Technikum nr 2 w ZSZ im. M. Skłodowskiej-Curie

Technikum nr 2 w ZSZ im. M. Skłodowskiej-Curie

Wyniki matur

Do matury w Technikum nr 2 w ZSZ im. M. Skłodowskiej-Curie w 2025 roku przystąpiło 82 uczniów. Świadectwo dojrzałości otrzymało 71 maturzystów. Zdawalność całego egzaminu maturalnego wyniosła 86%.

Wyniki poszczególnych egzaminów przedstawia poniższa tabela.

Wyniki matury 2025 (część pisemna) - Technikum nr 2 w ZSZ im. M. Skłodowskiej-Curie w Płocku

przedmiot poziom zdawalność średni wynik śr. wynik liczba zdających l. zdających
język polski poziom podstawowy podstawowy 96,3% 58,0% 82
język angielski poziom podstawowy podstawowy 91,5% 76,8% 82
matematyka poziom podstawowy podstawowy 97,6% 61,7% 82
fizyka poziom rozszerzony rozszerzony - 12,8% 9
geografia poziom rozszerzony rozszerzony - 33,1% 8
historia poziom rozszerzony rozszerzony - - 1
informatyka poziom rozszerzony rozszerzony - - 3
język angielski poziom rozszerzony rozszerzony - 56,9% 69
matematyka poziom rozszerzony rozszerzony - 9,8% 37
wiedza o społeczeństwie poziom rozszerzony rozszerzony - - 1

Informacje na temat wyników egzaminów pochodzą ze strony internetowej właściwej dla szkoły Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.
Pliki źródłowe do pobrania:

ul. Narodowych Sił Zbrojnych 7
09-400 Płock
243669991

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie szkoły: Technikum nr 2 w ZSZ im. M. Skłodowskiej-Curie
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Obserwator Ocena odpowiedz

Klasa technik informatyk. Klasa, którą szkoła się chwali. Niestety nie ma czym. Po 5 latach udręki, można potwierdzić, że nie ma tam po co iść. Nauczyciele przedmiotów zawodowych, chyba tylko z nazwy. Do egzaminu zawodowego nie ma kto przygotować. Mówi się oczywiście, że to uczniowie się nie uczą. Ale jeśli przez 3 lata nauczyciel za to odpowiedzialny przeprowadził 5 zajęć, a resztę zajmował się "własnymi obowiązkami", a uczniowie mieli zająć się sobą, to chyba czas na przemyślenia. W 3 klasie Mówi się uczniom, aby przypadkiem nie zdawali matury z informatyki. Każdy się dziwił dlaczego. Okazało się w 5 klasie, że w szkole nie ma nikogo, kto potrafi zrobić choć część zadań maturalnych. Więc uczniowie zostali sami. I tak wyglądało 5 lat, przez które dodatkowo jak mantrę im powtarzanożeby się wreszcie za coś wzięli, że jak zwykle nic nie potrafią. Wszystkim pozostają korepetycje i klimat w szkole, o którym wszyscy chcą jak najszybciej zapomnieć. A na koniec wyniki z matur zamknęły wszystkim usta. Ci słabi rzekomo uczniowie, mają wyniki z górnej półki. Niech się nauczyciele wstydzą, bo to niestety nie ich zasługa.