Filologia studia prywatne w Wrocławiu - uczelnie niepubliczne

Komentarze (0)

Filologia studia prywatne w Wrocławiu - uczelnie niepubliczne

Komentarze (0)

Filologia studia prywatne w Wrocławiu - uczelnie niepubliczne

Studia w Wrocławiu na kierunku filologia można podjąć na 1 uczelni prywatnej - niepublicznej: Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu. Studia stacjonarne i niestacjonarne w uczelniach prywatnych są płatne.

 

Filologia studia - uczelnie niepubliczne (prywante) we Wrocławiu  

  • Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
 

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Studia na kierunku Filologia na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu realizowane są w systemie dwustopniowym – jako pierwsze są to trzyletnie studia licencjackie, a następnie dwuletnie studia magisterskie.

W rekrutacji 2023/2024 studia możesz podjąć w trybach:

  • stacjonarne (cena za pierwszy rok studiów wynosi 5700 zł)
  • niestacjonarne (cena za pierwszy rok studiów wynosi 5700 zł)

 

Kierunek studiów Filologia we Wrocławiu przeznaczony jest dal osób zainteresowanych kulturą, filozofią, historią i co najważniejsze językiem, danego kręgu cywilizacyjnego. Decydując się na Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu możesz wybrać jedną z oferowanych specjalności, są to: filologia angielska, filologia angielska od podstaw, filologia germańska od podstaw oraz filologia hiszpańska od podstaw.

Studia na kierunku Filologia, są świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce poszerzyć swoje umiejętności lingwistyczne m.in. w zakresie słownictwa branżowego, marketingu lub sprzedaży. W toku studiów studenci zdobędą wiedzę z zakresu kultury i literatury danego obszaru językowego, a także poznają na poziomie C1 wybrany przez siebie język obcy, dzięki czemu absolwenci tego kierunku studiów będą mogli znaleźć pracę m.in. jako tłumacze.

Przedmioty, z jakimi mogą zmierzyć się studenci Filologii to m.in. gramatyka opisowa, analiza tekstu literackiego, historia literatury danego kraju, analiza źródłowa, drugi język obcy oraz praktyka zawodowa.

Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie np. w biurach marketingowych, agencjach reklamowych, ośrodkach kulturalnych, ambasadach, muzeach i galeriach sztuki, jednostkach administracyjnych oraz w urzędach.

Sprawdź

Kierunki studiów we Wrocławiu

Studia filologiczne we Wrocławiu

Studia filologiczne

 

WSZYSTKO O KIERUNKU FILOLOGIA - WROCŁAW

Komentarze (0)