• FILOLOGIA ANGIELSKA Stopień: I REKRUTACJA

    Kierunek Filologia angielska w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zakłada intensywną naukę języka obcego. Założeniem kształcenia jest pozyskanie wiedzy o języku, literaturze i kulturze z zakresu języka, a także nabycie umiejętności wykorzystywania tej wiedzy w praktyce. Istotą jest rozwinięcie znajomości języka obcego, zbliżonego do języka ojczystego. Filologia angielska w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach to także umiejętności rozwiązywania problemów zawodowych, gromadzenia, przetwarzania oraz przekazywania informacji, a także uczestniczenia w pracy zespołowej. Kierunek prowadzony jest zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym.

    Studia na kierunku Filologia angielska w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach dzielą się na dwie specjalności: Język angielski w biznesie, Translatoryka stosowana.

    wymagania rekrutacyjne

     

    Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

agnieszka Ocena

Studia na Filologii angielskiej wzięły się z pasji i ogromnego zainteresowania nie tylko językiem, ale i całą kulturą i literaturą. Chciałam po prostu zostać mistrzynią języka angielskiego. Dlatego wybrałam naukę w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: