• TURYSTYKA I REKREACJA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Turystyka i rekreacja w Uniwersytecie Ignatianum w Krakowie, to studia o profilu praktycznym ukierunkowane społecznie, humanistycznie i przyrodniczo (geograficznie), w których akcent został położony na wypracowanie profesjonalnego warsztatu pracy w różnorodnych firmach i instytucjach rynku usług turystycznych i rekreacyjnych.

  Ich celem jest wykształcenie u studentów zespołu wiedzy, umiejętności zawodowych i kompetencji społecznych, dzięki którym absolwent turystyki i rekreacji Uniwersytet Ignatianum w Krakowie będzie przygotowany do wykonywania zawodów w zakresie objętym ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych oraz zawodów związanych z procesami rekreacji (z wyłączeniem wymagających wykształcenia medycznego lub pokrewnego).

  Ścieżki kształcenia
  Studia I stopnia:

  • Turystyka międzynarodowa i regionalna
  • Turystyka biznesowa i kwalifikowana

  dowiedz się więcej>

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneŚcieżki kształcenia

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Turystyka międzynarodowa i regionalna
  • Turystyka biznesowa i kwalifikowana

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Ignatianum w Krakowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Natalia Ocena odpowiedz

Studia na tym kierunku pokazują, że turystyka i rekreacja to zdecydowanie kierunek interdyscyplinarny. Ciekawe wykłady, świetni wykładowcy którzy nie wywołują żadnej presji. Ponadto wiele zajęć w plenerze sprawia,że bardzo sie cieszę że wybrałam Akademię Ignatianum.