Informacja w środowisku cyfrowym - limity

Informacja w środowisku cyfrowym - limity

Informacja w środowisku cyfrowym - limity

Co roku uczelnie lub właściwy minister (np. Minister Zdrowia dla kierunku lekarskiego i lekarsko-dentystycznego, Minister Obrony Narodowej dla kandydatów na żołnierzy zawodowych czy Minister Sprawiedliwości dla funkcjonariuszy służby więziennej) określają limity przyjęć na studia stacjonarne oraz niestacjonarne na określonym kierunku studiów uwzględniając możliwości dydaktyczne uczelni, oraz zapotrzebowanie na absolwentów tych studiów.

Orientacyjne limity miejsc na kierunku informacja w środowisku cyfrowym na poszczególnych uczelniach

Wybierz rok

Uczelnie

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Poziom studiów
Forma studiów
I stopnia II stopnia jednolite
Uniwersytet Łódzki Uniwersytet Łódzki stacjonarne I stopnia:
40
II stopnia:
-
jednolite:
-
Dowiedz się więcej
niestacjonarne I stopnia:
-
II stopnia:
-
jednolite:
-
Dowiedz się więcej

Szczegółowe informacje na temat limitów należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Komentarze (4)

Papryka odpowiedz

Ten kierunek to jakiś żart jak cały widział XD

Gość odpowiedz

Znajdźcie sobie inny kierunek, dla własnego dobra.

Filip odpowiedz

Kierunek w sumie fajny, ciekawe rzeczy są omawiane. Ale jeśli pójdziecie na to, to będziecie sobie psuć nerwy. Chyba większość kierunków w Polsce jest lepiej prowadzona niż ten.

Kasia Kowalska odpowiedz

Nie polecam. Kierunek sam w sobie może nie jest zły, ale jego organizacja już tak. Proponuję wybrać podobny w innym mieście, byle nie Łódź.