Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

ul. Bursaki 12

20-150 Lublin

tel. 81 452 94 73

e-mail: rekrutacja@wspa.pl

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

ul. Bursaki 12

20-150 Lublin

tel. 81 452 94 73

e-mail: rekrutacja@wspa.pl

 • FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne, online
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne online
  poziom studiów: I stopnia I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat licencjat

  Celem kształcenia jest zapoznanie się z mechanizmami funkcjonowania rynków finansowych, banków i przedsiębiorstw. Studenci rozwijają umiejętności przewidywania i badania zjawisk ekonomicznych, a wszystko to za sprawą specjalistycznych warsztatów i kursów obejmujących zakres funkcjonowania giełdy, kierowania projektami, komunikacji, autoprezentacji, czy tzw. small biznesu. Finanse i rachunkowość w WSPA to także profesjonalna nauka języka obcego używanego w biznesie i samodzielnego zarządzania portfelem papierów wartościowych.

  Studia na kierunku Finanse i rachunkowość w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie dzielą się na następujące specjalności: Finanse i bankowość, Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw, Analiza rynku finansowego. Każda realizowana specjalność kładzie nacisk na rozwijanie konkretnych umiejętności, dzięki którym studenci stają się specjalistami w swojej dziedzinie.

  dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Finanse i bankowość
  • Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Finanse i bankowość
  • Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw

  Studia I stopnia online

  • Finanse i bankowość
  • Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (7)

Damian Krawiec Ocena odpowiedz

"Ważna praca w korpo" z tym się kojarzy ten kierunek i fajnie, bo wykładowcy zdają sobie sprawę z ambicji i realizują plan na 200% swojej mocy i chęci, mimo że czasem temat może być nudny

Ignacy Ocena odpowiedz

Poszedłem na finanse i rachunkowość ze względu na duże perspektywy na rynku pracy. Jestem na drugim roku specjalizacji finanse i bankowość, bo w sumie chciałbym pracować w banku po studiach. Przed studiami w sumie nie miałem pojęcia na czym się opiera ekonomia i te sprawy, więc w sumie bardzo mnie studia rozwinęły po samym jednym roku. Bardzo lubię zajęcia z ewidencjonowania operacji finansowych, ale wszystkie zajęcia są mocno rozwijające i można się wiele z nich wyciągnąć.

Rafał 23 Ocena odpowiedz

Niedługo zaczynam 3 rok. Polecam swoją specjalizację - finanse i bankowość jestem zadowolony z niej. Zajęcia są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób, są ciekawe i zachęcają do samodzielnej pracy.

Kamil Ocena odpowiedz

Prowadzący bardzo profesjonalni, ciekawe zajęcia.

Maciek Ocena odpowiedz

Duża ilość zajęć praktycznych i warsztatów pozwoliła mi na poszerzenie swoich umiejętności ;)

Ola Ocena odpowiedz

Super kierunek, polecam w 100%!!!

mary Ocena odpowiedz

Studiuję w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji żeby uczyć się od najlepszych. Studia powinny mieć praktyczną formę i rozwijać samodzielne myślenie. Tutaj, dzięki różnym projektom i warsztatom nabieram pewności siebie, która przyda mi się tak samo jak dogłębna wiedza.