• INFORMATYKA Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Informatyka w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie realizowany jest na Wydziale Inżynieryjnym. Celem kształcenia jest zrozumienie działania współczesnych systemów komputerowych oraz pozyskanie wiedzy z zakresu podstaw informatyki, systemów operacyjnych, sieci komputerowych, baz danych, inżynierii oprogramowania, programowania komputerów. Informatyka w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie to kształcenie specjalistów, którzy będą doskonale poruszać się w zagadnieniach ogólno-informatycznych i dla których problematyka bardziej zaawansowana, związana między innymi z teorią sygnałów i informacji, automatyką i robotyką czy programowaniem zdarzeniowym, nie będzie stanowiła barier.

  Studia na kierunku Informatyka w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie posiadają następujące specjalności: Inżynieria oprogramowania, Technologie internetowe. Proponowane specjalności to szczegółowa wiedza i konkretne umiejętności. Studenci poznają takie zagadnienia jak: podstawy techniki cyfrowej, architektura komputerów, sieci komputerowe, języki programowania, algorytmy i struktury danych. Bogaty program nauczania zawiera następujące przedmioty: fizyka, matematyka, logika i teoria mnogości, podstawy techniki cyfrowej, programowanie obiektowe, podstawy ekonomii, bazy danych. A co po studiach? Absolwenci Informatyki w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie znajdą zatrudnienie w firmach zajmujących się produkcją oprogramowania, zespołach programistów, zespołach realizujących projekty portali i stron www, agencjach reklamowych i promocyjnych, firmach doradczych.

  Specjalności:

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Inżynieria oprogramowania
  • Technologie internetowe

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Inżynieria oprogramowania
  • Technologie internetowe

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

filip Ocena

Studiuję w Uczelni Techniczno- Handlowej, aby zyskać wiedzę nowoczesną, na której będę mógł oprzeć realizację planów zawodowych


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: