l. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

tel. 61 27 11 000

fax: 61 27 11 199

info@cdv.pl

l. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

tel. 61 27 11 000

fax: 61 27 11 199

info@cdv.pl

 • ZARZĄDZANIE KREATYWNE Stopień: I II REKRUTACJA

  Kierunek Zarządzanie kreatywne w Collegium Da Vinci w Poznaniu skierowany jest do tych, którzy pragną nauczyć się nowoczesnego zarządzania, bazującego na połączeniu wielu dyscyplin, z potencjałem gospodarki elektronicznej na czele. Istotą jest uwzględnienie prędkości zachodzących zmian oraz połączenie wiedzy z obszaru zarządzania, rozwoju osobistego i nowych technologii.

  Studenci uczą się kreatywnych metod zarządzania zespołem projektowym z wykorzystaniem umiejętności miękkich, projektowania usług i rozwiązywania problemów biznesowych. Program nauczania został stworzony we współpracy ze światowymi liderami w zakresie innowacji w biznesie, tak, by nie odbiegały od najwyższych standardów zachodnich uczelni.

  Istotną cechą kierunku jest pozyskiwanie wiedzy i umiejętności poprzez zasadę „Learning by doing”, czyli realizując projekty grupowe, biorąc udział w warsztatach i realizując zadania i projekty badawczo-rozwojowe we współpracy z firmami partnerskimi. Zarządzanie kreatywne w Collegium Da Vinci w Poznaniu to kierunek realizowany zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Drugi stopień kształcenia oferowany jest także w języku angielskim.

  Studia na kierunku Zarządzanie kreatywne w Collegium Da Vinci w Poznaniu dzielą się na następujące specjalności: Design management, User experience (UX) design (na drugim stopniu).

  SPECJALNOŚĆ DESIGN MANAGEMENT skierowana jest do tych, którzy chcieliby rozwinąć swój warsztat menedżerski – biznesowy (hard skills) oraz osobisty (soft skills). Specjalność zakłada poznanie możliwości metod projektowych w zarządzaniu projektem lub organizacjami.

  SPECJALNOŚĆ USER EXPERIENCE (UX) DESIGN to zagłębienie się w temat projektowania doświadczeń korzystania z produktów i usług. Specjalność skierowana jest do osób, które zaczynają swoją przygodę z projektowaniem jak również osób, które na co dzień badają i projektują rozwiązania digitalowe.

  Jakie przedmioty składają się na program nauczania kierunku Zarządzanie kreatywne w CDV? Na przykład: socjologia, tutorial zespołowy, emocje i motywacja w procesie zarządzania, psychologia osobowości i różnic indywidualnych, komunikacja interpersonalna i wywieranie wpływu w procesie zarządzania, mikroekonomia, modele i gry biznesowe, finansowanie publiczne i fundusze Unii Europejskiej, budowa i komunikacja marki, budowanie relacji z klientem, zachowania organizacyjne, przywództwo w organizacji, marketing usług, jakość usług i obsługa klienta, technologie informacyjne, prawne aspekty działalności gospodarczej, organizacja pracy projektowej.

  wymagania rekrutacyjne

   

  dokładne informacje znajdziesz tutaj

Opinie (1)

adam Ocena

Nigdzie, na żadnej polskiej uczelni nie spotkałem takiego kierunku, jak również nie spotkałem tak rozbudowanej i niestandardowej formy nauki. Studia w Collegium Da Vinci nie mają nic wspólnego z nudnymi wykładami. Tutaj rzeczywiście dużo się dzieje i każdy student w ramach zajęć może wykorzystywać swoje pomysły. To praktyczna strona kształcenia. Dla mnie najlepsza.


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia: