Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

ul. Bursaki 12

20-150 Lublin

tel. 81 452 94 73

e-mail: rekrutacja@wspa.pl

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

ul. Bursaki 12

20-150 Lublin

tel. 81 452 94 73

e-mail: rekrutacja@wspa.pl

 • GOSPODARKA PRZESTRZENNA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne, online
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne online
  poziom studiów: I stopnia I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku 3,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier inżynier

  Celem kształcenia jest pozyskanie dogłębnej wiedzy z obszaru przestrzennej organizacji społeczno-gospodarczej, ekonomicznej, przyrodniczej i technicznej, czyli czynników niezbędnych do prawidłowego kształtowania zurbanizowanej przestrzeni i jej ochrony. Gospodarka przestrzenna w WSPA to także jedyne w Polsce realizowanie na studiach inżynierskich programu studiów podyplomowych z zakresu wyceny nieruchomości.

  Studia na kierunku Gospodarka przestrzenna w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji dzielą się na następujące specjalności: Wycena nieruchomości, Rewitalizacja, Zarządzanie nieruchomościami, najem i pośrednictwo. Każda realizowana specjalność rozwija konkretne umiejętności, a co się z tym wiąże nakierowuje na konkretną ścieżkę kariery zawodowej.

  dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Wycena nieruchomości
  • Rewitalizacja
  • Nowe instrumenty planistyczne

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Wycena nieruchomości
  • Rewitalizacja
  • Nowe instrumenty planistyczne

  Studia I stopnia online

  • Wycena nieruchomości
  • Rewitalizacja
  • Nowe instrumenty planistyczne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (7)

Misia Ocena odpowiedz

Ja nigdy nie byłam zostawiona sama sobie, nie jestem asem i potrzebuję dużo czasu żeby opanować temat i zawsze wykładowcy mi pomagali i odpowiadali na moje pytania. ja polecam.

Ewelina B Ocena odpowiedz

Jestem dość zadowolona ze swojego kierunku studiów. Mamy sporo praktycznych zajęć, są prowadzone z pasją przez fachowców w swoich dziecinach i to widać. Zarażają nas pasją :) Dobrą opcją też jest możliwość zrealizowania programu studiów podyplomowych w cenie i czasie inżynierki. Sama specjalizacja wyceny nieruchomości jest przydatna i zdecydowanie ją wszystkim polecam

Marcin96 Ocena odpowiedz

Moim zdaniem gospodarka przestrzenna to bardzo przyszłościowy kierunek i dlatego się zdecydowałem na studia :) Skończyłem 1 stopień na WSPA i jestem w trakcie magisterki. Uważam, że bardzo dobrze zostałem przygotowany i gdybym mógł cofnąć czas to drugi raz wybrał bym to samo

Ann Ocena odpowiedz

Biorą zlepek nauczycieli akademickich z innych uczelni, a zwłaszcza Ci z Politechniki mają zbytnio wygórowane wymagania, zamiast przeznaczać czas na dzielenie się wiedzą ze studentem, zaznajomienie go z tematem, to jesteś praktycznie skazany sam na siebie.

Krystian Ocena odpowiedz

Od zawsze lubiłem planowanie i gospodarowanie dlatego wybrałem ten kierunek i jestem bardzo zadowolony

Olo Ocena odpowiedz

Ciekawe zajęcia, nie będziecie się tu nudzić!

karol Ocena odpowiedz

Już od dziecka czułem, że gospodarka przestrzenna będzie moim wyborem na całe życie. Interesowało mnie dlaczego budynek stoi w tym miejscu, a nie gdzie indziej, albo czy można byłoby go zastąpić czymś lepszym, a gdy już poniszczeje to jak go odnowić i nadać nowe funkcje? I właśnie z chęci spełnienia dziecięcych marzeń znalazłem się na studiach w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie