ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

 • TRANSPORT

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne, online
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne online
  poziom studiów: I stopnia I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku 3,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier inżynier

  Założeniem kształcenia jest wnikliwe poznanie zasad funkcjonowania nowoczesnego transportu, czyli inżynierii środków transportowych, inżynierii ruchu i analizy systemów transportowych. Transport w AHE to przygotowanie do pracy w kadrze kierowniczej działów transportowych przedsiębiorstw, firm spedycyjnych i centrów logistycznych wszystkich krajów członkowskich Unii Europejskiej. Patronem kierunku jest Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne.

  A jakie przedmioty realizowane są na tym kierunku? Na przykład: mechanika techniczna, ochrona środowiska w transporcie, metrologia, systemy transportowe, kreatywny rozwój podmiotu, prawo handlowe, modelowanie procesów transportowych, podstawy budowy maszyn, infrastruktura transportu. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Transportu mogą wykorzystać w przedsiębiorstwach transportowych i spedycyjnych, działach transportowych przedsiębiorstw, centrach logistycznych, administracji rządowej i samorządowej.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Logistyka w transporcie
  • Transport lądowy
  • Systemy produktowo-usługowe w transporcie

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Logistyka w transporcie
  • Transport lądowy
  • Systemy produktowo-usługowe w transporcie

  Studia I stopnia online

  • Logistyka w transporcie
  • Transport lądowy
  • Systemy produktowo-usługowe w transporcie

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Monika P Ocena odpowiedz

Czy są to studia płatne ?

paweł Ocena odpowiedz

Transport to coraz popularniejsza dziedzina, a co za tym idzie rośnie konkurencja na rynku. Trzeba być najlepiej przygotowanym, aby bez kłopotów poradzić sobie na wymagającym rynku pracy. Dlatego wybrałem studia w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi