• BEZPIECZEŃSTWO W UŻYTKOWANIU I ZARZĄDZANIU SUBSTANCJAMI CHEMICZNYMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja
  Uczelnie Łódź - studia podyplomowe na kierunku Bezpieczeństwo w użytkowaniu i zarządzaniu substancjami chemicznymi
  Celem studiów podyplomowych jest przekazanie najnowszej wiedzy z zakresu bezpiecznego obchodzenia się, magazynowania, transportu i użytkowania substancji i mieszanin chemicznych w oparciu o aktualne przepisy prawa unijnego oraz krajowego.
  Program studiów podyplomowych uwzględnia przede wszystkim praktyczne zagadnienia związane z omawianymi tematami. Zajęcia prowadzone są metodami warsztatowymi z naciskiem na interaktywny udział słuchaczy i praktyczne rozwiązywanie realnych problemów.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW KOSMETYCZNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja
  Uczelnie Łódź - studia podyplomowe na kierunku Jakość i bezpieczeństwo produktów kosmetycznych
  Celem studiów podyplomowych jest przekazanie wiedzy z zakresu oceny bezpieczeństwa kosmetyku oraz umiejętności jej wykorzystania w praktyce. W trakcie studiów słuchacze zapoznają się z procedurami związanymi z wdrożeniem systemów jakości mających zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, oraz z ochroną własności przemysłowej. Zdobędą podstawowe informacje na temat zasad recepturowania kosmetyków oraz technik wykonywania badań fizykochemicznych, dermatologicznych i mikrobiologicznych.
  Absolwenci będą przygotowani do podjęcia pracy na stanowisku specjalisty w działach kontroli jakości, badawczo-rozwojowych, oceny bezpieczeństwa firm zajmujących się produkcją kosmetyków, specjalisty ds. systemów zarządzania jakością i sprzedaży produktów kosmetycznych, konsultanta firm kosmetycznych oraz doradcy handlowego.
  Wiedza zdobyta w czasie studiów daje szansę zatrudnienia w organach nadzoru (Inspekcja Sanitarna, Inspekcja Handlowa) zajmujących się oceną zgodności produktów kosmetycznych znajdujących się na rynku z przepisami prawa.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Łódzki.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (9)

Sylwia Ocena odpowiedz

Polecam Chemię Materiałów ze względu chociażby na niezłe laboratorium i urządzenia, z których mogą korzystać studenci, a nie służą tylko do stania i "pokazywania", że uczelnia je posiada ;)

Ninka Ocena odpowiedz

Studiowałam Chemię na I stopniu, teraz II stopień robię z Nauczania Chemii. Bardzo fajne zajęcia, i fajnie, że wydział daje możliwość połączenia takich kierunków dla osób, które chcą uczyć w szkole.

Piotr Ocena odpowiedz

Najlepsze lata, najlepsze wspomnienia, szkoda, że tak szybko zleciało.Sam Uniwersytet oceniam na 4 gwiazdki

Arek Ocena odpowiedz

Skończyłem Analitykę Chemiczną choć nie było łatwo he he, ale na pewno było warto. Pracuje tam gdzie chciałem, a to chyba najważniejsze :-)

Agnieszka Ocena odpowiedz

Fajny wydział. Jestem na Chemii i na prawdę co do innych studentów lepiej nie mogłam trafić. Super pomocni ludzie !

Kinga M. Ocena odpowiedz

Studiowałam Chemię na licencjacie i jest to bardzo dobra podstawa dla moich teraźniejszych studiów. Mam dużą wiedzę w porównaniu do osób, które studiowały Chemię, ale na innym Uniwersytecie, czym w sumie byłam zaskoczona :))

Karolina Ocena odpowiedz

Jestem studentką Chemii Kosmetyków i Farmaceutyków z Elementami Biznesu i jak na razie jestem zadowolona. To dopiero 1 rok, ale zajęcia wydają się ciekawe

Malwina Ocena odpowiedz

Chemia jest dziedziną, która zawsze będzie odgrywała olbrzymią rolę w życiu człowieka. Dlatego warto rozwijać się w jej zakresie. Zajęcia na Uniwersytecie Łódzkim pogłębiają wiedzę, a co ważniejsze, solidnie przygotowują do kariery zawodowej.

Karolina Ocena odpowiedz

Analityka chemiczna nie jest to bułka z masłem i nie ma się co oszukiwać, że jest inaczej. Ale na pewno jest to kierunek, który daje bardzo wiele satysfakcji i warto przyłożyć się do nauki. Studia na Uniwersytecie Łódzkim dają pewien komfort, z racji warunków jakie otrzymują studenci do tego, aby pogłębiać swoją wiedzę.