Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

International relations

ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

International relations

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

 • INTERNATIONAL RELATIONS

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3 lata 2 lata
  tytuł zawodowy: licencjat magister

  Kierunek International Relations w Uczelni Łazarskiego w Warszawie realizowany jest na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Założeniem kształcenia jest przygotowanie do pełnienia funkcji lidera, mającego wpływ na zmiany polityczne i społeczne. Studenci uczą się analizować i oceniać współczesne zjawiska gospodarczo-społeczne, w tym wyzwania i konflikty w perspektywie europejskiej i światowej, a także nabywają doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku poprzez codzienny kontakt ze studentami z całego świata. 

  Studia na kierunku International Relations w Uczelni Łazarskiego w Warszawie posiadają specjalności: European Studies, Diplomacy (studia I stopnia), European Administration, Leadreship and Statecraft (studia II stopnia).

  Jakie przedmioty składają się na program nauczania? Na przykład: Fundamentals of Politics: Advance Analysis, International Political Economy, Theories of International Relations, National & International Security, Human Rights & Environmental Protection, Globalization & Regionalization, Geopolitics in Contemporary World. China’s Case Study, Foundation of EU Law.

  Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci kierunku International Relations w Uczelni Łazarskiego w Warszawie będą mogli wykorzystać w placówkach dyplomatycznych i konsularnych, strukturach rządowych i politycznych, administracji państwowej i samorządowej, organizacjach międzynarodowych, organizacjach pozarządowych, korporacjach, mediach, ośrodkach naukowo- badawczych, ośrodkach eksperckich, agencjach reklamowych i marketingowych.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne Specjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • European studies
  • Diplomacy

  Studia II stopnia stacjonarne

  • Leadership and statecraft
  • Geopolitics

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)