• LOGISTYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier

  Kierunek Logistyka w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie realizowany jest w Kolegium Zarządzania. Celem kształcenia jest uzyskanie wiedzy i umiejętności, niezbędnych do operacyjnego zarządzania logistycznego w ramach działów funkcjonalnych podmiotów gospodarczych. Studenci poznają zasady projektowania, rozpoznawania, diagnozowania i monitorowania procesów logistycznych, zarządzania procesowego i zarządzania efektywnymi i elastycznymi systemami wytwórczymi, czy też zarządzania powierzchnią magazynową. Logistyka w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to także szansa na zdobycie znaczących i prestiżowych certyfikatów, na przykład Certyfikat Kompetencji Logistycznych (Candidate European Senior Logistician).

  Studia na kierunku Logistyka w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie dzielą się na następujące specjalności: Logistyka produkcji i procesów magazynowych, Zarządzanie łańcuchem dostaw, Transport i spedycja, Logistyka biznesu elektronicznego. Każda realizowana specjalność zakłada przekazanie wiedzy z konkretnego obszaru, a co za tym idzie, nakierowanie na konkretną ścieżkę kariery zawodowej.

  Lista przedmiotów do zaliczenia w toku nauki na kierunku Logistyka nie jest najkrótsza, a znajdują się na niej, między innymi, takie zagadnienia jak: zarządzanie produkcją i usługami, logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw, logistyka zakupów, ekonomika transportu, negocjacje handlowe, kierowanie zespołami ludzkimi. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Logistyki mogą wykorzystać jako menedżerowie organizacji ruchu transportowego w firmach transportowych, inżynierowie jakości, inżynierowie utrzymania ruchu, kierownicy magazynu, inżynierowie systemów telematycznych, specjaliści do spraw organizacji produkcji.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Logistyka produkcji i procesów magazynowych
  • Logistyka biznesu elektronicznego
  • Transport i spedycja
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Logistyka produkcji i procesów magazynowych
  • Logistyka biznesu elektronicznego
  • Transport i spedycja
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Opinie (2)

Dunia Ocena odpowiedz

Proszę o potwierdzenie: studia licencjackie o kierunku logistyka, trwają 3,5 roku ?

patryk Ocena odpowiedz

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to świetna uczelnia, bo uczą w niej praktycy, ludzie z branży, którzy po prostu wiedzą o czym mówią i opowiadają nam o własnych doświadczeniach. To ogromny plus, ogromna zaleta, gdy mówi do ciebie ktoś, kto przeżył określoną sytuację, a nie przeczytał ją w książce. Polecam tę uczelnię.