ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

 • ECONOMICS Stopień: I II REKRUTACJA

  Kierunek Economis w Uczelni Łazarskiego w Warszawie realizowany jest na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Dziedzina łączy w sobie fundamentalną wiedzę teoretyczną, przede wszystkim zorientowaną na metody ilościowe, z rozwojem silnych kompetencji indywidualnych w takich dziedzinach jak ekonomia, zarządzanie, rachunkowość i prawo. Studenci pozyskują wiedzę na temat wyzwań i możliwości, jakie dają rynki wschodzące i gospodarki w okresach przejściowych, jak również nabywają umiejętności analitycznych i nowoczesnego podejścia do biznesu.

  Studia na kierunku Economis w Uczelni Łazarskiego w Warszawie nie posiadają specjalności, a program nauczania składa się z następujących przedmiotów: mathematics, information technology for business, statistics, dynamic economic analysis, international business law, managerial economis, banking and finance, investment analysis.

  Program studiów na kierunku Economics dopasowany jest do współczesnych wymagań rynku pracy, dlatego absolwenci tego kierunku w Uczelni Łazarskiego znajdą zatrudnienie w międzynarodowych korporacjach, podmiotach handlu zagranicznego, bankach, międzynarodowych instytucjach finansowych, agencjach marketingowych, agencjach reklamowych.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (0)


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia: