• ARCHITEKTURA WNĘTRZ Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Architektura wnętrz w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie realizowany jest na Wydziale Inżynieryjnym. Celem kształcenia jest pozyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie świadomego i odpowiedzialnego kształtowania najbliższego otoczenia człowieka. Studenci przygotowują się do zespołowej i indywidualnej pracy projektowej w zakresie architektury wnętrz oraz do organizowania działalności projektowej. Architektura wnętrz w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie to także umiejętności komunikowania się i aktywnego uczestniczenia w pracy zespołowej.

  Studia na kierunku Architektura wnętrz w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie posiadają trzy specjalności: Home design, Wnętrza publiczne, Projektowanie wystaw. Realizowane w ramach kierunku specjalności to dla studentów szczegółowa wiedza, oraz konkretne umiejętności, wśród których wyróżnić można: posługiwanie się komputerowymi narzędziami projektowania, wizualizacji koncepcji twórczych, projektowania przestrzeni wystawienniczych, promocji produktów rynkowych. Jakie przedmioty obowiązują w programie nauczania? Na przykład: geometria wykreślna, oprogramowanie inżynierskie AutoCAD, pracownia rysunku i malarstwa, budownictwo ogólne, pracownia historii sztuki, szkic architektoniczny, historia wzornictwa i architektury wnętrz, prawo budowlane, oświetlenie i iluminacja, psychofizjologia widzenia. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Architektury wnętrz w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie będą mogli wykorzystać w firmach architektonicznych zajmujących się projektowaniem wnętrz, teatrach, planach zdjęciowych, galeriach sztuki, muzeach.

  Specjalności:

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Home design
  • Wnętrza publiczne
  • Projektowanie wystaw

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Home design
  • Wnętrza publiczne
  • Projektowanie wystaw

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

agnieszka Ocena

Uczelnia Techniczno- Handlowa w Warszawie to takie miejsce, w którym swobodnie możesz tworzyć, realizować swoje pomysły, dyskutować o własnych projektach. To wspaniała uczelnia, stawiająca na pomysłowych i ambitnych, młodych ludzi


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: