ul. Cegielniana 14 

35-310 Rzeszów

Tel. 17 867 04 80

dziekanat.r@wspia.eu

ul. Cegielniana 14 

35-310 Rzeszów

Tel. 17 867 04 80

dziekanat.r@wspia.eu

 • ZARZĄDZANIE Stopień: I REKRUTACJA

  WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa to jedna z największych uczelni niepublicznych w kraju, kształcąca w zakresie administracji, prawa i biznesu. Jednym z kierunków jest Zarządzanie, prowadzone na studiach pierwszego stopnia.

  Proponujemy Państwu nowoczesną ofertę dydaktyczną: „nowy kierunek studiowania – administracja//zarządzanie”. Studia rozpoczynasz na kierunku „administracja//zarządzanie”. Pierwszy rok ma charakter ogólny i przygotowuje Cię do podjęcia świadomej i rozsądnej decyzji o wyborze kierunku studiów i specjalności. Decyzję tę podejmiesz dopiero pod koniec I roku studiów.

  Wybierając kierunek Zarządzanie pozyskujesz szeroką wiedzę z zakresu nauk o zarządzaniu, jak i nauk pokrewnych, które dotyczą istoty, prawidłowości oraz problemów funkcjonowania przedsiębiorstw, instytucji publicznych i struktur bezpieczeństwa państwa. Studenci nabywają umiejętności rozpoznawania, diagnozowania i rozwiązywania problemów gospodarowania zasobami ludzkimi, rzeczowymi, finansowymi oraz informacjami.

  wymagania rekrutacyjne

   

  Szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (2)

Patrycja Ocena

Początkowo nie mogłam się zdecydować czy wybrać administracje czy zarządzanie i dzięki tej uczelni i możliwości wyboru dopiero pod koniec pierwszego roku, dokonałam dobrego wyboru. Polecam

Olek Ocena

Bardzo ciekawy kierunek prowadzony przez wybitnych profesorów! Polecam


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: