Terminy rekrutacji na studia Drzwi otwarte na uczelniach Terminy matury Terminy egzaminu ósmoklasisty
Wyniki matur
Do matury w Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych w Toruniu w 2025 roku przystąpiło 15 uczniów. Świadectwo dojrzałości otrzymali wszyscy maturzyści podchodzący do egzaminu. Zdawalność całego egzaminu maturalnego wyniosła 100%.
Wyniki poszczególnych egzaminów przedstawia poniższa tabela.
| przedmiot | zdawalność | średni wynik śr. wynik | liczba zdających l. zdających |
|---|---|---|---|
| język polski poziom podstawowy | 100,0% | 58,5% | 15 |
| język angielski poziom podstawowy | 100,0% | 90,3% | 15 |
| matematyka poziom podstawowy | 100,0% | 44,3% | 15 |
| historia sztuki poziom rozszerzony | - | 54,3% | 13 |
| język angielski poziom rozszerzony | - | 78,0% | 13 |
| język polski poziom rozszerzony | - | 5,2% | 5 |
Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych
informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie
szkoły:
Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych w Toruniu
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są
wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie
prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
odpowiedz
Straszne warunki, brud, robaki, smród.
odpowiedz
Nie da się opisać jak okropnie zorganizowana jest ta szkoła. Klasa maturalna jest traktowana jak gdyby nic nie znaczyli - OKROPNE - JAK MOŻNA DAĆ KLASIE MATURALNEJ PLAN, KTÓRY ICH KRZYWDZI I NIE DAJE CZASU NA NAUKĘ. LUDZIE MAJĄ ZAŁAMANIA NERWOWE PRZEZ TO JAK SĄ TRAKTOWANI! KLASA MATURALNA KOŃCZY O PÓŹNYCH GODZINACH OD 17 DO 18. NIEPOJĘTE! LUDZIE KTÓRZY DOJEŻDŻAJĄ SĄ W DOMU O 20 LUB PÓŹNIEJ!!! NIE POLECAM SZKOŁY! KRZYWDZI PSYCHICZNIE I WYKAŃCZA FIZYCZNIE!!!
odpowiedz
Nie polecam, banda nie-ogarów, zwykłego wyjścia do kina nie potrafią zorganizować. Trzecia już dyrektorka jest niedostępna, socjopatka uczy historii sztuki, wpada na lekcjach w histerię, wypisuje do uczniów po nocach na grupie i krzyczy na nauczycieli na korytarzach. Co pół roku nowi nauczyciele, piąta od polskiego, w sumie to się im nie dziwię. Tylko Pan od historii jest fantastyczny. Nie polecam tej szkoły.