• TRANSPORT Stopień: I REKRUTACJA

  Na kierunku Transport proponowane są 4 specjalności: Transport spedycja i logistyka (TSL), Bezpieczeństwo ruchu drogowego (BRD), Bezpieczeństwo transportu z elementami rzeczoznawstwa technicznego (BTERT) oraz Eksploatacja Dronów (ED).

  Absolwent specjalności TSL posiądzie wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne w zakresie analizy i globalnego zarządzania oraz nowoczesnych rozwiązań logistycznych i spedycyjnych w transporcie krajowym i międzynarodowym.

  W przypadku specjalności BRD, główną cechą absolwenta będzie znajomość zagadnień związanych z czynnikami wpływającymi na bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz metodami działań na rzecz jego polepszenia.

  Absolwenci specjalności BTERT będą stanowić wykwalifikowaną kadrę techniczną w dziedzinie rzeczoznawstwa technicznego środków i systemów transportu.

  Absolwenci nowej specjalności Eksploatacja Dronów (ED) posiądą wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne pozwalające na samodzielne wykonywanie lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi w polskiej przestrzeni powietrznej oraz zostaną przygotowani do zdania egzaminu państwowego w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego do uzyskania Świadectwa Kwalifikacji uprawniającego do komercyjnego wykorzystania dronów ("prawo jazdy" na drona).

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Transport spedycja i logistyka
  • Bezpieczeństwo ruchu drogowego
  • Bezpieczeństwo transportu z elementami rzeczoznawstwa technicznego
  • Eksploatacja dronów

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Transport spedycja i logistyka
  • Bezpieczeństwo ruchu drogowego
  • Bezpieczeństwo transportu z elementami rzeczoznawstwa technicznego
  • Eksploatacja dronów

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj.

Opinie (3)

Kasia Ocena

profesjonalna kadra i przyjazna atmosfera cechuje tą uczelnie

Mateusz Ocena

super kierunek, bardzo mili wykładowcy

emma Ocena

Od dziecka lubiłem samochody i wszystko co się z nimi wiąże. Naturalnym wyborem studiów był Transport. A dlaczego akurat w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji? Bo ta uczelnia przygotowuje do różnych ważnych egzaminów, na przykład na certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym. Dlatego przeprowadziłem się do Lublina z samego Przemyśla


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: