• PRAWO

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne, online
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne online
  poziom studiów: jednolite magisterskie jednolite magisterskie jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat 5 lat 5 lat
  tytuł zawodowy: magister magister magister

  Kierunek Prawo w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji realizowany jest na dwóch wydziałach: Wydziale Prawa w Warszawie oraz Zamiejscowym Wydziale Prawa w Londynie. Celem kształcenia jest otwarcie drogi do podjęcia wszelkiego typu aplikacji prawniczych: sędziowskiej, radcowskiej, prokuratorskiej, adwokackiej, komorniczej, a także podjęcia pracy w sektorze prywatnego biznesu, w korporacjach międzynarodowych oraz pozarządowych organizacjach i instytucjach publicznych.

  Studia na kierunku Prawo w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji, na Wydziale Prawa w Warszawie, dzielą się na moduły: Prawo sądowe, Prawo w biznesie, Medycyna sądowa, Prawo robotyki i sztucznej inteligencji, Psychologia sądowa. Zamiejscowy Wydział w Londynie oferuje specjalności, których łączna liczba wynosi dwadzieścia dziewięć. Jakie to specjalności? Na przykład: Specjalista w zakresie funkcjonowania organów władzy państwowej, Specjalista z zakresu prawa i finansów w biznesie, Specjalista z zakresu prawa brytyjskiego, Specjalista z zakresu restrukturyzacji przedsiębiorstw i upadłości, Specjalista z zakresu prawa i administracji jednostek służby zdrowia, Chińskie prawo gospodarcze. W programie nauczania znajdują się takie przedmioty jak: logika i argumentacja prawna, historia powszechna prawa, prawo konstytucyjne, historia prawa polskiego, prawo karne, prawo administracyjne, prawo handlowe, prawo Unii Europejskiej, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo gospodarcze publiczne, prawo upadłościowe, postępowanie cywilne. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Prawa w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji będą mogli wykorzystać w sektorze prywatnego biznesu, korporacjach międzynarodowych, pozarządowych organizacjach i instytucjach publicznych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

 • PRAWO - STUDIA ONLINE

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: online
  Pokaż więcej

  forma studiów: online
  poziom studiów: jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat
  tytuł zawodowy: magister

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Inkaminka Ocena odpowiedz

Wszystko super,bardzo pro studenci,wysoki poziom