Informacja w środowisku cyfrowym - progi punktowe

Informacja w środowisku cyfrowym - progi punktowe

Informacja w środowisku cyfrowym - progi punktowe

Progi punktowe na studia to forma rankingu kandydatów ubiegających się o przyjęcie na daną uczelnię wyższą. Liczba punktów uzyskanych przez kandydata zależy od różnych czynników np. wyników z egzaminu maturalnego, dodatkowego egzaminu wstępnego, rozmowy kwalifikacyjnej, czy w przypadku studiów II stopnia ocen na dyplomie ze studiów I stopnia. Każda uczelnia posiada własny przelicznik punktów, jak również zestaw przedmiotów maturalnych, które bierze pod uwagę w procesie kwalifikacyjnym na poszczególne kierunki studiów. Oznacza to, że należy zapoznać się z zasadami punktacji na konkretnej uczelni – tej, w której chcemy studiować. Należy pamiętać, że progi puntowe są zmienne, ponieważ ustalane są dla rekrutacji w danym roku.

Progi punktowe na kierunek informacja w środowisku cyfrowym na poszczególnych uczelniach

Wybierz rok

Uczelnie

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Poziom studiów
Forma studiów
I stopnia II stopnia jednolite
Uniwersytet Łódzki Uniwersytet Łódzki stacjonarne I stopnia:
207
II stopnia:
-
jednolite:
-
Dowiedz się więcej
niestacjonarne I stopnia:
-
II stopnia:
-
jednolite:
-
Dowiedz się więcej

Szczegółowe informacje na temat progów należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Komentarze (4)

Papryka odpowiedz

Ten kierunek to jakiś żart jak cały widział XD

Gość odpowiedz

Znajdźcie sobie inny kierunek, dla własnego dobra.

Filip odpowiedz

Kierunek w sumie fajny, ciekawe rzeczy są omawiane. Ale jeśli pójdziecie na to, to będziecie sobie psuć nerwy. Chyba większość kierunków w Polsce jest lepiej prowadzona niż ten.

Kasia Kowalska odpowiedz

Nie polecam. Kierunek sam w sobie może nie jest zły, ale jego organizacja już tak. Proponuję wybrać podobny w innym mieście, byle nie Łódź.