Zarządzanie studia w Poznaniu - uczelnie publiczne

Komentarze (0)

Zarządzanie studia w Poznaniu - uczelnie publiczne

Komentarze (0)
Zarządzanie studia w Poznaniu - uczelnie publiczne

Zarządzanie studia w Poznaniu - uczelnie publiczne

Studia w Poznaniu na kierunku zarządzanie można podjąć na 1 uczelni publicznej: Uniwersytecie Ekonomicznym. Studia stacjonarne są bezpłatne.

 

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Kierunek studiów Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu realizowany jest w systemie dwustopniowym – są to trzyletnie studia I stopnia, kończące się tytułem licencjata, a następnie dwuletnie studia II stopnia, kończące się tytułem magistra.

W rekrutacji 2022/2023 studia możesz podjąć w trybie:

  • stacjonarnym (studia bezpłatne, limit miejsc: 240 osób)
  • niestacjonarnym

 

Na Zarządzaniu w Poznaniu odnajdą się osoby, które są dobrze zorganizowane i potrafią rozporządzać zasobami, odnajdują się w roli lidera, a także ci, którzy interesują się naukami społecznymi, a nauki ścisłe nie sprawiają im większego kłopotu. Studiując Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, możesz wybrać jedną z oferowanych specjalności, są to: handel i marketing, komunikacja w biznesie, zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami, zarządzanie projektami, zarządzanie przedsiębiorstwami, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz konsulting gospodarczy,

Kierunek studiów Zarządzanie umożliwi adeptom zdobycie kompetencji w zakresie budowania strategii personalnych, kształtowania relacji, komunikacji i negocjacji oraz uruchamiania przedsięwzięć gospodarczych. W czasie zajęć studenci będą zdobywać niezbędną wiedzę z zakresu marketingu i finansów. Program studiów przewiduje również obowiązkowe praktyki co pozwoli studentom na sprawdzenie się i na nabycie nowych praktycznych umiejętności. 

Przedmioty, jakie czekają na studentów Zarządzania to m.in. statystyka, zarządzanie jakością, zarządzanie projektami, komunikacja marketingowa, finanse, zarządzanie, język obcy oraz socjologia.

Absolwenci kierunku studiów Zarządzanie mogą znaleźć zatrudnienie jako specjaliści do spraw kontaktów z klientami, analitycy w agencjach badań marketingowych oraz menedżerowie do spraw komunikacji marketingowej.

Dowiedz się więcej

Sprawdź

Studia z zarządzania w Poznaniu

Studia z zarządzania

Kierunki studiów w Poznaniu

WSZYSTKO O KIERUNKU ZARZĄDZANIE - POZNAŃ

Komentarze (0)