• TRANSPORT Stopień: I REKRUTACJA

  Założeniem kształcenia jest wnikliwe poznanie zasad funkcjonowania nowoczesnego transportu, czyli inżynierii środków transportowych, inżynierii ruchu i analizy systemów transportowych. Transport w AHE to przygotowanie do pracy w kadrze kierowniczej działów transportowych przedsiębiorstw, firm spedycyjnych i centrów logistycznych wszystkich krajów członkowskich Unii Europejskiej. Patronem kierunku jest Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne.

  A jakie przedmioty realizowane są na tym kierunku? Na przykład: mechanika techniczna, ochrona środowiska w transporcie, metrologia, systemy transportowe, kreatywny rozwój podmiotu, prawo handlowe, modelowanie procesów transportowych, podstawy budowy maszyn, infrastruktura transportu. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Transportu mogą wykorzystać w przedsiębiorstwach transportowych i spedycyjnych, działach transportowych przedsiębiorstw, centrach logistycznych, administracji rządowej i samorządowej.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Logistyka w transporcie
  • Transport lądowy
  • Systemy produktowo-usługowe w transporcie

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Logistyka w transporcie
  • Transport lądowy
  • Systemy produktowo-usługowe w transporcie

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (2)

Monika P Ocena

Czy są to studia płatne ?

paweł Ocena

Transport to coraz popularniejsza dziedzina, a co za tym idzie rośnie konkurencja na rynku. Trzeba być najlepiej przygotowanym, aby bez kłopotów poradzić sobie na wymagającym rynku pracy. Dlatego wybrałem studia w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: