% | 41.77% | 62.31% |
| XXXII LO im. Stefana Grota-Roweckiego w Warszawie | 95.24% | 60.71% | 59.05% | 80.60% | 67.80% | - | 47.60% | - | - | - |
| XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika w Warszawie | 100% | 84.83% | 94.66% | 99.21% | 92.91% | 67.65% | - | 80.95% | 70.78% | 81.77% |
| XXXIV LO im. Miguela de Cervantesa w Warszawie | 100% | 73.05% | 85.13% | 97.27% | 67.35% | 44.47% | 82.80% | 53.40% | 52.14% | 64.69% |
| XXXV LO im. Bolesława Prusa w Warszawie | 100% | 73.88% | 91.99% | 98.71% | 69.15% | 54.11% | 90.57% | 72.68% | 78.73% | 77.49% |
| XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie | 100% | 77.39% | 92.60% | 98.61% | 83.26% | 57.75% | 89.65% | 73.43% | 60.05% | 70.24% |
| XXXVIII LO im. Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie | 100% | 75.46% | 82.34% | 95.29% | 50% | 32.22% | 78% | - | - | 58.90% |
| XXXIX LO im. Lotnictwa Polskiego w Warszawie | 89.34% | 61.02% | 49.20% | 76.89% | 45% | - | 64.33% | 31.60% | - | 34.36% |
| XL LO im. Stefana Żeromskiego w Warszawie | 100% | 85.75% | 96.99% | 98.61% | 94.36% | 76.89% | 91.73% | 79.46% | 70.24% | 78.48% |
| XLI LO im. Joachima Lelewela w Warszawie | 100% | 84.78% | 93.40% | 97.95% | 56.36% | 64.55% | 89.22% | 60.21% | 60.42% | 70.25% |
| XLII LO im. Marii Konopnickiej w Warszawie | 99.16% | 63.50% | 79.45% | 95.82% | 62.83% | 39.39% | 80.69% | 54.38% | 46.71% | 51.39% |
| XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie | 100% | 69.61% | 57.61% | 92.33% | 31.24% | - | 73.95% | 43.61% | 28% | 44.41% |
| XLIV LO im. Stefana Banacha w Warszawie | 100% | 65.70% | 85.88% | 96.23% | 45.03% | 43.54% | 82.85% | 56.92% | 54.32% | 61.91% |
| XLV LO im. Romualda Traugutta w Warszawie | 100% | 75.35% | 77.31% | 93.28% | 51.63% | 41.33% | 69.52% | 40.38% | 23.38% | 45.78% |
| XLVI LO im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie | 98.21% | 66.52% | 63.70% | 86.47% | 50.73% | 22.42% | 70.23% | 34% | 14.71% | 58.87% |
| XLVII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie | 100% | 73.47% | 80.51% | 94.63% | 62.31% | 41.97% | 76.44% | 56.43% | 38.93% | 53.53% |
| XLVIII LO im. Edwarda Dembowskiego w Warszawie | 100% | 73.01% | 78.85% | 92.78% | 57.08% | 57.57% | 80.87% | 56.83% | 61.45% | 57.05% |
| XLIX LO im. Johanna Wolfganga Goethego w Warszawie | 100% | 72.78% | 83.20% | 95.73% | 70.51% | 46.68% | 82.56% | 58.59% | 26.38% | 55.24% |
| L LO im. Ruy Barbosy w Warszawie | 99.22% | 72.87% | 73.57% | 92.05% | 61.82% | 36.06% | 74.47% | 41.88% | 34.50% | 51.79% |
| LI LO im. Tadeusza Kościuszki w Warszawie | 98.63% | 62.78% | 69.49% | 87.51% | 47.81% | 29.78% | 68.38% | - | - | 47.82% |
| LII LO im. Władysława Reymonta w Warszawie | 98.18% | 67.29% | 72.24% | 92.19% | 50.22% | 21.89% | 73.72% | 35% | - | 47.90% |
| LIII Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 58.74% | 54.07% | 34.54% | 75.02% | 31.68% | 4.53% | 57.75% | 18.35% | - | 22.05% |
| LVI LO im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Warszawie | 92.91% | 63.32% | 55.24% | 84.06% | 55.37% | 18.87% | 60.98% | 30.06% | 18.50% | 31.50% |
| LVIII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Warszawie | 97.78% | 73.01% | 66.48% | 91.38% | 68.38% | 19.56% | 77.53% | 47.06% | 35.50% | 31.58% |
| LIX LO Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie | 86.54% | 59.34% | 52.84% | 73.29% | 29.77% | 24.44% | 49.60% | 30.45% | - | 36.90% |
| LX LO im. Wojciecha Górskiego w Warszawie | 97.40% | 59.60% | 57.53% | 85.66% | 22.25% | - | 67.22% | - | - | 42.30% |
| LXI Liceum Ogólnokształcące Specjalne im. Janiny Zawadowskiej w Warszawie | 81.82% | 61.25% | 56% | 90.94% | 68.17% | - | 73.71% | - | - | 36.40% |
| LXII Sportowe LO im. Władysława Alberta Andersa w Warszawie | 91.67% | 59.93% | 55.08% | 78.03% | 27.45% | 16.40% | 49.30% | 42.85% | 21.38% | 33.18% |
| LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie | 100% | 67.82% | 77.11% | 93.87% | 64.82% | 39.87% | 75.59% | 57.30% | 48.25% | 58.43% |
| LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" w Warszawie | 100% | 78.44% | 93.31% | 98.96% | 87.44% | 66.42% | 92.02% | 74.90% | 76.80% | 79.79% |
| LXV LO im. gen. Józefa Bema w Warszawie | 98.95% | 69.18% | 70.33% | 91.77% | 68.67% | 35.33% | 76.49% | 55.15% | 36% | 61.92% |
| LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Warszawie | 100% | 78.87% | 96.02% | 98.28% | 85.45% | 68.43% | 93.05% | 75.84% | 75.53% | 89.67% |
| LXVIII LO im. Tytusa Chałubińskiego w Warszawie | 95.06% | 60.94% | 49.21% | 88.15% | 33.62% | - | 72.44% | - | - | 39.20% |
| LXIX LO Z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 w Warszawie | 96.20% | 60.63% | 59.24% | 86.78% | 62% | 14.62% | 70.89% | 32.89% | - | 43.33% |
| LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie | 100% | 73.13% | 86.95% | 96.94% | 80.56% | 55.22% | 85.97% | 62.83% | 38.26% | 74.93% |
| LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie | 97.67% | 60.02% | 61.63% | 86.75% | 58.70% | 23.33% | 64.19% | 36.24% | 29.60% | 42.02% |
| LXXIII Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zawiszaków Proporca w Warszawie | 78.57% | 60.33% | 49.43% | 75.19% | 22.20% | - | 63.27% | - | - | 29.25% |
| LXXV LO im. Jana III Sobieskiego w Warszawie | 98.86% | 77.93% | 70.39% | 93.97% | 80.21% | 23.78% | 82.88% | 52.13% | 38.92% | 60.55% |
| LXXVI LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie | 90.44% | 60.41% | 50.40% | 80.81% | 26.12% | 7.57% | 56.66% | 34.36% | 22.33% | 35.38% |
| LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej w Warszawie | 99.33% | 74.99% | 68.77% | 89.78% | 42.79% | 27.09% | 72.08% | 41% | - | 47% |
| LXXX LO im. Leopolda Staffa w Warszawie | 100% | 71.23% | 87.47% | 97.04% | - | 43.83% | 84.74% | - | - | 54.92% |
| LXXXI LO im. Aleksandra Fredry w Warszawie | 100% | 82.91% | 94.96% | 97.69% | 80.03% | 61.09% | 88.73% | 72.29% | 54.11% | 74.73% |
| LXXXIII LO im. Emiliana Konopczyńskiego w Warszawie | 100% | 71.94% | 84.68% | 94.96% | 64.53% | 44.67% | 80.70% | 57.03% | 42.35% | 63.89% |
| LXXXIV LO im. Bohaterów Narwiku w Warszawie | 100% | 71.29% | 79.52% | 89.05% | - | 28.15% | 68.84% | - | - | 50.69% |
| LXXXV Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Warszawie | 61.90% | 53.27% | 30.73% | 92.55% | - | - | 71.65% | - | - | - |
| LXXXVI LO im. Batalionu "Zośka" w Warszawie | 98.81% | 74.73% | 81.54% | 93.48% | 50.75% | 44.97% | 76.05% | 58.11% | 32.60% | 50.29% |
| LXXXVII LO im. Gen. Leopolda Okulickiego w Warszawie | 83.93% | 60.96% | 46.95% | 78.75% | 53% | 9.75% | 54.02% | 30.06% | 22.63% | - |
| LXXXVIII LO im. Michała Konarskiego w Warszawie | 96.55% | 65.39% | 57.53% | 82.73% | 10.75% | 14.95% | 62.67% | - | - | 36.14% |
| XCII LO w Warszawie | 84.91% | 60.11% | 46.68% | 79.06% | 17.88% | - | 57.09% | 23.46% | 10% | 31% |
| XCIV LO im. gen. Stanisława Maczka w Warszawie | 100% | 79.30% | 87.41% | 95.43% | 71.97% | 51.24% | 83.60% | 63.30% | 51.22% | 68.23% |
| XCVI LO im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie | 100% | 67.05% | 77.23% | 90.07% | 47.22% | 41.23% | 77.62% | - | - | - |
| XCIX LO im. Zbigniewa Herberta w Warszawie | 99.32% | 69.49% | 73.58% | 92.30% | 56.97% | 23.01% | 76.39% | 53.65% | 17.08% | 53.26% |
| CIV Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 69.62% | 46.76% | 39.12% | 74.43% | 21.63% | 10.86% | 59.24% | - | - | 28.27% |
| CV LO im. Zbigniewa Herberta w Warszawie | 100% | 75.85% | 82.53% | 93.29% | 52.63% | 40.77% | 75.51% | 46.88% | 33.17% | 48.96% |
| CX LO im. Roberta Schumana w Warszawie | 93.90% | 62.61% | 59.32% | 88.29% | 58.57% | - | 73.98% | 33.27% | 16.40% | 37.80% |
| CXI LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie | 80.43% | 47.16% | 44.58% | 74.90% | 13.57% | - | 52.48% | - | - | - |
