• PIELĘGNIARSTWO

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia II stopnia II stopnia
  czas trwania: 3 lata 2 lata 2 lata
  tytuł zawodowy: licencjat pielęgniarstwa magister pielęgniarstwa magister pielęgniarstwa

  Kształcenie na kierunku Pielęgniarstwo w Uczelni Medycznej im. Marii Skłodowskiej- Curie w Warszawie umożliwia pozyskanie praktycznej wiedzy z obszaru nauk medycznych.

  Studenci zaznajamiają się między innymi z: budową i funkcjami organizmu w warunkach prawidłowych i patologicznych, objawami klinicznymi oraz przebiegiem i sposobami postępowania diagnostycznego i terapeutycznego w różnych jednostkach chorobowych, mechanizmami funkcjonowania człowieka zdrowego i chorego, zasadami promocji zdrowia i profilaktyki chorób, systemem opieki zdrowotnej, a przede wszystkim modelami opieki pielęgniarskiej nad osobą zdrową, chorą, z niepełnosprawnością i umierającą.

  Co oczywiste, studenci Pielęgniarstwa rozwijają również jasno określone umiejętności, a także bardzo istotne kompetencje społeczne, na czele ze skutecznym i empatycznym porozumiewaniem się z pacjentem.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)