ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

 • TURYSTYKA I REKREACJA Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Turystyka i rekreacja w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi zakłada przekazanie szerokiej wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych, społecznych i ekonomicznych. Studenci uczą się organizowania pracy i podejmowania różnych przedsięwzięć w sferze turystyki i rekreacji, przygotowywania ofert turystycznych oraz ich promowania i sprzedawania. Turystyka i rekreacja w AHE to także praktycznie umiejętności w zakresie funkcjonowania hotelu, pensjonatu czy gospodarstwa agroturystycznego,  oraz zarządzania  gastronomią i funkcjonowania  ośrodków  sanatoryjnych.

  Jakie przedmioty realizowane są w programie kierunku Turystyka i rekreacja? Na liście znajdziemy następujące zagadnienia: marketing w turystyce, sprzedaż produktów turystycznych, produkt turystyczny i reklama, aktywne formy czasu wolnego, kreatywne zarządzanie w turystyce, kuchnie regionalne i obcych narodów, elementy marketingu w gastronomii. A co po studiach? Absolwenci Turystyki i rekreacji w AHE znajdą zatrudnienie w hotelach, hostelach, ośrodkach wypoczynkowych, biurach podróży, agencjach turystycznych, ośrodkach sportowych.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Zarządzanie w branży horeca (hotel, restauracja, catering
  • Marketing i organizacja usług turystycznych

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Zarządzanie w branży horeca (hotel, restauracja, catering
  • Marketing i organizacja usług turystycznych

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

tomek Ocena

Przyjechałem na studia z Ełku, aby zdobyć jak najlepsze wykształcenie, a następnie prowadzić własną działalność w obszarze turystyki. Wybrałem Akademię Humanistyczno- Ekonomiczną w Łodzi i nie żałuję swojej decyzji. Tutaj dowiem się wszystkiego, co potrzebne, aby osiągnąć sukces w mojej branży


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: