Bezpieczeństwo wewnętrzne w Szczecinie - ceny

Bezpieczeństwo wewnętrzne w Szczecinie - ceny

Bezpieczeństwo wewnętrzne w Szczecinie - ceny

Ceny za pierwszy rok studiów na kierunku BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE

Uczelnie

Filtrowanie
Status uczelni
Forma studiów
stacjonarne niestacjonarne
Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych stacjonarne:
5400 zł
niestacjonarne:
5400 zł
Dowiedz się więcej
Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński stacjonarne:
bezpłatne (limit: 120)
niestacjonarne:
6400 zł
Dowiedz się więcej

Źródło: Strony internetowe uczelni (16.06.2023)

Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni klikając powyższy link "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Komentarze (1)

Inga odpowiedz

Całkiem ciekawy artykuł. U mnie temat bezpieczeństwa wewnętrznego pojawił się dopiero w ostatniej klasie technikum i nie do końca wiedziałam, czy przedmioty, które wybrałam na maturze, będą pasować do tych wymaganych na studiach. Akurat wszystko się zgadzało i od października będę studiowała ten kierunek na WSKZ. Tę uczelnię akurat poleciła mi moja przyjaciółka, która studiuje tam podobny kierunek i jest bardzo pozytywnie zaskoczona. Mówiła, że uczelnia naucza online, materiały są udostępniane na platformie, student ma do nich dostęp i, co dla niej było ważne, wykłady są prowadzone przez praktyków, którzy przekazują sprawdzoną na własnych doświadczeniach wiedzę.