ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

 • PRAWO W BIZNESIE

  Rekrutacja

  stopień: (II) czas trwania: 2 lata
  tryb: niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: niestacjonarne
  typ studiów: II stopnia
  czas trwania: 2 lata
  tytuł zawodowy: magister

  Kierunek Prawo w biznesie w Uczelni Łazarskiego w Warszawie realizowany jest na Wydziale Prawa i Administracji. Najważniejszym założeniem kształcenia jest przygotowanie do efektywnego prowadzenia własnej działalności, poprzez nabycie dogłębnej wiedzy z obszaru prawa, marketingu, pozyskiwania funduszy i świadczenia usług drogą elektroniczną. Studenci zapoznają się z zasadami prawa reklamy, prawa podatkowego, ochrony danych osobowych, ochrony konsumenta, prawa ubezpieczeniowego, czy prawa budowlanego.

  Studia na kierunku Prawo w biznesie w Uczelni Łazarskiego w Warszawie nie posiadają specjalności, a w programie nauczania znajdują się następujące przedmioty: prawo i praktyka jego stosowania, ochrona prawna w Polsce, opodatkowanie dochodu przedsiębiorcy, prawo kontraktów, prawo karne gospodarcze, prawo nieruchomości, postępowanie egzekucyjne w administracji, prawo nowych technologii, rachunkowość podatkowa, systemy zarządzania bezpieczeństwem pracy, kontrola państwowa, partnerstwo publiczno- prywatne.

  A jaka przyszłość czeka absolwentów tego kierunku? Osoby, które ukończyły kierunek Prawo w biznesie w Uczelni Łazarskiego w Warszawie znajdą zatrudnienie w organach administracji publicznej, kancelariach prawniczych, bankach, firmach konsultingowych, działach finansowych przedsiębiorstw.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Opinie (0)