Mechanika i budowa maszyn studia prywatne w Warszawie - uczelnie niepubliczne

Komentarze (0)

Mechanika i budowa maszyn studia prywatne w Warszawie - uczelnie niepubliczne

Komentarze (0)

Mechanika i budowa maszyn studia prywatne w Warszawie - uczelnie niepubliczne

Studia w Warszawie na kierunku mechanika i budowa maszyn można podjąć na 1 uczelni prywatnej - niepublicznej: Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Studia stacjonarne i niestacjonarne w uczelniach prywatnych są płatne.

 

Mechanika i budowa maszyn studia - uczelnie niepubliczne (prywante) w Warszawie

 

1. Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Studia techniczne na kierunku Mechanika i budowa maszyn będące propozycją Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, które realizowane są w systemie jednostopniowym. Są to trzyipółletnie studia I stopnia, które kończą się tytułem inżyniera.

W rekrutacji 2023/2024 studia możesz podjąć w trybie:

  • stacjonarnym (cena za pierwszy rok studiów wynosi 8520 zł)
  • niestacjonarne (cena za pierwszy rok studiów wynosi 7680 zł)

Jeśli interesujesz się zagadnieniami z zakresu mechaniki i technologii, a przedmioty ścisłe nie stanowią dla ciebie większego wyzwania, to kierunek studiów Mechanika i budowa maszyn może być dla ciebie świetną propozycją. W ofercie Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie możemy znaleźć kilka specjalności, dzięki którym każdy ze studentów może znaleźć coś dla siebie i rozwijać się w zakresie interesującej go dziedziny, są to m.in.:

  • budowa i serwisowanie samochodów,
  • projektowanie i sterowanie komputerowe.

Będąc studentem kierunku studiów Mechanika i budowa maszyn w Warszawie, zdobędziesz rozległą wiedzę z zakresu przedmiotów ścisłych oraz budowy maszyn, co umożliwi ci w przyszłości zawodowo zajmować się np. konstruowaniem nowych urządzeń lub udoskonalaniem nowych modeli. Jako student dowiesz się m.in., jak tworzyć oprogramowania i jakie ma ono znaczenie we współczesnej mechanice. W trakcie studiów będziesz mieć również okazję do rozwinięcia swoich kompetencji językowych w zakresie wybranego przez ciebie języka obcego na poziomie B2.

Zajęcia, jakie czekają na studentów kierunku Mechanika i budowa maszyn często uzależnione są od wybranej specjalności przez studenta. Niektóre z przedmiotów to m.in. matematyka, fizyka, inżynieria, technologia montażu, język obcy, diagnostyka, materiałoznawstwo, a także podstawy zarządzania. W programie studiów przewidziano również czas na zrealizowanie przez studentów praktyk zawodowych w wybranych przez nich placówkach lub instytucjach.

Będąc absolwentem kierunku studiów Mechanika i budowa maszyn możesz podjąć zatrudnienie m.in. w przedsiębiorstwach zajmujących się przemysłem maszynowych lub eksploatacją maszyn, jednostkach akredytacyjnych, firmach konsultingowych, a także w jednostkach naukowo-badawczych i instytutach naukowych.

Dowiedz się więcej 

Sprawdź

Kierunki studiów w Warszawie

WSZYSTKO O KIERUNKU MECHANIKA I BUDOWA MASZYN - WARSZAWA

Komentarze (0)