ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

 • ECONOMICS

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3 lata 2 lata
  tytuł zawodowy: licencjat magister

  Kierunek Economis w Uczelni Łazarskiego w Warszawie realizowany jest na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Dziedzina łączy w sobie fundamentalną wiedzę teoretyczną, przede wszystkim zorientowaną na metody ilościowe, z rozwojem silnych kompetencji indywidualnych w takich dziedzinach jak ekonomia, zarządzanie, rachunkowość i prawo. Studenci pozyskują wiedzę na temat wyzwań i możliwości, jakie dają rynki wschodzące i gospodarki w okresach przejściowych, jak również nabywają umiejętności analitycznych i nowoczesnego podejścia do biznesu.

  Studia na kierunku Economis w Uczelni Łazarskiego w Warszawie posiadają specjalności na I stopniu: Data Science in Economics, z kolei program nauczania składa się z następujących przedmiotów: mathematics, information technology for business, statistics, dynamic economic analysis, international business law, managerial economis, banking and finance, investment analysis.

  Program studiów na kierunku Economics dopasowany jest do współczesnych wymagań rynku pracy, dlatego absolwenci tego kierunku w Uczelni Łazarskiego znajdą zatrudnienie w międzynarodowych korporacjach, podmiotach handlu zagranicznego, bankach, międzynarodowych instytucjach finansowych, agencjach marketingowych, agencjach reklamowych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)