• TRANSPORT

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne, online
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne online
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier

  Na kierunku Transport proponowane są 3 specjalności: Transport spedycja i logistyka (TSL), Systemy informatyczne w łańuchu dostaw oraz Eksploatacja Dronów (ED).

  Absolwent specjalności TSL posiądzie wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne w zakresie analizy i globalnego zarządzania oraz nowoczesnych rozwiązań logistycznych i spedycyjnych w transporcie krajowym i międzynarodowym.

  Absolwenci nowej specjalności Eksploatacja Dronów (ED) posiądą wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne pozwalające na samodzielne wykonywanie lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi w polskiej przestrzeni powietrznej oraz zostaną przygotowani do zdania egzaminu państwowego w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego do uzyskania Świadectwa Kwalifikacji uprawniającego do komercyjnego wykorzystania dronów ("prawo jazdy" na drona).

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne Specjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Transport, spedycja i logistyka
  • Systemy informatyczne w łańcuchu dostaw

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Transport, spedycja i logistyka
  • Systemy informatyczne w łańcuchu dostaw

  Studia I stopnia online

  • Transport, spedycja i logistyka
  • Systemy informatyczne w łańcuchu dostaw

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (5)

maciej Ocena odpowiedz

Przydatne studia, bardzo nastawione na to, że by wyszkolić studentów i żeby mieli prace po studiach

olek Ocena odpowiedz

bardzo przyjemny kierunek studiów; moim zdaniem jest dobrze prowadzone i szykuja nas na prawdziwe zycie a to jest wazne moim zdaniem; dużo praktyki :)

Kasia Ocena odpowiedz

profesjonalna kadra i przyjazna atmosfera cechuje tą uczelnie

Mateusz Ocena odpowiedz

super kierunek, bardzo mili wykładowcy

emma Ocena odpowiedz

Od dziecka lubiłem samochody i wszystko co się z nimi wiąże. Naturalnym wyborem studiów był Transport. A dlaczego akurat w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji? Bo ta uczelnia przygotowuje do różnych ważnych egzaminów, na przykład na certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym. Dlatego przeprowadziłem się do Lublina z samego Przemyśla