| CXIV LO im. Jana Kilińskiego w Warszawie | 90.68% | 56.91% | 48.25% | 83.83% | 43.86% | 8% | 66.29% | 27.25% | - | 36.44% |
| CXIX LO im. Jacka Kuronia w Warszawie | 100% | 75.77% | 76.89% | 93.28% | 66% | 32.83% | 75.96% | 52.17% | 39.33% | 50.80% |
| CXXII LO im. Ignacego Domeyki w Warszawie | 100% | 80.54% | 96.29% | 97.88% | 65.36% | 69.42% | 90.10% | 75.62% | 62.47% | 73.41% |
| CXXV LO im. Waldemara Milewicza w Warszawie | 87.69% | 65.06% | 48.52% | 78.12% | 74% | 11.20% | 50.80% | 30% | 10% | 32.47% |
| CXXVIII Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 43.06% | 52.66% | 30.05% | 63.92% | 40.78% | 13.25% | 51.63% | 17.78% | - | 27.89% |
| CXXXIII Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 46.67% | 48.43% | 26.84% | 61.14% | 20.93% | - | 48.53% | 16.67% | - | - |
| CXXXVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w Warszawie | 100% | 74.23% | 85.75% | 96.77% | 53.86% | 48.66% | 77.69% | 60.83% | 46.61% | 61.67% |
| CXLI LO w Warszawie | 50% | 29.90% | 34% | 61.20% | 0% | - | 40.50% | - | - | - |
| CXLVII Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 16.67% | 38.50% | 24.67% | 48.33% | - | - | - | - | - | - |
| CLII Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 0% | 37% | 14.67% | 46.50% | - | - | - | - | - | - |
| CLV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie | 100% | 78.45% | 94.60% | 99.07% | 72.86% | 65.22% | 90.73% | 68.78% | 69.06% | 65.48% |
| CLVI LO Integracyjne w Warszawie | 95.83% | 67.75% | 63.58% | 90.83% | 32.42% | 26.33% | 74.55% | 38.63% | - | 47.60% |
| CLVII LO im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie | 100% | 80.39% | 94.29% | 97.55% | 79.56% | 62.09% | 87.15% | 67.65% | 56.85% | 68.78% |
| CLVIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryjskiej w Warszawie | 99.25% | 66.87% | 72.45% | 93.76% | 53.04% | 34.56% | 77.82% | 40.41% | 22.95% | 50.09% |
| CLIX LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie | 100% | 74.35% | 77.23% | 94.58% | 61.07% | 42.17% | 79.52% | 49.05% | 42.77% | 55.57% |
| CLX LO im. gen. dyw. Stefana "Grota" Roweckiego w Warszawie | 97.37% | 72.11% | 67.51% | 91.54% | 64.40% | 28.07% | 76.49% | 42.32% | 41.83% | 49.74% |
| CLXI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Bartoszewskiego w Warszawie | 100% | 76.57% | 75.42% | 92.20% | 74.21% | 45.42% | 78.36% | 54.43% | - | 51.25% |
| CLXII LO im. Szarych Szeregów w Warszawie | 100% | 63.30% | 61.33% | 77.30% | 33% | - | 53.55% | - | - | 54.50% |
| CLXIII LO im. Czesława Niemena w Warszawie | 98.80% | 69.10% | 71.93% | 89.99% | 62.57% | 32.81% | 73.96% | 46.79% | 25.38% | 47.27% |
| CLXIV LO Mistrzostwa Sportowego w Warszawie | 93.10% | 52.03% | 61.10% | 81.41% | 34.80% | - | 60.35% | - | - | 40.50% |
| CLXV LO w Warszawie | 100% | 70.90% | 74.67% | 90.40% | 64.69% | 48.26% | 72.97% | 39.92% | - | 38.14% |
| 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Międzynarodowymi im. Pawła Jasienicy Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie | 100% | 83.18% | 96.82% | 99.51% | 76.11% | 67.88% | 94.23% | 72.15% | 72.07% | 78.29% |
| 21 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie | 100% | 81.28% | 56.56% | 95.33% | 94.67% | - | 84.94% | - | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Warszawie | 66.67% | 47.29% | 42.67% | 74.55% | - | - | 69.31% | 36.11% | - | 23.29% |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące Przy Pjatk w Warszawie | 100% | 63.76% | 69.12% | 97.44% | 58.38% | 31.73% | 89.25% | 45.40% | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie | 100% | 63.91% | 58.36% | 88.73% | - | - | 88.33% | - | - | - |
| As-liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 76.92% | 58.49% | 42.22% | 75.21% | 32.44% | 3.14% | 49.93% | 19.20% | - | 28.60% |
| Autorskie Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 42 w Warszawie | 100% | 73.07% | 80.31% | 95.71% | 73.20% | 49.45% | 86.56% | 52.55% | 42.88% | 64.42% |
| Bednarska Szkoła Realna w Warszawie | 100% | 78.41% | 84.38% | 98.63% | 96.38% | 52% | 90.74% | - | - | 58.86% |
| Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące Wyspa Jp2 w Warszawie | 85.71% | 70.71% | 64% | 95.86% | 46.40% | - | 77.17% | - | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie | 93.33% | 65.53% | 74.53% | 84.73% | - | 27.60% | 80.40% | - | - | 60.50% |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Pawła Z Tarsu w Warszawie | 100% | 55% | 75% | 80.94% | - | - | 77% | - | - | - |
| Liceum Akademeia Tutorial College w Warszawie | 100% | 72.80% | 78.80% | 96.60% | - | - | - | 71.20% | 55.60% | - |
| Liceum Akademia Dobrej Edukacji im. Gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie | 100% | 67.17% | 55.33% | 94% | - | - | 73.50% | - | - | - |
| Liceum Chocimska w Warszawie | 94.87% | 73.44% | 73.69% | 96.78% | 64.80% | 42.18% | 82.97% | 46.11% | - | 70.09% |
| Liceum Filmowe Z Oddziałami Dwujęzycznymi Przy Warszawskiej Szkole Filmowej w Warszawie | 100% | 60.98% | 62.61% | 95.51% | 43.35% | - | 74.20% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące "szkoła Liderów w Warszawie | 79.45% | 60.66% | 42.52% | 84.89% | - | 14% | 63.67% | - | - | 30.13% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 46.67% | 44.71% | 27.06% | 62.94% | 33.83% | - | 54.43% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 100% | 44.62% | 51.29% | 64.41% | - | - | - | - | - | 17.88% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 95% | 47.30% | 35.45% | 50.81% | - | - | 39.40% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Warszawie | 42.86% | 53.56% | 25.02% | 73.36% | 39.50% | 3% | 60.91% | 19.57% | - | 26.38% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Elita w Warszawie | 95.24% | 53.94% | 75.91% | 81.86% | - | - | 67.45% | 61.60% | - | 43.08% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zacisze w Warszawie | 81.82% | 40.17% | 67.45% | 67.23% | 17.80% | - | 33.55% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dobratu im. Tosi Kozłowskiej w Warszawie | 100% | 64.71% | 63.71% | 95.43% | - | - | 79.67% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie | 75% | 55.44% | 55.78% | 90.71% | 38.20% | 37.43% | 73.76% | 34.80% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące im. Salvadora Dalego w Warszawie | 87.04% | 59.56% | 48.55% | 92.29% | - | 15.71% | 82.69% | - | - | 29.80% |
| Liceum Ogólnokształcące Kreacji Gier Wideo Przy Warszawskiej Szkole Filmowej w Warszawie | 100% | 56.67% | 77.42% | 93.46% | - | 27.33% | 76.21% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Lifeskills Nr 1 w Warszawie | 100% | 65.59% | 75% | 96.32% | 76.33% | 38.57% | 83.41% | 46.83% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Dla Dorosłych Nr 16 w Warszawie | 50% | 41.52% | 29.93% | 66.19% | 23% | - | 46.17% | - | - | 23.86% |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Dla Dorosłych Nr 3 w Warszawie | 68.42% | 50.37% | 40.63% | 82.44% | - | - | 75.43% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Kolegium Św.Stanisława Kostki w Warszawie | 89.80% | 65.53% | 64.16% | 82.57% | - | 41% | 75.15% | 47.38% | 29.14% | - |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 27 "szkoła Rodzinna w Warszawie | 83.33% | 45.44% | 62.11% | 87.29% | - | - | 76.64% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 29 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie | 83.87% | 67.61% | 51.81% | 82% | 39.40% | 10.33% | 73.14% | 31% | - | 29.60% |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 40 w Warszawie | 98.70% | 69.62% | 76.52% | 96.07% | 66.53% | 47.13% | 82.69% | - | - | 52.04% |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 43 Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich w Warszawie | 100% | 69.59% | 84.73% | 97.33% | - | 40.09% | - | 60.90% | 58% | 62% |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 6 w Warszawie | 94.12% | 69.41% | 70.47% | 96.47% | - | - | 83.71% | - | - | 36.43% |
| Liceum Ogólnokształcące Nr 13 w Warszawie | 80.65% | 58.68% | 52% | 83.29% | - | 18% | 58.89% | - | - | 42.20% |
| Liceum Ogólnokształcące Nr 50 Stowarzyszenie Kultury I Edukacji w Warszawie | 100% | 72.63% | 72.63% | 96% | 58.50% | - | 85.69% | - | - | 54% |
| Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin im. Św. Jana Pawła Ii w Warszawie | 100% | 63.63% | 79.31% | 93.75% | 56.17% | 53.63% | 84.23% | 56.64% | 55.83% | 72.22% |
| Liceum Ogólnokształcące Społeczne Nr 17 w Warszawie | 100% | 67.72% | 66.45% | 90.19% | 84% | 26.67% | 72.70% | 58% | - | 40.22% |
| Liceum Ogólnokształcące Te Vizja Z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie | 100% | 72% | 78.14% | 93.29% | - | 33.67% | - | - | - | 41.80% |
| Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi Fundacji Szkolnej w Warszawie | 90.63% | 71.17% | 63.23% | 89.20% | 46.06% | 30.69% | 72.77% | 56.80% | 48.43% | 51.73% |
| Liceum Szkoły Beaty Mydłowskiej w Warszawie | 75% | 34.94% | 36.59% | 71.43% | - | - | 53.89% | - | - | 23.29% |
| Niepubliczne Internetowe Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Alfa w Warszawie | 83.33% | 60.26% | 47.07% | 89.46% | - | - | 67% | - | - | 43.67% |
| Niepubliczne Liceum Eduventura w Warszawie | 83.33% | 47.08% | 49.33% | 83.25% | - | 4.33% | 72.80% | - | - | 35.60% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Przy Warszawskiej Szkole Zarządzania - Szkole Wyższej w Warszawie | 100% | 46.58% | 50.74% | 78% | - | - | 32.11% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 90% | 53.40% | 42.20% | 74.90% | - | - | 51.67% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji "primus w Warszawie | 100% | 70.83% | 84.34% | 96.70% | 74.30% | 49.33% | 84.83% | 54.40% | - | 58.13% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Montessori w Warszawie | 100% | 71.69% | 57.85% | 85.46% | - | 24% | 62.45% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 2 im. Janusza Korczaka w Warszawie | 96.97% | 70.21% | 72.79% | 91.97% | 57.33% | 35.08% | 71.90% | - | - | 39.80% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 61 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie | 95.83% | 58.38% | 63.83% | 88.21% | - | 13.43% | 80.74% | - | - | 51.29% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 81 Sgh w Warszawie | 100% | 75.23% | 91.42% | 98.06% | - | 69.13% | 87.36% | - | - | 76.42% |
| Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Romana Turczynowicza w Warszawie | 90.91% | 64.64% | 48.55% | 86.33% | - | - | 68.36% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. im. Mariana Sawy w Warszawie | 93.33% | 77.33% | 62.13% | 88.93% | 69.57% | - | 64.20% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. im. Zenona Brzewskiego w Warszawie | 100% | 79.58% | 78.17% | 93.33% | - | - | 80.64% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Warszawie | 100% | 71.40% | 59.60% | 96.80% | 24.60% | 15% | 85.13% | - | - | - |
| Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Warszawie | 100% | 89.10% | 77% | 95.10% | - | - | 81% | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie | 100% | 78.32% | 66.95% | 94.63% | 78.67% | - | 87.92% | - | - | - |
| Polonijne Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne „klasyk” w Warszawie | 100% | 60.18% | 73.45% | 91.90% | - | 52.75% | 61.08% | - | - | 36.60% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Zofii I Jędrzeja Moraczewskich w Warszawie | 80.56% | 61.59% | 50.39% | 84.24% | 43.48% | 22% | 67.74% | 34.52% | 26.04% | 42.37% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Zuzanny Ginczanki w Warszawie | 92.86% | 70.93% | 71.86% | 98.15% | - | - | 87.47% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Nazaretanek Z Oddziałami Międzynarodowymi w Warszawie | 100% | 88.62% | 78.46% | 95.23% | 51.80% | 46% | 75.67% | - | - | 52.40% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cecylii Plater-zyberkówny w Warszawie | 100% | 66.60% | 66.40% | 94.85% | 72.82% | - | 57.67% | - | - | 58.83% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Matki Jadwigi Borzęckiej w Warszawie | 100% | 62.75% | 79.33% | 91.38% | 49.33% | 42.80% | 78.65% | 61.80% | - | - |
