• INFORMATYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku • 4 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 4 lata
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier

  Kierunek Informatyka w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie realizowany jest na Wydziale Inżynieryjnym. Celem kształcenia jest zrozumienie działania współczesnych systemów komputerowych oraz pozyskanie wiedzy z zakresu podstaw informatyki, systemów operacyjnych, sieci komputerowych, baz danych, inżynierii oprogramowania, programowania komputerów. Informatyka w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie to kształcenie specjalistów, którzy będą doskonale poruszać się w zagadnieniach ogólno-informatycznych i dla których problematyka bardziej zaawansowana, związana między innymi z teorią sygnałów i informacji, automatyką i robotyką czy programowaniem zdarzeniowym, nie będzie stanowiła barier.

  Studia na kierunku Informatyka w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie posiadają następujące specjalności: Inżynieria oprogramowania, Technologie internetowe. Proponowane specjalności to szczegółowa wiedza i konkretne umiejętności. Studenci poznają takie zagadnienia jak: podstawy techniki cyfrowej, architektura komputerów, sieci komputerowe, języki programowania, algorytmy i struktury danych. Bogaty program nauczania zawiera następujące przedmioty: fizyka, matematyka, logika i teoria mnogości, podstawy techniki cyfrowej, programowanie obiektowe, podstawy ekonomii, bazy danych. A co po studiach? Absolwenci Informatyki w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie znajdą zatrudnienie w firmach zajmujących się produkcją oprogramowania, zespołach programistów, zespołach realizujących projekty portali i stron www, agencjach reklamowych i promocyjnych, firmach doradczych.

  Specjalności:

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne Specjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Inżynieria oprogramowania
  • Programista języka python
  • Inżynieria cyberbezpieczeństwa
  • Inżynieria danych

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Inżynieria oprogramowania
  • Programista języka python
  • Inżynieria cyberbezpieczeństwa
  • Inżynieria danych

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Techniczno - Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

filip Ocena odpowiedz

Studiuję w Uczelni Techniczno- Handlowej, aby zyskać wiedzę nowoczesną, na której będę mógł oprzeć realizację planów zawodowych