Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1

30-705 Kraków

 

Rekrutacja na studia: 12 252 44 04

rekrutacja@afm.edu.pl

 

Rekrutacja na studia podyplomowe: 12 252 45 47

podyplomowe@afm.edu.pl

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1

30-705 Kraków

 

Rekrutacja na studia: 12 252 44 04

rekrutacja@afm.edu.pl

 

Rekrutacja na studia podyplomowe: 12 252 45 47

podyplomowe@afm.edu.pl

 • ARCHITEKTURA

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 4 lata • 1,5 roku
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia II stopnia
  czas trwania: 4 lata 1,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier architekt magister inżynier

  Architektura to połączenie twardych zasad i odrobiny szaleństwa. To piękno i funkcjonalność. Owoc nieograniczonej wyobraźni. Naturalnie, o architekturze można dyskutować godzinami, ale znacznie lepiej poznawać ją od środka. Na wszystkich zainteresowanych kształceniem czeka kierunek Architektura w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, prowadzony na studiach pierwszego i drugiego stopnia.

  Studenci Architektury zdobywają wiedzę o projektowaniu architektonicznym i urbanistycznym, ochronie zabytków oraz planowaniu przestrzennym. Studenci uczą się jak kształtować przestrzeń miast, opracowywać plany miejscowe zagospodarowania terenu, a przy tym uwzględniać i rozumieć otoczenie. Poznają zasady projektowania architektonicznego budynków, aby projektować obiekty piękne i funkcjonalne.

  Studenci uczą się w tzw. Klasach Mistrzowskich. Zajęcia prowadzą uznani architekci- praktycy, którzy nie tylko mają duży dorobek naukowy, ale przede wszystkim ich projekty są realizowane i doceniane w licznych konkursach architektonicznych. Pawilon Polski na EXPO 2005, Opera Krakowska, Terminal lotniska Kraków Balice, Ogród Sztuk to tylko niektóre z realizacji stanowiących wizytówkę wykładowców Architektury w Krakowskiej Akademii.

  Kierunek Architektura w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego jest jedynym takim kierunkiem prowadzonym w uczelniach niepublicznych, który otrzymał akredytację Unii Europejskiej. Uzyskany dyplom uznawany jest przez wszystkie kraje członkowskie.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)