Terminy rekrutacji na studia Drzwi otwarte na uczelniach Terminy matury Terminy egzaminu ósmoklasisty
Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją w Warszawie - progi
Podczas rekrutacji na studia 2026/2027 na kierunek archiwistyka i zarządzanie dokumentacją w Warszawie na większości uczelni publicznych najczęściej punktowane są następujące przedmioty maturalne: wiedza o społeczeństwie, matematyka, język łaciński i kultura antyczna, język obcy nowożytny, język polski, historia sztuki, geografia, historia.
Progi punktowe na kierunek archiwistyka i zarządzanie dokumentacją na poszczególnych uczelniach
| I stopnia | II stopnia | jednolite | |||
|---|---|---|---|---|---|
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w WarszawieWydział Nauk Historycznych |
stacjonarne |
I stopnia: 50,7 |
II stopnia: - |
jednolite: - |
Dowiedz się więcej |
| niestacjonarne |
I stopnia: - |
II stopnia: - |
jednolite: - |
Dowiedz się więcej |
Szczegółowe informacje na temat progów należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.