Ul. Jagiellońska 82F

03-301 Warszawa

tel. 22 262 88 88, 22 262 88 89

e-mail: rektorat@uth.edu.pl

Ul. Jagiellońska 82F

03-301 Warszawa

tel. 22 262 88 88, 22 262 88 89

e-mail: rektorat@uth.edu.pl

 • ARCHITEKTURA WNĘTRZ

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata • 3,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3,5 roku
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kierunek Architektura wnętrz w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie realizowany jest na Wydziale Inżynieryjnym. Celem kształcenia jest pozyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie świadomego i odpowiedzialnego kształtowania najbliższego otoczenia człowieka. Studenci przygotowują się do zespołowej i indywidualnej pracy projektowej w zakresie architektury wnętrz oraz do organizowania działalności projektowej. Architektura wnętrz w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie to także umiejętności komunikowania się i aktywnego uczestniczenia w pracy zespołowej.

  Studia na kierunku Architektura wnętrz w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie posiadają trzy specjalności: Home design, Wnętrza publiczne, Projektowanie wystaw. Realizowane w ramach kierunku specjalności to dla studentów szczegółowa wiedza, oraz konkretne umiejętności, wśród których wyróżnić można: posługiwanie się komputerowymi narzędziami projektowania, wizualizacji koncepcji twórczych, projektowania przestrzeni wystawienniczych, promocji produktów rynkowych. Jakie przedmioty obowiązują w programie nauczania? Na przykład: geometria wykreślna, oprogramowanie inżynierskie AutoCAD, pracownia rysunku i malarstwa, budownictwo ogólne, pracownia historii sztuki, szkic architektoniczny, historia wzornictwa i architektury wnętrz, prawo budowlane, oświetlenie i iluminacja, psychofizjologia widzenia. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Architektury wnętrz w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie będą mogli wykorzystać w firmach architektonicznych zajmujących się projektowaniem wnętrz, teatrach, planach zdjęciowych, galeriach sztuki, muzeach.

  Specjalności:

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Home design
  • Public interiors design

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Home design
  • Public interiors design

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Techniczno - Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

agnieszka Ocena odpowiedz

Uczelnia Techniczno- Handlowa w Warszawie to takie miejsce, w którym swobodnie możesz tworzyć, realizować swoje pomysły, dyskutować o własnych projektach. To wspaniała uczelnia, stawiająca na pomysłowych i ambitnych, młodych ludzi