Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

ul. Bursaki 12

20-150 Lublin

tel. 81 452 94 73

e-mail: rekrutacja@wspa.pl

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

ul. Bursaki 12

20-150 Lublin

tel. 81 452 94 73

e-mail: rekrutacja@wspa.pl

 • GOSPODARKA PRZESTRZENNA Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Gospodarka przestrzenna w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie realizowany jest na Wydziale Nauk Technicznych. Celem kształcenia jest pozyskanie dogłębnej wiedzy z obszaru przestrzennej organizacji społeczno-gospodarczej, ekonomicznej, przyrodniczej i technicznej, czyli czynników niezbędnych do prawidłowego kształtowania zurbanizowanej przestrzeni i jej ochrony. Gospodarka przestrzenna w WSPA to także jedyne w Polsce realizowanie na studiach inżynierskich programu studiów podyplomowych z zakresu wyceny nieruchomości.

  Studia na kierunku Gospodarka przestrzenna w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji dzielą się na następujące specjalności: Wycena nieruchomości, Rewitalizacja, Zarządzanie nieruchomościami, najem i pośrednictwo. Każda realizowana specjalność rozwija konkretne umiejętności, a co się z tym wiąże nakierowuje na konkretną ścieżkę kariery zawodowej.

  dowiedz się więcej

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Wycena nieruchomości
  • Rewitalizacja

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Wycena nieruchomości
  • Rewitalizacja

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (4)

Ann Ocena

Biorą zlepek nauczycieli akademickich z innych uczelni, a zwłaszcza Ci z Politechniki mają zbytnio wygórowane wymagania, zamiast przeznaczać czas na dzielenie się wiedzą ze studentem, zaznajomienie go z tematem, to jesteś praktycznie skazany sam na siebie.

Krystian Ocena

Od zawsze lubiłem planowanie i gospodarowanie dlatego wybrałem ten kierunek i jestem bardzo zadowolony

Olo Ocena

Ciekawe zajęcia, nie będziecie się tu nudzić!

karol Ocena

Już od dziecka czułem, że gospodarka przestrzenna będzie moim wyborem na całe życie. Interesowało mnie dlaczego budynek stoi w tym miejscu, a nie gdzie indziej, albo czy można byłoby go zastąpić czymś lepszym, a gdy już poniszczeje to jak go odnowić i nadać nowe funkcje? I właśnie z chęci spełnienia dziecięcych marzeń znalazłem się na studiach w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: