Architektura wnętrz studia prywatne w Wrocławiu - uczelnie niepubliczne

Komentarze (0)

Architektura wnętrz studia prywatne w Wrocławiu - uczelnie niepubliczne

Komentarze (0)

Architektura wnętrz studia prywatne w Wrocławiu - uczelnie niepubliczne

Studia w Wrocławiu na kierunku architektura wnętrz można podjąć na 1 uczelni prywatnej - niepublicznej:

  • Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu

Studia stacjonarne i niestacjonarne w uczelniach prywatnych są płatne.

 

Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu

Kierunek studiów Architektura wnętrz na Wyższej Szkole Humanistycznej we Wrocławiu realizowany jest w systemie jednostopniowym – są to trzyletnie studia I stopnia, kończące się tytułem licencjata.

W rekrutacji 2022/2023 studia możesz podjąć w trybie:

  • stacjonarnym
  • niestacjonarnym

 

Studia na kierunku Architektura wnętrz we Wrocławiu przeznaczone są dla osób zainteresowanych architekturą, sztuką, kulturą oraz posiadających zmysł artystyczny i umiejętności manualne. Istotna jest tutaj umiejętność rysunku odręcznego, która będzie niezbędna w czasie studiów i wykonywania przyszłego zawodu architekta.  

Wybierając kierunek studiów Architektura Wnętrz na Wyższej Szkole Humanistycznej we Wrocławiu, nauczysz się projektować oraz aranżować wnętrza o ich różnym przeznaczeniu, a także dowiesz się jak zrekonstruować i odrestaurować wnętrza historyczne np. w muzeach czy pałacach. W toku studiów dowiesz się jak tworzyć projekty mebli i innych elementów wyposażenia – tych nowoczesnych, jak i stylizowanych np. na antyki. Zostaniesz także przygotowany do projektowania obiektów wystawienniczych, które będą spełniały wszystkie obowiązujące zasady ergonomii.

Przedmioty, z jakimi jeszcze mogą spotkać się studenci Architektury wnętrz to m.in. liternictwo, wybrane zagadnienia sztuki współczesnej, budownictwo, projektowanie koncepcyjne, projektowanie architektoniczne, język obcy oraz filozofia.

Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie m.in. w agencjach reklamowych, biurach projektowych, firmach budowlano-architektonicznych oraz działach projektowych firm meblarskich.

Studia architektoniczne

WSZYSTKO O KIERUNKU ARCHITEKTURA WNĘTRZ - WROCŁAW

Komentarze (0)