• WZORNICTWO

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 4 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 4 lata 4 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kierunek Wzornictwo w Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych zakłada pozyskanie szerokiej wiedzy, będącej połączeniem sztuki, nauk humanistycznych i nauk technicznych, jak również umiejętności projektowych, niezbędnych do wykonywania zawodu projektanta. Kierunek posiada charakter interdyscyplinarny oraz wymiar praktyczny, czego efektem jest nacisk kładziony na przygotowanie absolwenta do sztuki projektowania nowoczesnych form użytkowych i towarzyszących im przestrzeni.

  Naukę wspomagają bogato wyposażone pracownie, na przykład komputerowa- z takimi programami jak: Autodesk Autocad, Autodesk 3DsMax, Adobe Design Suite CS6, Open Office, MS Office, Google Sketchup, V-Ray, McNeel Rhinoceros 3D, Graphisoft ArchiCad, Lumion, czy też nowych mediów, wyposażona w sprzęt i akcesoria do fotografiki oraz nagrywania i obróbki materiału audio- wideo. Co warto podkreślić, kierunek Wzornictwo został wpisany na listę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego jako jeden z piętnastu kluczowych kierunków kształcenia istotnych dla rozwoju rodzimej gospodarki.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Sopocka Akademia Nauk Stosowanych.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Hubert Ocena odpowiedz

podłączam się pod słowami koleżanki z I roku WZ NS 2020/21 :) Grupa zgodnie oceniła, że kierunek stwarza możliwości pod względem kreatywności i wsparcia studenta w projektowaniu różnych form użytkowych. samo dostanie się na kierunek był może trochę stresujący, ale dzięki wsparciu przesympatycznych pań z rekrutacji nie było czym się przejmowąć. Przyznam, że przy rekrutacji na inne uczelnie nie spotkałem się jeszcze z taką miłą obsługą studenta :)

anq00 Ocena odpowiedz

Jestem pierwszym rocznikiem Wzornictwa na SSW i nie ukrywam, że była lekka obawa przed podjęciem kierunku, ponieważ nie było poprzednich roczników. Teraz po semestrze wiem, że to był strzał w 10, bardzo kreatywne studia, które pod okiem specjalistów i kadry pozwalają rozwinąć skrzydła. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń, jeśli mam jakiś pomysł na produkt, a jedynie dawane są celne rady pod względem funkcjonalności wyrobu. No super! Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to polecam!!!