| Publiczne LO im. bł. ks. Romana Archutowskiego w Warszawie | 98% | 70.04% | 72.68% | 89.84% | 74.46% | 32.47% | 76.53% | 50.56% | - | 57.14% |
| Saska Szkoła Realna - Liceum Ogólnokształcące w Warszawie | 100% | 63.82% | 67.15% | 95.03% | 56.30% | 31.60% | 80.65% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. Jana Nowaka-jeziorańskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie | 100% | 73.25% | 86.10% | 97.53% | - | 43.33% | 88.81% | 56.40% | - | 55.22% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 25 im. Marzenny Okońskiej w Warszawie | 100% | 80.73% | 81.38% | 97% | - | 46% | 85.88% | 57.33% | 38.40% | 75.33% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie | 92.86% | 75.14% | 71.43% | 91.50% | - | - | 77.15% | - | - | 41.67% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" w Warszawie | 100% | 73.35% | 94.50% | 98.33% | - | 66.22% | 90.64% | 80.13% | 74.86% | 78% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 7 im. Bronisława Geremka w Warszawie | 86.36% | 60.86% | 50% | 86.64% | 25.44% | - | 67.95% | 38.80% | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie | 94.12% | 73.29% | 64.94% | 89.71% | - | - | 83.75% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Startowa 4k im. Wojciecha Młynarskiego w Warszawie | 100% | 74.13% | 76.87% | 95.86% | 66.83% | 49.57% | 83.68% | 68.88% | 46% | 59.71% |
| Społeczne Waldorfskie Liceum Ogólnokształcące Nr 1 w Warszawie | 100% | 70.27% | 87.09% | 97.45% | - | - | 86.91% | - | - | - |
| Sportowe Liceum Ogólnokształcące Nr 67 "m.g.m. w Warszawie | 100% | 58.28% | 59.52% | 90.45% | - | - | 56.89% | 21.33% | - | 25.44% |
| Wawerska Szkoła Realna w Warszawie | 100% | 65.43% | 74% | 95.52% | 58.43% | 45.60% | 81.64% | - | - | 58.33% |
| Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia w Warszawie | 97.22% | 75.75% | 56.39% | 95.11% | 64.68% | - | 84.09% | - | - | - |
| Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne w Warszawie | 100% | 76.90% | 95.55% | 94.69% | - | 58.49% | 82.34% | - | - | 52.89% |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "cosinus Ii" w Warszawie | 36.15% | 48.93% | 24.80% | 57.96% | 20.38% | 4.86% | 50.10% | 17% | - | 26.18% |
| Żagle" Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Sternik w Warszawie | 100% | 68.13% | 86.78% | 94.71% | 79% | 51.67% | 83.23% | - | - | 63.40% |
| I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie | 97.25% | 67.70% | 67.30% | 80.78% | 52.37% | 38.67% | 59.49% | 47.71% | 42.33% | 38.42% |
| II LO w ZS Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie | 50% | 53.55% | 29.42% | 46.89% | 15.40% | - | 36% | - | - | 18.07% |
| LO w ZS nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wiskitkach | 64.86% | 62.78% | 35.89% | 67.95% | 53.27% | - | 50% | 29.40% | - | - |
| I LO im. Wacława Nałkowskiego w Wołominie | 91.18% | 60.06% | 60.35% | 76.59% | 34.05% | 21.22% | 60.06% | - | - | 34.46% |
| I LO Płockiego Uniwersytetu Ludowego w Wołominie | 81.90% | 51.36% | 43.22% | 68.62% | 16.07% | 9.71% | 42.48% | 20.29% | - | 21.43% |
| III LO im. Jana Pawła II w ZS nr 3 w Wołominie | 99.20% | 71.03% | 71.90% | 90.51% | 64.02% | 36.56% | 72.54% | 37.89% | 43.25% | 48.73% |
| IV LO w ZS Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Wołominie | 82.50% | 56.63% | 54.95% | 62.65% | 26.92% | - | 45.31% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych 'żak w Wołominie | 22.58% | 32.73% | 19.31% | 55.09% | 0.33% | - | 41.75% | - | - | - |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. Polskich Spadochroniarzy w Wyszkowie | 35.71% | 21.36% | 32% | 49.71% | - | - | 36.33% | - | - | 23% |
| I LO im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie | 100% | 61.70% | 74.69% | 87.55% | 51.71% | 41.08% | 75.01% | 58.47% | 60.71% | 44.22% |
| II LO w ZS nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie | 94% | 53.64% | 61.96% | 74.76% | 58.16% | - | 55.14% | 39.40% | - | 36.64% |
| III LO im. Mikołaja Kopernika w Centrum Edukacji Zawodowej I Ustawicznej w Wyszkowie | 90.91% | 50.91% | 54% | 64.77% | - | - | 50.09% | - | - | 15.36% |
| IV Liceum Ogólnokształcące w Wyszkowie | 73.91% | 45.17% | 50.78% | 52.70% | 19.71% | - | 31.29% | - | - | - |
| LO Dla Dorosłych CKU im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie | 40% | 30.36% | 27.27% | 59.91% | - | - | 53.29% | - | - | - |
| LO w ZS nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie | 95.58% | 53.04% | 61.35% | 78.69% | 33.65% | 22% | 57.55% | 37.74% | 19.08% | 34.20% |
| Publiczne LO Dla Dorosłych w Wyszkowie | 7.41% | 15.16% | 16.51% | 46.88% | 0% | - | 60.17% | - | - | - |
| LO w ZS im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie | 93.75% | 61.66% | 51.81% | 71.19% | - | - | 51.05% | 44.17% | - | 23.50% |
| LO w ZS Specjalnych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu | 80% | 55.20% | 31.20% | 81.40% | - | - | 62.60% | - | - | - |
| LO w ZS Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Zawidzu Kościelnemu | 100% | 51.35% | 54.59% | 69.53% | - | - | - | - | - | 39.38% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Rtm. Witolda Pileckiego w Ząbkach | 89.66% | 65.03% | 69.79% | 87.65% | - | 18.33% | 65.13% | 57.20% | - | 41.14% |
| Liceum Ogólnokształcące w Zdziwoju Nowym | 64.29% | 56.64% | 46.86% | 80.21% | - | - | 62.89% | - | - | - |
| II Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Zielonce | 94.12% | 59.84% | 42.76% | 68.86% | - | - | 17.74% | - | - | - |
| LO z Oddziałami Integracyjnymi w ZS im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce | 72.73% | 52.69% | 33.67% | 62.25% | 0.50% | - | 58.40% | - | - | - |
| LO im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu | 90.63% | 58.45% | 60.25% | 75.16% | 81% | 50.83% | 67.35% | 47.95% | 46.67% | 42.91% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Zwoleniu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach | 96.15% | 47.46% | 75.31% | 82% | - | - | 65.33% | - | - | 56.65% |
| LO im. Joachima Lelewela w Żelechowie | 82.22% | 62.33% | 53.33% | 68.76% | 80.15% | - | 65.86% | 36.75% | - | 43% |
| LO im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie | 96.39% | 71.30% | 77.49% | 81.08% | 49.85% | 37.79% | 66.50% | 54.21% | 39.21% | 43.44% |
| Atut - Liceum Ogólnokszałcące Dla Dorosłych w Żyrardowie | 100% | 67.20% | 56.80% | 78.80% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące "horn w Żyrardowie | 36.67% | 38.50% | 25.67% | 46% | - | - | 35.94% | - | - | 23.08% |
| LO im. Karola Dittricha w ZS nr 2 w Żyrardowie | 75.76% | 53.79% | 46.81% | 63.94% | 56.89% | - | 54.05% | 21.57% | - | 28.75% |
| LO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie | 98.56% | 71.28% | 79.38% | 90.50% | 74.83% | 40% | 73.03% | 42.82% | 29.50% | 49.63% |
| LO Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Kolarstwie w Żyrardowie | 100% | 69.13% | 68.50% | 81.38% | - | - | - | - | - | 16.14% |
Legenda
Z - UD—Zdawalność
JA - PP—język angielski pisemny poziom podstawowy
JBJJMN - PP—język białoruski jako język mniejszości narodowej pisemny poziom podstawowy
JF - PP—język francuski pisemny poziom podstawowy
JH - PP—język hiszpański pisemny poziom podstawowy
JLJJMN - PP—język litewski jako język mniejszości narodowej pisemny poziom podstawowy
JN - PP—język niemiecki pisemny poziom podstawowy
JP - PP—język polski pisemny poziom podstawowy
