• FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ Stopień: I REKRUTACJA

  Finanse i rachunkowość w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni to kierunek skierowany do tych, którzy planują związać swoją przyszłość zawodową z instytucjami finansowymi. Studenci poznają zagadnienia z zakresu ekonomii, zarządzania finansami, prawem, czy zarządzaniem w biznesie. Finanse i rachunkowość w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni to także tajniki zarządzania ryzykiem, kontroli finansowej i ekonomiki przedsiębiorstw.

  Studia na kierunku Finanse i rachunkowość w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni dzielą się na dwie specjalności: Finanse i bankowość, Rachunkowość. Jakie przedmioty realizowane są w toku nauki? Na przykład: zarządzanie ryzykiem w banku komercyjnym, międzynarodowe rynku finansowe, budżetowanie, rachunkowość podatkowa, zarządzanie płynnością finansową przedsiębiorstwa. A co po studiach? Absolwenci Finansów i rachunkowości znajdą zatrudnienie w bankach, kasach oszczędnościowo- kredytowych, instytucjach pośrednictwa finansowego, spółdzielniach.

  Studia I stopnia

  Specjalności:

  • Finanse i Bankowość
  • Rachunkowość
  wymagania rekrutacyjne

   

  dokładne informacje znajdziesz tutaj

Opinie (1)

Tomek Ocena

Największą zaletą studiów na Finansach i rachunkowości w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu jest to, że część wykładowców to pracownicy różnych instytucji finansowych, którzy omawiają z nami współczesne zagadnienia z branży, dzielą się swoimi przemyśleniami, sytuacjami. Jednym słowem, uczymy się od doświadczonych praktyków


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: