ul. Cegielniana 14 

35-310 Rzeszów

Tel. 17 867 04 80

dziekanat.r@wspia.eu

ul. Cegielniana 14 

35-310 Rzeszów

Tel. 17 867 04 80

dziekanat.r@wspia.eu

 • ZARZĄDZANIE

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa to jedna z największych uczelni niepublicznych w kraju, kształcąca w zakresie administracji, prawa i biznesu. Jednym z kierunków jest Zarządzanie, prowadzone na studiach pierwszego stopnia.

  Proponujemy Państwu nowoczesną ofertę dydaktyczną: „nowy kierunek studiowania – administracja//zarządzanie”. Studia rozpoczynasz na kierunku „administracja//zarządzanie”. Pierwszy rok ma charakter ogólny i przygotowuje Cię do podjęcia świadomej i rozsądnej decyzji o wyborze kierunku studiów i specjalności. Decyzję tę podejmiesz dopiero pod koniec I roku studiów.

  Wybierając kierunek Zarządzanie pozyskujesz szeroką wiedzę z zakresu nauk o zarządzaniu, jak i nauk pokrewnych, które dotyczą istoty, prawidłowości oraz problemów funkcjonowania przedsiębiorstw, instytucji publicznych i struktur bezpieczeństwa państwa. Studenci nabywają umiejętności rozpoznawania, diagnozowania i rozwiązywania problemów gospodarowania zasobami ludzkimi, rzeczowymi, finansowymi oraz informacjami.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Psychologia w zarządzaniu
  • Informatyka w biznesie
  • Zarządzanie i prawo w biznesie
  • Zarządzanie finansami
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Psychologia w zarządzaniu
  • Informatyka w biznesie
  • Zarządzanie i prawo w biznesie
  • Zarządzanie finansami
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Patrycja Ocena odpowiedz

Początkowo nie mogłam się zdecydować czy wybrać administracje czy zarządzanie i dzięki tej uczelni i możliwości wyboru dopiero pod koniec pierwszego roku, dokonałam dobrego wyboru. Polecam

Olek Ocena odpowiedz

Bardzo ciekawy kierunek prowadzony przez wybitnych profesorów! Polecam