ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

 • PRAWO W BIZNESIE

  Rekrutacja

  stopień: (II) czas trwania: 2 lata
  tryb: niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: niestacjonarne
  poziom studiów: II stopnia
  czas trwania: 2 lata
  tytuł zawodowy: magister

  Kierunek Prawo w biznesie w Uczelni Łazarskiego w Warszawie realizowany jest na Wydziale Prawa i Administracji. Najważniejszym założeniem kształcenia jest przygotowanie do efektywnego prowadzenia własnej działalności, poprzez nabycie dogłębnej wiedzy z obszaru prawa, marketingu, pozyskiwania funduszy i świadczenia usług drogą elektroniczną. Studenci zapoznają się z zasadami prawa reklamy, prawa podatkowego, ochrony danych osobowych, ochrony konsumenta, prawa ubezpieczeniowego, czy prawa budowlanego.

  Studia na kierunku Prawo w biznesie w Uczelni Łazarskiego w Warszawie nie posiadają specjalności, a w programie nauczania znajdują się następujące przedmioty: prawo i praktyka jego stosowania, ochrona prawna w Polsce, opodatkowanie dochodu przedsiębiorcy, prawo kontraktów, prawo karne gospodarcze, prawo nieruchomości, postępowanie egzekucyjne w administracji, prawo nowych technologii, rachunkowość podatkowa, systemy zarządzania bezpieczeństwem pracy, kontrola państwowa, partnerstwo publiczno- prywatne.

  A jaka przyszłość czeka absolwentów tego kierunku? Osoby, które ukończyły kierunek Prawo w biznesie w Uczelni Łazarskiego w Warszawie znajdą zatrudnienie w organach administracji publicznej, kancelariach prawniczych, bankach, firmach konsultingowych, działach finansowych przedsiębiorstw.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne Specjalności

  Studia II stopnia niestacjonarne

  • Prawo w gospodarce
  • Administracja w gospodarce
  • Esg w lotnictwie

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)