Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - rekrutacja na studia 2021/2022

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - rekrutacja na studia 2021/2022

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - rekrutacja na studia 2021/2022

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu jest jedną z najważniejszych uczelni w naszym kraju. Jej misją jest rozwijanie osobowości i umiejętności studentów, rozwijanie kompetencji zawodowych i społecznych niezbędnych do pracy i życia we współczesnej Europie, ale także działalność, która przyczynia się do doskonalenia poziomu zdrowia i jakości życia Polaków przez tworzenie, poszerzanie i upowszechnianie wiedzy w zakresie kultury fizycznej.

Z Akademią związane są wybitne nazwiska ze świata sportu. Do grona absolwentów uczelni należą bowiem między innymi: Kazimierz Górski, Ryszard Szurkowski, Urszula Włodarczyk, Rafał Kubacki, czy Renata Mauer.

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu prowadzi kształcenie na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich. Ponadto, oferuje studia podyplomowe i doktoranckie.

Uczelnia oferuje również przystąpienie do popularnego programu Erasmus+, umożliwiającego odbycie części studiów bądź praktyk w uczelniach zagranicznych.

Ofertę edukacyjną Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu prezentują dwa wydziały: Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Wydział Fizjoterapii. Katalog dydaktyczny składa się z sześciu kierunków. Są to: Fizjoterapia, Kosmetologia, Terapia zajęciowa, Wychowanie fizyczne, Turystyka i rekreacja, Sport.

Niektóre kierunki dzielą się na specjalności. Na przykład kierunek Sport oferuje takie ścieżki kształcenia jak: Trener, Trener przygotowania motorycznego, Menedżer sportu, Trener personalny, Sport paraolimpijski, Menedżer organizacji sportowej, Odnowa biologiczna w sporcie, Żywienie i suplementacja w sporcie.

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite od 01.06.2021 do 09.07.2021
Studia II stopnia od 01.06.2021 do 30.08.2021

Studia stacjonarne

Termin rekrutacji studia I stopnia:

od 01.06.2021 do 09.07.2021

Termin rekrutacji studia II stopnia:

od 01.06.2021 do 30.08.2021

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na na stronie uczelni: Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - studia 2021

Studia podyplomowe - Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu: znaleziono 0

Grupa kierunku

    Nie znaleziono wyników spełniających kryteria wyszukiwania

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Komentarze (0)