JR - PP—język rosyjski pisemny poziom podstawowy
JUJJMN - PP—język ukraiński jako język mniejszości narodowej pisemny poziom podstawowy
JW - PP—język włoski pisemny poziom podstawowy
M - PP—matematyka pisemny poziom podstawowy
B - PR—biologia pisemny poziom rozszerzony
BZZWJA - DJ—biologia zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
C - PR—chemia pisemny poziom rozszerzony
CZZWJA - DJ—chemia zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
F - PR—filozofia pisemny poziom rozszerzony
F - PR—fizyka pisemny poziom rozszerzony
FZZWJA - DJ—fizyka zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
G - PR—geografia pisemny poziom rozszerzony
GZZWJA - DJ—geografia zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
GZZWJF - DJ—geografia zestaw zadań w języku francuskim pisemny poziom dwujęzyczny
H - PR—historia pisemny poziom rozszerzony
HM - PR—historia muzyki pisemny poziom rozszerzony
HS - PR—historia sztuki pisemny poziom rozszerzony
HZZWJA - DJ—historia zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
I - PR—informatyka pisemny poziom rozszerzony
JA - PR—język angielski pisemny poziom rozszerzony
JA - DJ—język angielski pisemny poziom dwujęzyczny
JA - UDJ—język angielski ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JBJJMN - PR—język białoruski jako język mniejszości narodowej pisemny poziom rozszerzony
JF - PR—język francuski pisemny poziom rozszerzony
JF - DJ—język francuski pisemny poziom dwujęzyczny
JF - UDJ—język francuski ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JH - PR—język hiszpański pisemny poziom rozszerzony
JH - DJ—język hiszpański pisemny poziom dwujęzyczny
JH - UDJ—język hiszpański ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JKJJR - PR—język kaszubski jako język regionalny pisemny poziom rozszerzony
JLJJMN - PR—język litewski jako język mniejszości narodowej pisemny poziom rozszerzony
JŁIKA - PR—język łaciński i kultura antyczna pisemny poziom rozszerzony
JN - PR—język niemiecki pisemny poziom rozszerzony
JN - DJ—język niemiecki pisemny poziom dwujęzyczny
JP - PR—język polski pisemny poziom rozszerzony
JR - PR—język rosyjski pisemny poziom rozszerzony
JR - DJ—język rosyjski pisemny poziom dwujęzyczny
JR - UDJ—język rosyjski ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JW - PR—język włoski pisemny poziom rozszerzony
JW - DJ—język włoski pisemny poziom dwujęzyczny
M - PR—matematyka pisemny poziom rozszerzony
MZZWJA - DJ—matematyka zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
MZZWJF - DJ—matematyka zestaw zadań w języku francuskim pisemny poziom dwujęzyczny
MZZWJN - DJ—matematyka zestaw zadań w języku niemieckim pisemny poziom dwujęzyczny
WOS - PR—wiedza o społeczeństwie pisemny poziom rozszerzony
JA - UO—język angielski ustny obowiązkowy
JA - UD—język angielski ustny dodatkowy
JBJJMN - UO—język białoruski jako język mniejszości narodowej ustny obowiązkowy
JF - UO—język francuski ustny obowiązkowy
JH - UO—język hiszpański ustny obowiązkowy
JH - UD—język hiszpański ustny dodatkowy
JKJJR - UD—język kaszubski jako język regionalny ustny dodatkowy
JLJJMN - UO—język litewski jako język mniejszości narodowej ustny obowiązkowy
JN - UO—język niemiecki ustny obowiązkowy
JN - UD—język niemiecki ustny dodatkowy
JP - UO—język polski ustny obowiązkowy
JR - UO—język rosyjski ustny obowiązkowy
JR - UD—język rosyjski ustny dodatkowy
JUJJMN - UO—język ukraiński jako język mniejszości narodowej ustny obowiązkowy
JW - UO—język włoski ustny obowiązkowy
Informacja dodatkowa
Powyższa tabela przedstawia zdawalność dla całego egzaminu maturalnego oraz średnie wyniki egzaminów z poszczególnych przedmiotów.
Informacje na temat wyników egzaminów pochodzą ze strony internetowej właściwej dla szkoły Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.
Pliki źródłowe do pobrania:
mazowieckie
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.